id: d75t5u

Bezpieczeństwo to podstawa-na lokalizator SPOT GEN 3- wyjazd w dzikie góry Rumunii.

Bezpieczeństwo to podstawa-na lokalizator SPOT GEN 3- wyjazd w dzikie góry Rumunii.

536 zł 
z 2 000 zł
26%
zakończona 30.06.2018r
12 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Dzikie góry są piękne, ale i niebezpieczne! Ograniczony kontakt ze światem to dużo większe ryzyko wypadku. Pomóżcie Mi je zminimalizować. Zbieram na SPOT GEN 3 lokalizator GPS, który pozwoli mi w razie wypadku wezwać pomoc!

Postanowiłam zmierzyć się z przekonaniem, że posiadanie psa ogranicza nas w wyjazdach. Mówi się, że na wakacje trudno jest wyjechać z psem, a co dopiero z dwoma!

Zwierzęta często są pomijane w wakacyjnych planach.Nazywam się Joanna Olszewska, pochodzę z Mrozów i chciałabym zmienić ten pogląd. Wraz z moimi dwoma owczarkami australijskimi – Atrey'em i Shadow, chcemy wyruszyć na samotną wyprawę. :)

W związku z tym już w kwietniu br. zaczynam projekt pt: „CAŁY ŚWIAT NA 10 ŁAP”. Ma on na celu pokazanie, że pies to nie przeszkoda do podróżowania po świecie, a niezapomniana przygoda. Projekt skupia się głównie na wędrówkach górskich, bo po pierwsze to sposób na podróżowanie, który kocham najbardziej, a po drugie często spotykam się z brakiem wiary w to, że z psem można wybrać się w góry. W dniach 15 lipca - 15 sierpnia 2018 roku planuję 30-dniowy trekking po rumuńskich Karpatach – Góry Marmaroskie, Rodniańskie i Kelimeńskie, jeżeli znajdą się środki finansowe to również Forogarskie. 30 dni na szlaku pod namiotem z dala od cywilizacji. Tylko ja i moi dwaj towarzysze. Podróże, to nie tylko przygoda i ogromne wyzwanie ale również ekwipunek, w tym duża ilość specjalistycznego sprzętu. Zakup wszystkich niezbędnych elementów to duże obciążenie finansowe. Dlatego zbieram na jedną z najbardziej potrzebnych Mi rzeczy, która zapewni bezpieczeństwo Mi i moim czworonogom, oraz pozwoli rodzinie i przyjaciołom na śledzenie naszej pozycji. Lokalizator SPOT GEN 3 to narzędzie, które nie tylko wysyła naszą lokalizację, ale także pozwoli wysłać SOS w razie wypadku do najbliższych służb ratowniczych.

Moim marzeniem jest, żeby poprzez nagłośnienie projektu i dotarcie do dużego grona odbiorców ludzie zaczęli wyjeżdżać z psami w góry, a co najważniejsze, żeby odważyli się wyjść zza progu domu. I aktywnie spędzali czas.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o Nas wiecej zapraszam na:

www.10paws.com.pl

oraz

https://www.facebook.com/calyswiatna10lap

Pozdrawiam Was,

Asia, Atrey i Shadow

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 349 zrzutek

i zebrali

810 723 517 zł

A ty na co dziś zbierasz?