id: d528rt

trochleoplastyka kolana

trochleoplastyka kolana

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 760 zrzutek i zebrali 1 166 387 244 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Ala.Kilka lat temu miałam wypadek ,w którym ucierpiała lewa noga głównie kolano. Od tamtej pory zawsze odczuwalam ból ale był on do zniesienia. Od paru miesięcy jest jednak coraz gorzej. Jeździłam po lekarzach,szpitalach ale prócz maści nie dostawalam nic nawet przeswietlenia. Wkoncu rzepka zaczęła wypadac co 2-3 dni. Ból okropny.. pewnego dnia rzepka wypadła kiedy byłam na schodach..spadlam na sam dół. Kiedy wiedziałam że nie ma na co czekać zapisałam się do ortopedy po za miastem z myślą że ktoś weźmie na poważnie moja dolegliwość. Nic z tego! Pan ortopeda po wzięciu 200zl za wizytę odesłal mnie z orteza do domu i po 2 tygodniach miałam przyjść na kontrolę. Po 2 tygodniach przyszłam do niego A ten powiedział że nigdy u niego nie byłam i nie będzie prowadził leczenia..wziął kasę i się zmył...kolejny ortopeda był strzałem w dziesiątkę. Odrazu skierował na badnaia najpierw rezonans magnetyczny,rtg i usg które wykazały nawykowe zwichnięcie rzepki (rzepka typu III).Każde badanie bardzo dużo kosztuje.. do tego operacja na którą nie stać mnie w 100%... koszt operacji wynosi 16000 Tysięcy złotych. Bez tej operacji nie będę mogła normalnie funkcjowac A mooze to prowadzić nawet do kalectwa . Bardzo będę wdzięczna za każdą pomoc!!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

KA
Kacza420
100 zł
IP
Izabela Plata
50 zł
NK
Nikola Krajewska
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 7

 
2500 znaków
 • Agnieszka KLUZA

  Pani Alu. Ponad 20 lat temu mialam ten sam problemi pomogla operacja. Teraz problem po urazie powrócił. Czekam na dokladnie 2 operacje, jak Pani. Kolejka oczekujących na NFZ w dobrej klinice to ok. 1 rok. Ja czekam. Wiem że operacje pomogą. Ja rok wytrzymam, nawet jak czasami boli. Trzymam kciuki by I Pani miała cierpliwość w oczekiwaniu. To są operacje refundowane, s gdy ortopeda uwaza, ze zabieg jest pilny, czas oczekiwania jest dużo krótszy. Pozdrawiam i dużo zdrowia.

 • Anika Kozłowska

  A miałam wykonane dokładnie to co masz w opisie z poradni. Rekonstrukcja (plastyka) Mpfl.

 • Anika Kozłowska

  Alu skąd jesteś? Mogę podać namiary na najlepszego lekarza ortopede w Trójmieście. Miałam podobne problemy z wypadająca rzepką. Wypadała mi notorycznie od dziecka. Żaden lekarz nie był w stanie nic z tym zrobić. Mam świetnego ortopedę prywatnego, który wykonuje operacje stabilizacji rzepki na NFZ. Ja jestem 2 lata po i rzepka cały czas na miejscu.

 • NK
  Nikola Krajewska

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

  ukryta