id: d6aacp

Fundusz nagród w turnieju szachowym (XXI PITS - Wapno - 2019)

Fundusz nagród w turnieju szachowym (XXI PITS - Wapno - 2019)

Aktualności 5

 • Już po turnieju :) Można stwierdzić, że ... UDAŁO się :) na zrzutce zabrakło, ale inne kanały pozwoliły szczęśliwie domknąć budżet. Przy okazji informuję, że Mateusz Różański, który chciał zagrać w Wapnie, ale nie mógł, ... został MISTRZEM POLSKI do lat 8. GRATULACJE!
  Czytaj więcej
 • Pięć (!!!) wpłat dzisiaj! Co za dzień? Naprawdę się nie spodziewałem. Tylko jako ciekawostkę podaję informację, iż ... jeszcze przed tymi wpłatami podjąłem decyzję o zamówienia mniejszych medali (zamiast 10 cm, tylko 7cm), co pozwoli zaoszczędzić prawie 200 zł na medalach, ale już nie będę się wycofywał z tej decyzji. Jeśli środków będzie więcej, to ... więcej będzie nagród :)
  Czytaj więcej
 • Mijają kolejne dwa tygodnie i nadal spokojnie, chociaż ... jednak przybyło ponad 300 zł :) Na moim blogu dodałem wpis na temat szukania celebryty, który da 10 zł i ... pociągnie zbiórkę. Przypominam, że nie każdy musi wpłacać, ale każdy MOŻE UDOSTĘPNIAĆ (to nic nie kosztuje) albo chociaż "podsyłać" linka potencjalnym sponsorom i to wcale nie tym wielkim, bo ci często są skąpi i interesowni , ale takim ... przeciętnym DOBRYM ludziom :)
  Czytaj więcej
 • Dzisiaj dotarła srebrna moneta 10 zł :) Teoretycznie każdy może (właśnie tę) monetę zdobyć :)
  Czytaj więcej
 • Dokładnie za 2 miesiące turniej. Teraz już będą się częściej pojawiały przypomnienia o XXI PITS. W nagrodach pojawiła się nowa pozycja: srebrne 10 zł. Wygrać ją może osoba, która wpłaci 10 zł i ... napisze krótki tekst promujący szachy np. "Szachy krzepią!" :) lub krótki wiersz lub tekst piosenki itp.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

W małym Wapnie, wielki turniej. Powiatowy Indywidualny Turniej Szachowy (PITS) co roku, 3 maja przyciąga szachistów z całej Polski. Aby ściągnąć silnych graczy, z krajowej czołówki, potrzebne są ... fundusze. "Grosz do grosza i ..." co roku fundusz nagród wynosi ok. 2500 zł.

Cel zrzutki.

Powiatowy Indywidualny Turniej Szachowy jest organizowany w Wapnie od 1999 r. Tradycyjnie jest rozgrywany 3 maja. Od kilku lat ma swój serwis internetowy obecnie

https://21pits.blogspot.com

Nagrody udawało się "załatwiać" dzięki znajomym i lokalnym sponsorom. Wolałbym, aby turniej był finansowany przez samych szachistów lub sympatyków (nie chcę "zabierać" pieniędzy innym potrzebującym). Przez wiele lat turniej był darmowy dla uczestników (chociaż były nagrody) obecnie wpisowe jest niskie wynosi tylko 20 zł ale dla niektórych szachistów i to jest problemem. Ponadto gra w Wapnie bardzo dużo juniorów. (oni też nie mają środków) Osobiście sędziuję ten turniej od początku i nie pobieram z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Właściwie, to co roku dopłacam nieźle do tego turnieju ale ... dorzuca się wielu DOBRYCH ludzi i tak powstaje coś z niczego :) Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o turnieju, to zajrzyj na podaną wcześniej stronę, tam są również linki do wcześniejszych edycji :)

Zwycięzcy XX PITS (3.05.2018)

Zwycięzcami są wszyscy

Na zdjęciu widać tylko "medalistów" i nagrodzonych specjalnymi nagrodami, ale staramy się, aby każdy uczestnik otrzymał chociaż drobiazg. Turniej jest rozgrywany systemem szwajcarskim i los potrafi naprawdę niespodziewanie skojarzyć zawodników :) Staramy się, aby wszyscy wracali do swoich domów zadowoleni :)

Medale i puchary

Takich jak w Wapnie nie zdobędziesz na innym turnieju. Stawiamy na oryginalność :) W tym wypadku wspomagamy się funduszami publicznymi :) Ponieważ pieniądze publiczne potrzebują "podkładek" tzn. faktur. Na XX PITS, dwudziestu zawodników otrzymało medale, ale w szufladzie mam 21 egzemplarz. Gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę o kontakt :)

Medale :)

Zostań mistrzem :) pomagania

Inne nagrody

Przy okazji wcześniejszych imprez udało mi się zebrać różne ciekawe artefakty. Gdybyś był zainteresowany(a), to proszę o kontakt. na moim blogu mam "bogatą ofertę" :)

Jeśli nie umiesz grać w szachy, to ... ja zrobiłem film o podstawowych zasadach gry :)

KONKURS "SREBRNA DYCHA"

Wygrałem w konkursie PKO BP srebrne 10 zł. Postanowiłem "puścić" dalej tego "srebrnika" :)

REGULAMIN KONKURSU

1. Wybierz nagrodę "SREBRNE 10 zł !!!".

2. Wpłać przynajmniej 10 zł.

3. Rozwiąż zadanie konkursowe. (Przy nagrodzie jest link do Formularza, w formularzu napisz swój tekst szachowy)

4. Oceny tekstów dokona organizator konkursu (Jacek Haja).

5. Prace konkursowe mogą być opublikowane, dlatego jeśli autor nie chce podawać publicznie swoich danych powinien (przy pracy) podać odpowiednią adnotację i zaproponować swoje godło.

