id: d5dkaz

Telewizja Obywatelska - Wsparcie Transmisji

Telewizja Obywatelska - Wsparcie Transmisji

Nasi użytkownicy założyli 1 179 092 zrzutki i zebrali 1 232 925 155 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo.


Telewizja Obywatelska, jest pomysłem na realizację transmisji na żywo w sieci z różnych miejsc w Warszawie i okolicach.


Pomysłodawcą i właścicielem telewizji obywatelskiej jest Sebastian.


Transmisje telewizji obywatelskiej odbywają się na kanale o tej samej nazwie na Facebooku, oraz na YouTube , filmy realizowane przez telewizję obywatelską pokazują na żywo , bez żadnych manipulacji wydarzenia które mają miejsce w Warszawie i bliskich okolicach.


Sebastian jako pomysłodawca jest w miarę swoich możliwości na miejscu większości wydarzeń , czy manifestacji, nie zawsze związanych z opozycją demokratyczną , ale zamiarem jest ukazanie w sposób obiektywny tego co się dzieje, a stacje telewizyjne nie zawsze mają ochotę na prezentację danego materiału lub pokazują go wręcz tendencyjny.


Telewizja Obywatelska nie robi nic co by w jakikolwiek zmieniło obraz danego wydarzenia. Na żywo dla Wszystkich_Prawda z ulicy.


Serdecznie Zapraszamy do wsparcia zrzutki. Cała wpłacona kwota zostanie przeznaczona na wyposażenie Telewizji Obywatelskiej. Za każdą wpłatę z góry dziękujemy.


Cel zbiórki


Zbieram na sprzęt do transmisji na żywo. 


i inny niezbędny sprzęt do transmisji na żywo.


Za każdą wpłatę z góry dziękujmy.


Zapraszamy do strony na Facebooku https://www.facebook.com/TelewizjaObywatelska12

do Kanału YouTube youtube.com/c/TelewizjaObywatelska


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 186

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • Marcin

  Dziękiuję za dobrą robotę! ***** ***

  50 zł
 • Mischke

  Doceniam to, co robisz! ***** ***!
  Przepraszam, że tylko tyle :(

  10 zł
 • Sebastian Orłowski

  Szanowni Państwo. Telewizja Obywatelska, jest pomysłem na realizację transmisji na żywo w sieci z różnych miejsc w Warszawie i okolicach. Pomysłodawcą i właścicielem telewizji obywatelskiej jest Sebastian. Transmisje telewizji obywatelskiej odbywają się na kanale o tej samej nazwie na Facebooku, oraz na YouTube , filmy realizowane przez telewizję obywatelską pokazują na żywo , bez żadnych manipulacji wydarzenia które mają miejsce w Warszawie i bliskich okolicach. Sebastian jako pomysłodawca jest w miarę swoich możliwości na miejscu większości wydarzeń , czy manifestacji, nie zawsze związanych z opozycją demokratyczną , ale zamiarem jest ukazanie w sposób obiektywny tego co się dzieje, a stacje telewizyjne nie zawsze mają ochotę na prezentację danego materiału lub pokazują go wręcz tendencyjny. Telewizja Obywatelska nie robi nic co by w jaki kolwiek zmieniło obraz danego wydarzenia. Na żywo dla Wszystkich_Prawda z ulicy.