id: d5sjp6

Wsparcie kanału Hubert Czerniak TV

Wsparcie kanału Hubert Czerniak TV

Nasi użytkownicy założyli 1 155 193 zrzutki i zebrali 1 199 691 745 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, wielu z Was pyta często jak może finansowo wesprzeć moje działania. Długo wahałem się czy rozpocząć akcję na "zrzutce", ale w związku z Waszymi prośbami postanowiłem ulec. Uzbieraną kwotę zamierzam przeznaczyć przede wszystkim na rozwój kanału YouTube Hubert Czerniak TV, by jakość nagrywanych materiałów była na jak najlepszym poziomie. Chciałbym też z czasem zacząć prowadzić profesjonalne transmisje z prowadzonych przeze mnie wykładów. Tym bardziej, że zamierzam powoli skupić się na nagrywanych na żywo programach Hubert Czerniak TV, dzięki którym będziecie mieli większą szanse na kontakt ze mną. Oczywiście nie rezygnuję też z wykładów, stanowią one dla mnie bardzo ważny i przyjemny element bezpośredniego kontaktu z Wami, ale liczba ich będzie ograniczona do kilkunastu większych wydarzeń. Dzięki temu będę mógł skupić się też na większej liczbie pacjentów. Zbiórka pieniędzy nie jest w żaden sposób zobowiązująca. To po prostu odpowiedź na wiele próśb. Bez względu na Wasze wpłaty będę dalej realizował prozdrowotne działania na rzecz zdrowia :) Wszystkim dziękuję bardzo za wsparcie nie tylko to finansowe, ale głównie za to, jakie okazujecie mi każdego dnia! Włączamy myślenie!

Przez wiele lat tkwiłem w błędzie - dałem się oszukiwać pseudoautorytetom i pseudowiedzy. Wyrwałem się jednak z tej matni... Początek temu dała książka Edwarda Griffin'a "Świat bez raka". Włączyłem myślenie! Cała moja dotychczasowa wiedza wydała się ułamkiem prawdy. Nowo zdobyte informacje i poznane metody zacząłem stosować w praktyce.

Hubert Czerniak TV

Na kanale Hubert Czerniak TV obnażamy fikcję, która nas otacza - kiedy idziecie do lekarza, kupujecie leki, oglądacie telewizję, słuchacie polityków... Wszystko to wielka mistyfikacja, która ma zakuć nas w kajdany.

I'm not Slave - nie jestem niewolnikiem. Włączcie myślenie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 500

preloader

Komentarze 71

 
2500 znaków
 • PK
  Patrycja

  Wykonuje Pan super robotę! Oby tak dalej, dużo zdrówka. Powodzenia!

  ukryta
 • Marcin Grochot

  Popieram. Wielkie podziękowania za odwagę wiedzę i to co Pan robi dla ludzi mimo trudności systemowych na drodze poświęcając swoją karierę . Wspaniały czlowiek pozdrawiam i trzymam kciuki

 • MP
  Maria Pluta

  Popieram.podziwiam i dziwię się czemu jest nas tak mało.czemu tak mało ludzi myśli samodzielnie?czemu nie potrafimy się przebić i zmusić innych do myślenia...przeraża mnie głupota otaczających ludzi.czasem do tego stopnia że odechciewa mi się żyć jak widzę dokąd zmierza świat i jak mały wpływ na to mamy.staliśmy się żywym materiałem do bezpłatnych badań...za rok przekonamy się o tym jeszcze boleśnie.

  ukryta
 • MM
  Matt

  Dziękuję za wiedzę.
  Cieszę się, że istnieje możliwość wyrażenia finansowego poparcia dla Państwa inicjatywy.
  Pozdrawiam
  Matt

  ukryta
 • AK
  Andrzej Kulej

  Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości w tym co pan robi dla nas DOKTORZE.

  ukryta