id: d6mvcc

Płyta autorska Łukasza Jemioły. PREORDER- przedsprzedaż płyty

Płyta autorska Łukasza Jemioły. PREORDER- przedsprzedaż płyty

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 992 zrzutki i zebrali 1 162 630 089 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Szczerze, nie sądziłem, że przekroczę 1000 zł. Dziękuję
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nagrywam w pełni autorską płytę. Chcesz mi w tym pomóc? Do dzieła :)


Nazywam się Łukasz Jemioła. Nie mam menagera, czy wytwórni, ale mam kilkanaście lat doświadczenia w pisaniu piosenek i występach na scenie. Moją wizytówką są moje występy- zerknij.


Przyszedł czas na nagranie swoich piosenek w studio- prosto, tak jak czuje i umiem. Jeśli chcesz mi w tym pomóc- do dzieła!


PS> Dla tych, którzy jednak chcą wiedzieć o mnie coś więcej-


Łukasz Jemioła


wokalista, songster- zna na pamięć kilkaset piosenek, specjalizuje się w ich tworzeniu, jak również w wykonywaniu coverów z nurtu; retro jazz, rock, czy americana ( blues, folk). Jako gitarzysta swobodnie korzysta z techniki fingerpicking i slide.Artysta ma na swoim koncie płytę z autorską muzyką pod tytułem „Jemioła” ( 2015), płytę z autorskimi interpretacjami polskiej muzyki retro „ Retro na żywo” ( 2017) oraz , jako wokalista w wielu projektach, min.; ”, płytę live z koncertów „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”, „Kraina Łagodności vol. 3” czy płytę współtworzoną z Wojciechem Malajkatem „Tańcobajki. Kot w butach”.


Łukasz Jemioła jako wokalista wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem – laureatem Nagrody Grammy. Z Pawlikiem współtworzył projekty: „Wieczorem” - z muzyką do poezji Józefa Czechowicza, „Mów spokojniej” - z poezją Adama Zagajewskiego czy jazz-rockową kantaty „Myśląc Ojczyzna”.


Łukasz Jemioła występował także z; Marylą Rodowicz, Januszem Radkiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Lampertem, Margaret, Piotrem Bałtroczykiem, Piotrem Fronczewskim, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Zakościelnym, Maciejem Miecznikowskim, zespołem Anawa Marka Grechuty.


Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne dla TVP, TVN, POLSAT, takie jak: Sopot Top Hits Festiwal, X-Factor, Mrągowo i inne.


W ciągu 15 lat pracy scenicznej dał setki koncertów na terenie całej Polski oraz w Austrii, Estonii, Słowacji i na Ukrainie.


Łukasz Jemioła jest między innymi laureatem: nagrody Teatru Polskiego Radia w kategorii: muzyka, I nagrody na Grechuta Festiwal w 2014 roku, głównej nagrody na 45. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2009 roku, nagrody za najlepszy recital z piosenkami retro na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Retro w 2015 roku, I nagroda Festiwalu Piosenki Filmowej w Toruniu w 2012 roku, dwukrotnie Grand Prix na Festiwalu OSPA w Ostrołęce. 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 102

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!