id: d5cbhc

Naga Naga Ladies Music Camp - muzyczny obóz dla kobiet z koncertem finałowym w plenerze.

Naga Naga Ladies Music Camp - muzyczny obóz dla kobiet z koncertem finałowym w plenerze.

Nasi użytkownicy założyli 1 179 438 zrzutek i zebrali 1 233 476 126 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Naga Naga Ladies Music Camp to wyjątkowy, intensywny warsztat muzyczny dla kobiet, gdzie muzyka tradycyjna połączy się ze współczesnymi tekstami, a uczestniczki po pięciu dniach nauki stworzą cztery zespoły i zagrają profesjonalny koncert. Dla wielu kobiet jest to wspaniała okazja, by pokonać swoje obawy i zrealizować marzenie o tworzeniu muzyki. 

Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby ten fantastyczny obóz mógł się odbyć !Naga Naga Ladies Music Camp odbędzie się w Kamyku na Pogórzu Wiśnickim od 30 czerwca do 4 lipca 2021 roku. Ugości nas Księżycowy Dom położony nad rzeką Stradomką, gdzie w kobiecym gronie zanurzymy się w dźwiękach basów, bębnów i akordeonu. Oprócz muzyki podarujemy uczestniczkom przestrzeń na własny, twórczy rozwój pod okiem profesjonalnych nauczycielek. Czas na nakarmienie wewnętrznej artystki. 


W trakcie warsztatów uczestniczki będą poznawać tajniki gry na tradycyjnych polskich bębnach, akordeonie, szarpać struny na basach i śpiewać otwartym głosem. Stworzą własne zespoły, a w nich będą szykować repertuar na swój pierwszy koncert. Staną się częścią żywej tradycji tworząc współczesną narrację. Stworzą pieśni, które są nam potrzebne, które potrzebują wybrzmieć.


Po pięciu dniach twórczej nauki, nowo powstałe kapele zagrają koncert z supportem zaproszonych, profesjonalnych zespołów. Na tę okazję planujemy zbudować scenę z nagłośnieniem i oświetleniem.

Finałowy koncert pod gołym niebem będzie otwarty dla wszystkich: mieszkańców lokalnej wsi, naszych bliskich, zaproszonych gości, również dla Ciebie. Wspierający zrzutkę będą mieć miejsca w pierwszym rzędzie, bo to dzięki Wam ten koncert będzie mógł odbyć się za darmo.

ce438e16e88b2f6c.jpeg

Fot. Justyna Stasik


Nauką w czasie Naga Naga LMC zajmą się profesjonalne, doświadczone artystki, które w prosty, cierpliwy sposób przekażą sekrety gry na instrumentach tradycyjnych oraz pracy z głosem. Ich wieloletnie doświadczenie scenicznie może stać się źródłem inspiracji i motywacji dla stawiających pierwsze kroki na muzycznej ścieżce.


Oprócz nauki, Naga Naga Ladies Music Camp to również możliwość spotkania w kobiecym gronie, świetna zabawa i wymiana kobiecej energii. Uwolnimy twórcze moce, sięgniemy po marzenia odkładane na później i nakarmimy nasze wewnętrzne artystki. Wzniecimy wewnętrzny ogień, ale znajdziemy też czas na zanurzenie się w rzece. Połączymy się z naszą dziką naturą, której nie zawahamy się ujawnić na scenie.

zc7b810200b3959a.jpegFot. Justyna Stasik


Mamy już doświadczenie nabyte przy organizacji i udziale w obozach Lucciola Ladies Rock Camp, na których podziała się istna magia. Podczas kilkunastu edycji Luccioli LRC powstało więcej niż setka niesamowitych piosenek, a wiele dziewczyn w różnym wieku, rozsianych po całej Polsce i nie tylko – gra muzykę i tworzy dalej, rozwijając masę pomysłów. Tego lata odpinamy kable, sięgamy po instrumenty akustyczne i śpiew z trzewi. 


Powodzenie zrzutki pozwoli nam zrealizować obóz w jego najlepszej formie. Dla wielu osób  koszt uczestnictwa, który umożliwia organizację tego wydarzenia jest progiem nie do przeskoczenia. Dzięki Twojemu wsparciu, wiele nieodkrytych talentów będzie mieć szansę zaistnienia i kto wie, być może zagrają koncerty na festiwalach muzycznych lub nagrają płytę? Ty będziesz mógł przybić im piątkę ze świadomością, że to dzięki Tobie mogły odważnie wejść na scenę.


Twoje wsparcie finansowe przyczyni się do tego aby ten obóz mógł się odbyć!


Jeśli uzbieramy potrzebna kwotę umożliwimy uczestniczkom udział w najniższej możliwej cenie. Zebrane pieniądze pozwolą nam :


  • Wynagrodzić nauczycielki;
  • Opłacić miejsce na obóz i warsztaty;
  • Pokryć koszty organizacji i wyżywienia;
  • Wypożyczyć instrumenty (akordeony, basy, bębny);
  • Wypożyczyć sprzęt nagłaśniający i oświetlenie;
  • Zorganizować koncert finałowy;
  • Wynagrodzić zaproszonych na koncert finałowy artystów;


Kim jesteśmy?


Nazywamy się Agata Bargiel i Małgo Grygierczyk i jesteśmy członkiniami Stowarzyszenia Kobieca Transsmisja. Mamy doświadczenie w organizacji obozów Lucciola LRC oraz uczenia podczas kilku edycji tego wydarzenia.

W ostatnich latach, Stowarzyszenie Kobieca Transsmisja  zorganizowało kilkanaście edycji obozów związanych z muzyką rockową i elektroniczną. Wzięło w nich udział już prawie dwieście kobiet i dziewczynek. Powstało kilkadziesiąt zespołów. Część gra do tej pory, nagrywa nowe utwory i teledyski.


W tym roku do współpracy zaprosiłyśmy Dominikę Serzysko i Tyśkę Samborską, które podobnie jak my są związane ze światem muzyki tradycyjnej. Razem postanowiłyśmy zaprosić do niego innych i pokazać ile radości zawartej jest w tworzeniu, wspólnym muzykowaniu bez ocen, bez wyróżnień. Każdy może grać i śpiewać, a najlepiej zacząć w otwartym muzycznym kręgu.


Jesteśmy wdzięczne za wpłacanie dowolnej kwoty! <3


Zapraszamy na fanpage tegorocznych warsztatów Naga Naga LMC:

https://www.facebook.com/naganagalmc/

https://www.instagram.com/naganagalmc/


*Jeżeli aktualna sytuacja związana z obostrzeniami przeszkodzi nam w organizacji planowanego obozu, to Naga Naga LMC odbędzie się w najbliższym możliwym terminie.


xc0d0425ea089024.jpeg

fot. Małgo Grygierczyk

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 6

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Dziękujemy!
Jednodniowy pobyt (wraz z noclegiem) w Kamyku w księżycowej jurcie oraz wyprawa w naturę w poszukiwaniu głosu i ziół z Agatą Bargiel.
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 26

 
Dane ukryte
500 zł
MS
Marta Samborska
500 zł
PB
Piotr Kierat
200 zł
EB
Ela Bargiel
160 zł
AC
Aldona A. Cholewa
150 zł
MP
Magdalena Panfiłowa
100 zł
AK
Aleksandra Koleczek
100 zł
DK
Dorota Katarzyna Sikora
100 zł
JK
Joanna Konieczko
50 zł
AP
alicja pietras
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków