id: d3x8uh

Wesprzyj walkę z ekoterroryzmem. Zbieramy fundusze na pełnomocnika (prawnika) reprezentującego nas w sprawie celowego utrudniania polowania zbiorowego w Kośmidrach dnia 05.09.2021. Syg. II K 150/22 Sąd Rejonowy Lubliniec

Wesprzyj walkę z ekoterroryzmem. Zbieramy fundusze na pełnomocnika (prawnika) reprezentującego nas w sprawie celowego utrudniania polowania zbiorowego w Kośmidrach dnia 05.09.2021. Syg. II K 150/22 Sąd Rejonowy Lubliniec

Nasi użytkownicy założyli 1 065 885 zrzutek i zebrali 1 160 443 188 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy, drodzy sympatycy łowiectwa,


mamy pierwsze efekty walki z ekoterroryzmem. Zapadł wyrok w pierwszej instancji w podobnej sprawie celowego utrudniania polowania w roku 2020.


Wyrok z dnia 26 września 2022 r. w sprawie II K 572/21 Sąd Rejonowy w Lublińcu warunkowo umorzył postępowanie karne wobec Rafała B. i Małgorzaty B. o czyn wyczerpujący znamiona występku z art. 52 pkt 8 ustawy Prawo Łowieckie na okres próby wynoszący 1 rok, zasądził od oskarżonych solidarnie na rzecz oskarżyciela posiłkowego nawiązkę w kwocie 300 zł, zasądził od oskarżonych na rzez oskarżyciela posiłkowego zwrot wydatków z tytułu ustanowienia pełnomocnika w kwocie 2016 zł oraz zasądził od oskarżonych na rzecz Skarbu Państwa po 100 zł tytułem opłaty i zwolnił ich z wydatków postępowania. Wyrok nie jest prawomocny, a pisemne uzasadnienie wyroku będzie sporządzone dopiero po złożeniu takiego wniosku przez strony, co otworzy drogę do wniesienia ewentualnej apelacji od wyroku.

http://lubliniecki.pl/kosmidry-konflikt-miieszkancow-w-mysliwymi-jest-nieprawomocny-wyrok-sadu-rejonowego-w-lublincu/?fbclid=IwAR1-AQtNIQ3qk_9ysx9MgqejNp0XP9yIs-eTLAavmbSOiILp66UJiEwM6ZU

A następne sprawy w toku... Wiec będzie i kara.


Wracając do sprawy, w dalszym ciagu zbieramy fundusze na prawnika (pełnomocnika) reprezentującego nas w sprawie II K 150/22 Sąd Rejonowy w Lublińcu. Rozpoczęcie mialo miejsce 11.07.2022

Dnia 05.09.2021 miejscowi "ekoterroryści" zorganizowali poraz kolejny blokowanie polowania w miejscowości Kośmidry. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Lublińcu.

Razem z kilkoma kolegami postanowiliśmy przerwać hulanki (pseudo)ekologów. Potrzebujemy jako pełnomocnika, prawnika znającego prawo łowieckie.Mimo iz jestesmy wspierani przez IAS to i tak powstaja znaczne koszty, ktorych nie jestem w stanie poraz kolejny pokrywać samemu. Dlatego założyłem zrzutkę.

Ekoterrorysci dostają swoich adwokatów "z urzędu". Ponadto są wspierani przez takie organizacje antylowieckie jak np.: "niech żyją", "partia zieloni", "wyborcza", "oko.press" itp.

Kolega Milosz z Kolega Tadeuszem w poniższym linku opisuja nasze wzmagania z ekoterrorystami

https://www.youtube.com/watch?v=5Vsbw5Vpy8s&t=112s

Kaolega Kamil z Sudeckiej Ostoji rowniez nas wspiera, za co wszystkim dziekje.

https://youtu.be/yqJx2EA5Q7Y?t=2815


29 lipca zwróciłem się z zapytaniem do ZG PZŁ o, jaką kolwiek pomoc. Po moim dobijaniu się do ZG PZ, poproszono mnie o sprecyzowanie oczekiwań. Do dzisiaj nic.

01 sierpnia wysłałem takie samo zapytanie do ZO PZŁ w Częstochowie i Katowicach. Od ZO PZŁ w Częstochowie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, mimo dopytywania się. Za to w ZO PZŁKatowice, łowczy okręgowy osobiście poinformował mnie podczas rozmowy telefonicznej dnia 30 września (dzwoniłem poraz kolejny z prośbą o odpowiedz na moje zapytane), ze „Zarząd okręgowy w Katowicach, nie będzie wspierał inicjatyw o blokowaniu polowań...". Ponadto m.in. zaproponował mi, żebym wystąpił z PZŁ jak mi się nie podoba.


Piszecie mi na fb w prywatnych wiadomościach, co mam zrobić, gdzie mam się zgłosić. Pytacie, dlaczego akurat ja się zajmuje ta sprawa? A jeżeli nie ja, to kto? Koledzy wyznaczyli mnie jako oskarżyciela posiłkowego. Są przekonani ze doprowadzę sprawę do końca. Dziękuję za wszystkie wskazówki. Wszystko jest praktycznie dopięte na ostatni guzik, oprócz finansów. A czas nagli. Następne rozprawy 05 września i 14 pazdzienika 2022 roku.

Czas niestety nagli.


Darz Bór


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 66

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KL
Andrzej Miturski
ukryta
DM
DAREK MINGA
20 zł
LG
Lech Głuchowski
35 zł
TJ
concepthome
ukryta
PK
Piotr Kirko
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków