id: d79fac

Remont w domu Różyckiego 8

Remont w domu Różyckiego 8

Nasi użytkownicy założyli 913 302 zrzutki i zebrali 876 245 788 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • ZASZŁA ZMIANA

  U nas dzisiaj remont wszedł w nową fazę – zostały zamontowane meble w zakrystii. W najbliższy czwartek zostaną jeszcze wstawione drzwi, położony będzie blat na szafki i meble zyskają końcowy sznyt. Przed nami jeszcze malowanie klatki schodowej, poręczy przy schodach, renowacja drzwi wewnętrznych na parterze... Mamy nadzieję, że uda się nam też naprawić schody wejściowe do domu. Na razie tyle planów, bo dom funkcjonuje już pełną parą – prawie każdego dnia odbywają się spotkania grup formacyjnych, diakonijnych, modlitewnych… i im oddajemy remontowaną przestrzeń.

  Dziękujemy, że nas wspomagacie.c467a1e63464f6b6.jpegn79f4efaa90d5a19.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani, jest akcja!

Dom w Katowicach przy ul. Różyckiego 8 od lat służy Ruchowi Światło-Życie w wielorakich jego wymiarach. Jest to między innymi miejsce spotkań odpowiedzialnych Ruchu, moderatorów, grup diakonijnych, diakonii specjalistycznych, grup modlitewnych… Tutaj ma swoją siedzibę Moderator Diecezjalny. W domu mieści się też sekretariat Moderatora i Diakonia Słowa.

W czerwcu rozpoczęliśmy remont – chcieliśmy odnowić tylko zakrystię (wymiana podłogi, ogrzewania, malowanie i nowe meble). Ale jak to z remontem bywa (kto go robił, ten wie), że jedne działania pociągają kolejne, które także okazują się niezbędne.

Tak więc dodatkowo doszła naprawa posadzki na klatce schodowej, malowanie korytarza, konserwacja drzwi wejściowych oraz schodów zewnętrznych i inne drobniejsze prace.

Fundusze, które mieliśmy uzbierane na ten cel szybko się więc upłynniają, dlatego prosimy Was o pomoc. Potrzebujemy jeszcze 15 000 zł. Dziękujemy za każdą wpłatę i pomoc.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 52

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!