id: d6vnga

POMOC SAMOTNEJ MATCE 4 DZIECI PO POŻARZE DOMU RODZINNEGO

POMOC SAMOTNEJ MATCE 4 DZIECI PO POŻARZE DOMU RODZINNEGO

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
47 603 zł z 10 zł
476033%
zakończona 05.05.2021r
631 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W pierwszy dzień świąt Wielkanocnych zdarzyła się ogromna tragedia, w miejscowości Dębowce gm. Mrozy spalił się dom jednorodzinny, w którym mieszkała samotna matka wychowująca 4 dzieci. Najmłodszy chłopiec ma niecały miesiąc, jego siostry 2 i 3 latka oraz 17 lat. Pożar wybuchł nagle, wieczorem bezpośrednio przed snem rodziny. Drewniany dom błyskawicznie objął się ogniem, począwszy od kotłowni i garażu, stopniowo przechodząc na pomieszczenia mieszkalne. Nie mając zbyt wiele czasu matka uratowała swoje dzieci uciekając właściwie w piżamach, a cały dobytek swojego życia zostawiając w środku. Po ugaszeniu pożaru przez wiele przybyłych jednostek straży pożarnej wstępnie wiemy że dom nie będzie nadawał się już do zamieszkania, część rzeczy uległa spaleniu, a część została zniszczona przez wodę z akcji gaszenia. Dodatkowo dom nie był ubezpieczony, stąd nasza gorąca prośba o pomoc dla tej rodziny. Każda forma wspomożenia będzie dla nich pięknym gestem. 


Na pewno potrzebne będą pieniądze, po prostu na przeżycie i kolejne kroki w tym trudnym czasie. Ubrania nowe i używane w dobrym stanie  zarówno dla matki i najstarszej córki (drobne i szczupłe, rozmiary xs, s, m) oraz dla dzieci (chłopiec rozmiary 56 i wzwyż, dwie dziewczynki rozmiar 98 i wzwyż). Mleko niemowlęce Bebiko 1, pampersy Dada zielone 1 i 2, chusteczki nawilżane, płyny do kąpieli, kosmetyki itp. Dla matki w połogu i najstarszej córki również kosmetyki, środki higieny osobistej. Inne rzeczy codziennego użytku, szczególnie potrzebne przy małych dzieciach, może troszkę zabawek. Pewnie z czasem meble i agd, ale na ten moment rodzina nie ma gdzie ich przechowywać.


W imieniu swoim i poszkodowanych z całego serca dziękujemy za każdy dobry uczynek w tej sprawie, sytuacja jest niezwykle przykra i trudna, ale każda nawet najmniejsza cegiełka pomoże tej rodzinie w sposób dosłowny i przenośni odbudować na nowo swoje życie. Można śmiało powiedzieć że zaczynają od zera, każda pomoc jest na wagę złota.


Będziemy się starać na bieżąco informować o sytuacji, przebiegu zbiórki oraz przedstawiać wykorzystanie zebranych pieniędzy (faktury).


W razie pytań lub chęci anonimowej pomocy prosimy o kontakt w wiadomościach prywatnych.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 631

M
Magdalena
1 500 zł
TS
Hydropex Siedlce
1 100 zł
NJ
Natalia J
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
TS
Transmarino Sp.z o.o.
1 000 zł
KM
Karolina mhana
1 000 zł
ŁK
Łukasz Kowalczyk
800 zł
 
Dane ukryte
500 zł
TS
Paweł Kowalczyk
500 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

05-317

Dębowce, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

739 724 zrzutki

i zebrali

523 172 023 zł

A ty na co dziś zbierasz?