id: d42ysa

Zbieramy na wyjazd letni dla dzieci z Domów Dziecka

Zbieramy na wyjazd letni dla dzieci z Domów Dziecka

Nasi użytkownicy założyli 982 028 zrzutek i zebrali 1 004 564 178 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Podaruj uśmiech dzieciom – wyjazd letni dla Dzieci z Domów Dziecka


Nasze Stowarzyszenie od 13 lat organizuje wyjazdy dla dzieci z Domów Dziecka. Pragniemy tworzyć bezpieczną przystań, dawać poczucie akceptacji, stwarzać warunki, do których Dzieci chcą wracać! :)


Niestety ciągły wzrost cen sprawia, że nasze wyjazdy również stają się droższe. Pragniemy je minimalizować, jednak w obecnych czasach jest to niezwykle trudne. Stąd wychodzimy z prośbą o wsparcie naszych działań. Każda złotówka, którą udaje nam się pozyskać jest wykorzystywana w najlepszy możliwy sposób.


W tym roku organizujemy 5 turnusów wyjazdowych, każdy po 11 dni. Mamy do zaoferowania aż trzy programy tematyczne:


  1. Obóz motocyklowy motocross/enduro
  2. Obóz survivalowy ASG
  3. Obóz wodny Deski SUP


Czas na naszych obozach jest w 100% zorganizowany. Każdy znajdzie coś dla siebie :) Wyjazdy poza aspektem rekreacyjno-sportowym, który bezsprzecznie przyczynia się do poprawy stanu ogólnej kondycji organizmu (w zdrowym ciele zdrowy duch) posiada aspekt pedagogiczno-wychowawczy. W naszej kadrze posiadamy pedagogów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dzięki ogromnej wiedzy są w stanie otoczyć uczestników odpowiednią opieką w tym zakresie. Podczas szlifowania umiejętności z danej dziedziny zawsze zostawiamy bezpieczną przestrzeń, możliwość wyrażenia uczuć i przeżywania danych sytuacji na swój sposób, jednak pod czujnym okiem odpowiednio dobranej kadry (w tym również osób z wykształceniem i doświadczeniem psychologicznym). Wychowawcy są zawsze dostępni dla uczestników, zarówno jak kierownik czy osoby wspomagające (animatorzy, wolontariusze, instruktorzy).


Naszą misją jest nie tylko zapewnienie wypoczynku podczas obozów, ale również nawiązywanie głębszych więzi, kształtowanie młodego człowieka, wspieranie go w trudnych chwilach, pokazywanie świata w jasnych barwach.W tym roku nasze obozy realizujemy w Mobilnym Centrum Wypoczynku i Rozwoju na polu biwakowym Jelenia Dolina w miejscowości Ogrodniki (wieś koło Elbląga). Na terenie obozowiska znajduje się profesjonalny tor przeznaczony do jazdy motocrossowej i enduro.

Mobilne Centrum Wypoczynku i Rozwoju to projekt naszego Stowarzyszenia. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość organizacji wyjazdów połączonych z kształceniem młodych osób w różnych częściach Polski, a w przyszłości mamy nadzieję, że również świata. Pragniemy pomagać w procesie usamodzielniania (tak jak czyniliśmy to do tej pory) młodzieży pochodzącej z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Do tej pory dzięki darczyńcom udało nam się zakupić 3 samochody, 2 do przewozu dzieci oraz 1 food trucka. Ponad to posiadamy już namioty sypialniane oraz imprezowe, które będą wykorzystywane podczas wyjazdów. Dzięki tworzeniu własnej bazy noclegowej (namiotowej) możemy zdecydowanie ograniczyć koszty związane z zakwaterowaniem, mieć większy wpływ na serwowane jedzenie podczas wyjazdów, w łatwy sposób zmieniać lokalizację, uniezależnić się od jednego miejsca/ośrodka, a co za tym idzie uczynić nasze obozy bardziej atrakcyjne.Więcej o nas i naszych obozach mogą Państwo przeczytać na www.nacalezycie.org.Zebrane fundusze będą wykorzystane na pokrycie kosztów związanych z wyjazdem na obóz (zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie itd.) tylko i wyłącznie podopiecznych Domów Dziecka.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!