id: d7a3n5

Szlachetna Paczka dla Pana Mariusza.

Szlachetna Paczka dla Pana Mariusza.

1 474 zł z 2 500 zł
58%
zakończona 05.12.2020r
43 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zachęcam do wsparcia zbiórki w ramach Szlachetnej Paczki dla Pana Mariusza. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju zorganizowanie zbiórki darów dla osób potrzebujących jest utrudnione. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup opału, żywności długoterminowej, środków czystości, odzieży, obuwia oraz budzika, o którym marzy Pan Mariusz. Jeśli jednak chcesz przekazać dary rzeczowe (podkarpacie) - zapraszam do kontaktu: 792406289.


Pan Mariusz ma 61 lat. Mężczyzna wiódł spokojne i normalne życie, Mieszka samotnie - ma rodzinę ale mieszkają daleko i nie odwiedzają go. Ma wiele kłopotów ze zdrowiem, porusza się na wózku inwalidzkim w związku z niedowładem nóg. Dodatkowo choruje na nadciśnienie, ma problemy z tarczycą. Mieszka w fatalnych warunkach mieszkaniowych. Przeciekający dach to jeden z większych problemów Pana Mariusza. Pan Mariusz nie ma też łazienki ani kuchni. Utrzymuje się on z niskiej renty socjalnej w wysokości 645zł, po odliczeniu kosztów na utrzymanie domu oraz leków zostaje mu jedynie 150zł.

Mężczyzna często się uśmiecha i nie narzeka na swój los. Obecna sytuacja związana z pandemią sprawiła, że jest bardzo samotny. Nigdzie nie wychodzi, nikt go nie odwiedza, bardzo chciałby z kimś porozmawiać, tego mu brakuje. W szczególności kontaktu z rodziną i znajomymi. Lubi słuchać radia, jest na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Lubi także patrzeć przez okno i obserwować zmieniające się pory roku.


https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/31865/846


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 43

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
180 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 770 zrzutek

i zebrali

527 440 988 zł

A ty na co dziś zbierasz?