Aktualności3

 • ZASZŁA ZMIANA

  U nas dzisiaj remont wszedł w nową fazę – zostały zamontowane meble w zakrystii. W najbliższy czwartek zostaną jeszcze wstawione drzwi, położony będzie blat na szafki i meble zyskają końcowy sznyt. Przed nami jeszcze malowanie klatki schodowej, poręczy przy schodach, renowacja drzwi wewnętrznych na parterze... Mamy nadzieję, że uda się nam też naprawić schody wejściowe do domu. Na razie tyle planów, bo dom funkcjonuje już pełną parą – prawie każdego dnia odbywają się spotkania grup formacyjnych, diakonijnych, modlitewnych… i im oddajemy remontowaną przestrzeń.

  Dziękujemy, że nas wspomagacie.c467a1e63464f6b6.jpegn79f4efaa90d5a19.jpeg

  Czytaj więcej
 • y502f13be0e776fc.jpegDZIELIMY SIĘ CHLEBEM

  Dzisiaj nasz dom pachnie chlebem (to cudowna odmiana przy remoncie). Pieczemy dla naszych Darczyńców, którym w ten sposób chcemy podziękować za odzew na apel o pomoc. Pierwsze bochenki są już w drodze. Niestety nie wszystkich Ofiarodawców znamy i nie do wszystkich mamy kontakt. Jeśli zechcecie się ujawnić, z radością wyrazimy wdzięczność, dzieląc się z Wami chlebem. Nasz adres mailowy: [email protected]

  Czytaj więcej
 • Dzieje się!

  Pracujemy, aby lepiej przygotować nasz dom do nowego sezonu spotkań. Mamy już uszczelnione i pomalowane drzwi wejściowe, wymieniamy oświetlenie klatki schodowej na ledowe. W zakrystii jest już zamontowane nowe ogrzewanie, wymieniona została posadzka, na ścianach położone są położone gładzie. W przyszłym tygodniu mają być dostarczone i zamontowane nowe meble w zakrystii.

  Czeka nas malowanie, zrobienie nowej wylewki przy wejściu do domu, naprawa, a właściwie wykonanie nowych, schodów zewnętrznych. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda się zrealizować wszystkie potrzebne prace.

  i2540a387ab92a0e.jpeg

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani, jest akcja!

Dom w Katowicach przy ul. Różyckiego 8 od lat służy Ruchowi Światło-Życie w wielorakich jego wymiarach. Jest to między innymi miejsce spotkań odpowiedzialnych Ruchu, moderatorów, grup diakonijnych, diakonii specjalistycznych, grup modlitewnych… Tutaj ma swoją siedzibę Moderator Diecezjalny. W domu mieści się też sekretariat Moderatora i Diakonia Słowa.

W czerwcu rozpoczęliśmy remont – chcieliśmy odnowić tylko zakrystię (wymiana podłogi, ogrzewania, malowanie i nowe meble). Ale jak to z remontem bywa (kto go robił, ten wie), że jedne działania pociągają kolejne, które także okazują się niezbędne.

Tak więc dodatkowo doszła naprawa posadzki na klatce schodowej, malowanie korytarza, konserwacja drzwi wejściowych oraz schodów zewnętrznych i inne drobniejsze prace.

Fundusze, które mieliśmy uzbierane na ten cel szybko się więc upłynniają, dlatego prosimy Was o pomoc. Potrzebujemy jeszcze 15 000 zł. Dziękujemy za każdą wpłatę i pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 52

 
Dane ukryte
1 000 zł
ZI
Zdzisław i Jadwiga Młodzianowscy
1 000 zł
I(
Izabela Młodzianowska
1 000 zł
WC
Weronika Czulak
760 zł
 
Dane ukryte
500 zł
WM
KsW
500 zł
M
Mrowiec
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
PC
Cierniaki
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

851 121 zrzutek

i zebrali

735 336 113 zł

A ty na co dziś zbierasz?