Opis zrzutki

Kochani, wielu z Was pyta często jak może finansowo wesprzeć moje działania. Długo wahałem się czy rozpocząć akcję na "zrzutce", ale w związku z Waszymi prośbami postanowiłem ulec. Uzbieraną kwotę zamierzam przeznaczyć przede wszystkim na rozwój kanału YouTube Hubert Czerniak TV, by jakość nagrywanych materiałów była na jak najlepszym poziomie. Chciałbym też z czasem zacząć prowadzić profesjonalne transmisje z prowadzonych przeze mnie wykładów. Tym bardziej, że zamierzam powoli skupić się na nagrywanych na żywo programach Hubert Czerniak TV, dzięki którym będziecie mieli większą szanse na kontakt ze mną. Oczywiście nie rezygnuję też z wykładów, stanowią one dla mnie bardzo ważny i przyjemny element bezpośredniego kontaktu z Wami, ale liczba ich będzie ograniczona do kilkunastu większych wydarzeń. Dzięki temu będę mógł skupić się też na większej liczbie pacjentów. Zbiórka pieniędzy nie jest w żaden sposób zobowiązująca. To po prostu odpowiedź na wiele próśb. Bez względu na Wasze wpłaty będę dalej realizował prozdrowotne działania na rzecz zdrowia :) Wszystkim dziękuję bardzo za wsparcie nie tylko to finansowe, ale głównie za to, jakie okazujecie mi każdego dnia! Włączamy myślenie!

Przez wiele lat tkwiłem w błędzie - dałem się oszukiwać pseudoautorytetom i pseudowiedzy. Wyrwałem się jednak z tej matni... Początek temu dała książka Edwarda Griffin'a "Świat bez raka". Włączyłem myślenie! Cała moja dotychczasowa wiedza wydała się ułamkiem prawdy. Nowo zdobyte informacje i poznane metody zacząłem stosować w praktyce.

Hubert Czerniak TV

Na kanale Hubert Czerniak TV obnażamy fikcję, która nas otacza - kiedy idziecie do lekarza, kupujecie leki, oglądacie telewizję, słuchacie polityków... Wszystko to wielka mistyfikacja, która ma zakuć nas w kajdany.

I'm not Slave - nie jestem niewolnikiem. Włączcie myślenie!

Wpłacający421

 
Dane ukryte
ukryta
M
Matt
ukryta
RM
Robert Milkowski
ukryta
AK
Andrzej Kulej
ukryta
WM
Wojciech Mędrek
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KB
Krzysztof Bankers
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Z
zefa124
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze68

 
2500 znaków
 • M
  Matt

  Dziękuję za wiedzę.
  Cieszę się, że istnieje możliwość wyrażenia finansowego poparcia dla Państwa inicjatywy.
  Pozdrawiam
  Matt

 • AK
  Andrzej Kulej

  Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości w tym co pan robi dla nas DOKTORZE.

 • KB
  Krzysztof Bankers

  Serdeczne dzięki za to że się Pan z nami dzieli tę ogromną i ważną wiedzą...

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie doktorze dziękuję za to co Pan robi.

 • MP
  Maria Pomianek

  Powodzenia. Z wrazami szacunku dziel.e się z Panem tym co może polski emeryt.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

387 241 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?