6. Prace nie na temat i obraźliwe będą dyskwalifikowane.

7. Organizator nie bierze odpowiedzialności za prawa autorskie, dlatego prosimy o uczciwość. Chyba największą karą będzie wstyd, gdyby okazało się, że tekst jest plagiatem.

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 3. maja. Wręczenie nagrody nastąpi albo na turnieju PITS, albo nagroda zostanie przesłana na podany adres. Istnieje możliwość, iż żadna praca nie wpłynie lub poziom prac będzie rażąco niski, wtedy nagroda wróci do puli nagród XXI PITS.

9. W przypadku ataku elektronicznego FORMULARZ odpowiedzi może zostać wyłączony (będzie niedostępny), ale wtedy na stronie ZRZUTKI i XXI PITS pojawią sie informacje.

10. W przypadku nieprzewidzianych okoliczności REGULAMIN może zostać zmodyfikowany.

___

Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest Jacek Haja (hajajacek.at.gmail.com). Dane nie będą przetwarzane ani przekazywane innym podmiotom.

____________________________________________

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że ta zrzutka nie jest "widoczna" wśród innych zrzutek - niesamowite! Aby była widoczna muszę dopłacić i ... wtedy nie będę mógł edytować. Najwyżej będę mógł dodawać informację w "aktualnościach".

Wpłacający 30

 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
PITS WAPNO TO NAJLEPSZY TURNIEJ W POLSCE
111 zł
 
110,99 zł
M
magdamat
100 zł
ER
Ewa Ryska
50 zł
J
Janusz Bilski
50 zł
AM
Anna Markiewicz-Kluczyńska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków
 • Jacek Haja

  W wielkim tygodniu ruszyły wpłaty. Staram się dziękować za każdą wpłatę. "problem" mam z anonimowymi darczyńcami :) przy ich wpłatach nie ma nawet przycisku do udostępniania, ... ale i tak dziękuję :)

 • Kamil Łochowicz

  Już 3 maja największe widowisko szachowe w Wielkopolsce! Zachęcam wszystkich do wsparcia tej wspaniałej imprezy !

  110,99 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Warto wspierać ten turniej i tego organizatora :)

  150 zł
 • Jacek Haja

  Kolejna wpłata bardzo cieszy :) ... zdradzę (nie powinienem), że będąc z tej strony zrzutki wcale nie jest łatwo. Formalnie nie spodziewam się wielkich wpłat, ... ale jak dotrzeć do tych ludzi, którzy skłonni by byli dać te symboliczne 10 zł (lub trochę więcej) na ... szachy? Trochę głupio się podpinać pod wątki w różnych dyskusjach, bo się dyskutanci obrażą, że spamuję. Wydałem np. 25 zł (własnych) na reklamę wpisu "Srebrna Dycha" i przez tydzień było podobno 21000 wyświetleń, ale nie było ani jednej wpłaty ... Zatem zachęcam tych, którzy już tu "dotarli", aby chociaż udostępniali tę zrzutkę :) Z góry dziękuję :)

 • Jacek Haja

  Dzisiaj otrzymałem wpłatę od ... zawodnika, który nie może zagrać w Wapnie, ale bardzo by chciał :) Myślę, że o Mateuszu Różańskim będzie jeszcze głośno w szachach polskich a nawet światowych :) Bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ! (Mateusz nie ma jeszcze konta, ale środki pochodzą z jego skarbonki - taką wiadomość otrzymałem) Niesamowite.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
SREBRNE 10 zł !!!

Szansa na srebrną (!) dziesięciozłotówkę! Napisz tekst szachowy (hasło/wiersz/piosenkę) Najlepszy ... otrzyma w nagrodę srebrne 10 zł o wartości rynkowej (obecnie) grubo ponad 100 zł

Link: FORMULARZ

przewidywana dostawa: 3 maja, 2019

Wybieram
Wpłać 11 zł i więcej
Wdzięczność :)

Możesz wpłacić anonimowo, możesz jawnie :) Zawsze będziemy wdzięczni :)

wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Wdzięczność lub ekwiwalent wpisowego :)

Jeśli nie chcesz czekać w kolejce w dniu turnieju (aby opłacić wpisowe) to wpłać wcześniej :) Przy ewentualnej wpłacie zaznacz w tytule: "wpisowe - Nazwisko, Imię"

-

Oczywiście możesz i nie zagrać, ale jeśli przyjedziesz, to śmiało będziesz mógł częstować się darmowymi kanapkami i pepsi (bardzo prawdopodobne)

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Tytuł SPONSORA :)

Przy każdym serwisie turniejowym, każdego PITS, jest specjalna strona/wpis z listą sponsorów. Umieścimy wpis/link a nawet grafikę :)

wybrano 2 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

646 523 zrzutki

i zebrali

402 546 705 zł

A ty na co dziś zbierasz?