id: d5egzd

Na rehabilitację i powrót Sylwii do zdrowia

Na rehabilitację i powrót Sylwii do zdrowia

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
7 700 zł 
z 7 000
110%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 956 478 zrzutek i zebrali 962 447 119 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sylwia od urodzenia jest mieszkanką Nietkowa. Chętnie udziela się w działalności społecznej, pomaga ludziom w potrzebie i działa w Stowarzyszeniu Mieszkańców Nietkowa.

18 lutego 2021 roku nieszczęśliwie upadła ze schodów. Doznała skomplikowanego złamania otwartego obu kości podudzia lewego. To jest dla niej potężny cios. Mija już rok od tego nieszczęśliwego zdarzenia, a jej stan zdrowia nie poprawia się. Badania medyczne wykazują brak zrostu kości. Wciąż porusza się o kulach. Noga nie goi się. Prowadzona terapia i rehabilitacja nie przynoszą oczekiwanych efektów. Struktury kostne od poziomu złamania wykazują cechy plamistego zaniku kostnego. Według lekarzy są to „cechy zaniku Sudecka”. Liczne konsultacje i profil leczenia wymaga dużych nakładów finansowych. Pewną szansą jest leczenie za pomocą ultradźwięków (urządzeniem Exogen). Jest to nowoczesna, ale i kosztowna metoda. Niestety, nie jest refundowana przez NFZ...

Ta terapia jest Sylwii pilnie potrzebna. Kosztuje 7.000,- złotych. To przerasta możliwości finansowe rodziny, która już przerwała remont domu i do minimum ograniczyła swoje wydatki. Zrzutka w całości jest przeznaczona na opłatę terapii urządzeniem Exogen. Sylwia potrzebuje wsparcia ludzi o dobrych sercach, aby kontynuować leczenie i walczyć o powrót do zdrowia.

Lokalizacja

Nietków, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 73

AW
A.W.
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
HA
Haniszewscy
500 zł
KS
Bartłomiej F.
60 zł
WK
Wojciech Kamiński
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!