Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Fundusz nagród w turnieju szachowym (XXI PITS - Wapno - 2019) ID: d6aacp

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • SREBRNE 10 zł !!!

  Szansa na srebrną (!) dziesięciozłotówkę! Napisz tekst szachowy (hasło/wiersz/piosenkę) Najlepszy ... otrzyma w nagrodę srebrne 10 zł o wartości rynkowej (obecnie) grubo ponad 100 zł

  Link: FORMULARZ

  SREBRNE 10 zł !!!
 • Wdzięczność :)

  Możesz wpłacić anonimowo, możesz jawnie :) Zawsze będziemy wdzięczni :)

 • Wdzięczność lub ekwiwalent wpisowego :)

  Jeśli nie chcesz czekać w kolejce w dniu turnieju (aby opłacić wpisowe) to wpłać wcześniej :) Przy ewentualnej wpłacie zaznacz w tytule: "wpisowe - Nazwisko, Imię"

  -

  Oczywiście możesz i nie zagrać, ale jeśli przyjedziesz, to śmiało będziesz mógł częstować się darmowymi kanapkami i pepsi (bardzo prawdopodobne)

 • Tytuł SPONSORA :)

  Przy każdym serwisie turniejowym, każdego PITS, jest specjalna strona/wpis z listą sponsorów. Umieścimy wpis/link a nawet grafikę :)

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij