id: d496p3

Pomóż mi pokonać RAKA!

Pomóż mi pokonać RAKA!

Nasi użytkownicy założyli 1 167 280 zrzutek i zebrali 1 214 615 184 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Kochani,


  Chciałabym Wam wszystkim bardzo podziękować za dobre serce i wsparcie, które do tej pory od Was otrzymałam w tych trudnych dla mnie chwilach.

  Jestem bardzo wdzięczna tym wszystkim, którzy zechcieli udostępnić moją zbiórkę, jak i wpłacić choćby złotówkę.

  Zdaję sobie sprawę, że mamy trudne czasy tym bardziej Dziękuję Wszystkim za każde wsparcie i słowa otuchy.

  Pamiętajcie, że dobro powraca.  W październiku miałam operację, po której okazało się, że będę musiała wziąć jeszcze około 9 dawek leku PEMBROLIZUMAB, który w dalszym ciągu nie jest refundowany.

  Jest to dla mnie bardzo trudne, ale niestety jestem zmuszona prosić Was o dalszą pomoc i wsparcie. Bez Was nie dam rady, nie jestem w stanie zebrać tak olbrzymiej kwoty. Mimo ogromnego wsparcia rodziny to dla mnie i tak olbrzymia kwota.

  Za każdą pomoc dziękuję i bardzo proszę o udostępnianie.


  Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie, Ewa. <3

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam Was Kochani.

Mam na imię Ewa i mam 47 lat. Mam rodzinę, oraz rodziców w podeszłym wieku (93 lata), którymi się opiekuję i którym jestem potrzebna, jak również mam jeszcze wiele planów do zrealizowania. 

Dwa miesiące temu podczas samobadania wyczułam sobie guza. Od razu zgłosiłam się do lekarza na badania: USG, mammografia, biopsja, badanie krwi, i otrzymałam diagnozę, której się nie spodziewałam, i której nie chciałam usłyszeć, a jednak Rak piersi. 

Jest promień nadziei, w związku z czym proszę Was Kochani o wsparcie finansowe, gdyż lek o nazwie PEMBROLIZUMAB który mi Profesor onkolog zaproponował nie jest refundowany. Jedna dawka, którą otrzymam kosztuje 36 000 zł. Mam otrzymać na razie cztery dawki czyli kwota około 140 000 zł. Mimo wsparcia rodziny, nie zdołam takiej sumy uzbierać, więc jeszcze raz proszę o pomoc, za którą już dziękuję. 

Nie chciałabym podzielić losu mojej siostry, która przegrała walkę z nowotworem piersi, i straciłam ją 10 lat temu. j8c518b0de4d19cd.jpeg

ka4e4e6dc52f5952.jpeg


Po konsultacji w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock w Warszawie, gdzie podjęłam leczenie, usłyszałam kolejną przytłaczającą wiadomość. Doktor onkolog poinformował mnie, iż potrzebuje aż 8 dawek po 2 ampułki leku PEMBROLIZUMAB. Co daje kwotę niespełna 280 000 tys. Kolejne dawki leku muszę otrzymywać co 3 tygodnie. 


Profesor oznajmił także, że będę pierwszą kobietą w Polsce, która mogłaby być poddana leczeniu w raku piersi właśnie tym lekiem. 


Jeszcze raz chciałabym podziękować wszystkim, za to co dla mnie robicie i za wasze ogromne serca!Moi Kochani!


Po kolejnej wizycie (10.04.2020r.) w Europejskim Centrum Onkologii w Otwocku, mam dla was cudowne wieści... Mianowicie firma MSDPolska produkująca lek PEMBROLIZUMAB, po moich prośbach udzieliła szpitalowi rabatu na lek dla mnie. Dyrekcja szpitala potwierdziła, że każda kolejna dawka leku kosztować mnie będzie 16 000 zł, zamiast 36 000 zł, w związku z tym koszt leczenia zmniejszył się do 128 000 zł.

Jest to dla mnie i mojej rodziny cudowna wiadomość, niosąca radość i nadzieję w moim życiu.


Chciałabym podziękować wszystkim Wam za pomoc i serce jakie okazujecie każdego dnia aby Mi pomóc, bez Was nie dałabym rady

Jestem Waszym dłużnikiem do końca Świata i jeden dzień dłużej, że w tak ciężkim czasie dla Wszystkich otworzyliście swoje serca dla mnie. <3


Dziękuję firmie MSDPolska za udzielenie rabatu. <3

Dziękuję Patrycji, Jowicie i mojej córce Oli za zorganizowanie zbiórki i licytacji. <3

Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za rzeczy przekazane na licytacje, oraz wszystkim osobom biorącym udział w tych licytacjach. <3

Dziękuję wszystkim osobom, które wspomogły mnie finansowo na portalu "Zrzutka". <3

Dziękuję także wszystkim, którzy wsparli mnie we własnej osobie, nie korzystając z pośrednictwa portalu "Zrzutka". <3


Dziękuję i pozdrawiam Ewa. <3

Dbajcie o Siebie.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1054

preloader

Komentarze 80

 
2500 znaków