id: d6vz4h

Wspieram dzieci bohaterów. Wyprawa na MONT BLANC

Wspieram dzieci bohaterów. Wyprawa na MONT BLANC

Nasi użytkownicy założyli 915 938 zrzutek i zebrali 882 161 567 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Strażacy charytatywnie


W dniach 1 - 7 lipca odbyła się charytatywna wyprawa strażaków na Mont Blanc - najwyższy szczyt Europy. Adrian Socha, Robert Goławski i Paweł Tylka zadedykowali ekspedycję Fundacji Dorastaj z Nami opiekującej się dziećmi, których rodzice polegli podczas pełnienia służby. Strażacy, policjanci, żołnierze - niejednokrotnie poświęcili swoje życie dla drugiego człowieka. Nie możemy odwdzięczyć się im za to bezpośrednio, ale możemy okazać nasze wsparcie ich dzieciom. Utrata jednego z rodziców to wielka tragedia dla każdego z nich. Niestety w wielu przypadkach wiąże się to także ze znacznym pogorszeniem sytuacji materialnej rodziny. Chcielibyśmy zapewnić dzieciom bohaterów dobry start w przyszłość, wesprzeć ich edukację i rozwój, bo jesteśmy przekonani, że na to zasługują.


Zachęcamy wszystkich ludzi dobrego serca do wpłat i udostępniania zbiórki na swoich mediach społecznościowych. Rozpoczęliśmy akcję nominowania i udostępniania zrzutki. Najgraj krótki filmik (wstaw go na Facebooka, relację na Instagramie, Snapchata, TikToka), w którym nominujesz trójkę swoich najbliższych znajomych, współpracowników, rodzinę, kogo tylko chcesz i zachęcić ich, do udostępnienia zbiórki dalej. Nawet niewielka wpłata jest bezcenna.


Pomagajmy!


https://www.youtube.com/channel/UC-hLYp9n4oJVenJcERaURuw


https://olsztyn.eska.pl/strazacy-zdobyli-mont-blanc-nie-obylo-sie-bez-przeszkod-zdjecia-wideo-aa-xdQh-9o1m-fmK1.html


#poglorie #adriansocha #montblanc #dacheuropy #panstwowastrazpozarna #alpinizm #straz #charytatywnie #fundacjadorastajznami

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 68

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!