id: d3x8uh

Wesprzyj walkę z ekoterroryzmem. Zbieramy fundusze na pełnomocnika (prawnika) reprezentującego nas w sprawie celowego utrudniania polowania zbiorowego w Kośmidrach dnia 05.09.2021. Syg. II K 150/22 Sąd Rejonowy Lubliniec

Wesprzyj walkę z ekoterroryzmem. Zbieramy fundusze na pełnomocnika (prawnika) reprezentującego nas w sprawie celowego utrudniania polowania zbiorowego w Kośmidrach dnia 05.09.2021. Syg. II K 150/22 Sąd Rejonowy Lubliniec

2 465 zł 
z 7 000
35%
9 dni do końca
61 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy, drodzy sympatycy łowiectwa,


mamy pierwsze efekty walki z ekoterroryzmem. Zapadł wyrok w pierwszej instancji w podobnej sprawie celowego utrudniania polowania w roku 2020.


Wyrok z dnia 26 września 2022 r. w sprawie II K 572/21 Sąd Rejonowy w Lublińcu warunkowo umorzył postępowanie karne wobec Rafała B. i Małgorzaty B. o czyn wyczerpujący znamiona występku z art. 52 pkt 8 ustawy Prawo Łowieckie na okres próby wynoszący 1 rok, zasądził od oskarżonych solidarnie na rzecz oskarżyciela posiłkowego nawiązkę w kwocie 300 zł, zasądził od oskarżonych na rzez oskarżyciela posiłkowego zwrot wydatków z tytułu ustanowienia pełnomocnika w kwocie 2016 zł oraz zasądził od oskarżonych na rzecz Skarbu Państwa po 100 zł tytułem opłaty i zwolnił ich z wydatków postępowania. Wyrok nie jest prawomocny, a pisemne uzasadnienie wyroku będzie sporządzone dopiero po złożeniu takiego wniosku przez strony, co otworzy drogę do wniesienia ewentualnej apelacji od wyroku.

http://lubliniecki.pl/kosmidry-konflikt-miieszkancow-w-mysliwymi-jest-nieprawomocny-wyrok-sadu-rejonowego-w-lublincu/?fbclid=IwAR1-AQtNIQ3qk_9ysx9MgqejNp0XP9yIs-eTLAavmbSOiILp66UJiEwM6ZU

A następne sprawy w toku... Wiec będzie i kara.


W dalszym ciagu zbieramy fundusze na prawnika (pełnomocnika) reprezentującego nas w sprawie II K 150/22 Sąd Rejonowy w Lublińcu. Rozpoczęcie mialo miejsce 11.07.2022


Dnia 05.09.2021 miejscowi "ekolodzy" zorganizowali poraz kolejny blokowanie polowania w miejscowości Kośmidry. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Lublińcu.


Razem z kilkoma kolegami postanowiliśmy przerwać hulanki (pseudo)ekologów. Potrzebujemy jako pełnomocnika, prawnika znającego prawo łowieckie.Mimo iz jestesmy wspierani przez IAS to i tak powstaja znaczne koszty, ktorych nie jestem w stanie poraz kolejny pokrywać samemu. Dlatego założyłem zrzutkę.

Ekoterrorysci dostają swoich adwokatów "z urzędu". Za każdym razem nowych. Ponadto są wspierani przez takie organizacje

antylowieckie jak np.: "niech żyją", "partia zieloni", "wyborcza", "oko.press" itp.

Kolega Milosz z Kolega Tadeuszem w poniższym linku opisuja nasze wzmagania z ekoterrorystami

https://www.youtube.com/watch?v=5Vsbw5Vpy8s&t=112s

Kaolega Kamil z Sudeckiej Ostoji rowniez nas wspiera, za co wszystkim dziekje.

https://youtu.be/yqJx2EA5Q7Y?t=2815

Piszecie mi na fb w prywatnych wiadomościach, co mam zrobić, gdzie mam się zgłosić. Pytacie, dlaczego akurat ja się zajmuje ta sprawa? A jeżeli nie ja, to kto? Koledzy wyznaczyli mnie jako oskarżyciela posiłkowego. Są przekonani ze doprowadzę sprawę do końca. Dziękuję za wszystkie wskazówki. Wszystko jest praktycznie dopięte na ostatni guzik, oprócz finansów. A czas nagli. Następne rozprawy 05 września i 14 pazdzienika 2022 roku.

Myśliwych w Polsce, według informacji zaczerpniętych na https://www.pzlow.pl, jest 126.702. Na jednego przypadało by po niecałe 6 groszy.


Na rozprawie 11 lipca br. na sali rozpraw pojawiła się nawet kamera telewizyjna. Podobno z TVN. Sprawa została wyłączona z jawności, dlatego antylowieckie media były zmuszone opuścił sale rozpraw. Niestety nie mogę z tego powodu na bieżąco relacjonować co dzieje się na sali rozpraw. Niestety prokurator nie pojawił się na rozprawie.


Podobna sytuacja miała miejsce dnia 15.08.2020. Mimo iż prokuratura skierowała Akt oskarżenia z Art.52 punkt 8, Prawa Łowieckiego, do Sądu Rejonowego w Lublińcu (II K 572/21), prokurator nie pojawił się do tej pory na ani jednej rozprawie. Koszta pełnomocnika w tej sprawie ponoszę osobiście. Sprawa dobiega już do końca. Ostatni termin wyznaczony jest na 25 sierpnia 2022 roku. Ogloszenie wyroku w tej sprawie przypada na 26 wrzesnia 2022. Bede relacjonowal na bierzaco.


Czas niestety nagli.


Darz Bór


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Sadowa 3, 42-700

Lubliniec, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 61

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Lokalizacja

Sadowa 3, 42-700

Lubliniec, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

893 477 zrzutek

i zebrali

836 341 617 zł

A ty na co dziś zbierasz?