id: d7b4ac

Wyjazd zawodników MKS Taekwon-do na Mistrzostwa Europy

Wyjazd zawodników MKS Taekwon-do na Mistrzostwa Europy

Nasi użytkownicy założyli 1 175 876 zrzutek i zebrali 1 227 480 686 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Otrzymaliśmy powołanie na nadchodzące Mistrzostwa Europy w Taekwon-do, które odbędą się już 26.04 - 1.05 w Chorwacji mieście Porec. Jedyną przeszkodą jest brak dofinansowania Kadry Narodowej przez Ministerstwo Sportu, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w realizacji marzeń naszych zawodników. Będziemy niesamowicie wdzięczni za każdą dorzuconą złotówkę!

Kwota, jaką będzie musiał ponieść każdy zawodnik to około 5 tys. zł.


Kilka słów od każdego z naszych podopiecznych:

r0aeba02a59d3ace.jpegJulia Kawka- Cześć, jestem Julka. Taekwon-do zajmuje się od 12 lat co daje ponad połowę mojego życia. Od kiedy startuje zawsze marzyłam o dostaniu się do Reprezentacji Polski. Udało mi się to kilka lat temu. Kolejnym marzeniem i jednocześnie celem jest tytuł Mistrzyni Europy i Mistrzyni Świata. W ubiegłym roku udało mi się częściowo to wykonać, bo z koleżankami z drużyny zdobyłam tytuł Mistrzyni Europy w układach drużynowych. Teraz kolej na medal indywidualny.

w559163744414a3c.jpegKarolina Łuniewska- Cześć, jestem Karolina. Taekwon-do trenuje od 10 lat. Stoi przede mną kolejna szansa na reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Europy. Jestem wielokrotną medalistką zawodów krajowych oraz międzynarodowych. Do największych osiągnięć mogę zaliczyć srebro w walkach oraz układach na Pucharze Świata w Sydney, drużynowe złoto w układach oraz technikach specjalnych, drużynowe srebro w walkach podczas Mistrzostw Europy w Hiszpanii. Chciałabym spełnić moje marzenie przywożąc dla Polski medal Mistrzostw Europy.

ofd8fb0e3d244403.pngHelena Kędziora- Cześć, jestem Hela. Taekwon-do trenuje od 8 lat. W tym roku dostałam szansę reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy w mieście Porec w Chorwacji, co jest dla mnie spełnieniem marzeń. W swojej karierze wielokrotnie stawałam na podium zawodów ogólnopolskich, a moim największym osiągnięciem jest mistrzostwo Polski w układach formalnych w 2021 roku.

rafb4f22d74c8918.jpegCezary Gąsior- Cześć, jestem Czarek. Taekwon-do trenuje od 10 lat. Po raz drugi w mojej sportowej karierze zostałem powołany do Reprezentacji Polski.Zdecydowanie moim największym osiągnięciem jest medal z Mistrzostw Europy, które odbyły się w Hiszpanii 2021 roku. Zająłem 3 miejsce w walkach juniorów do 62 kilogramów. Jestem czynnym i aktywnym zawodnikiem w swojej dyscyplinie sportowej. Na ostatnich zawodach – Pucharze Polski, zdobyłem 1 miejsce w walkach w  kategorii do 68 kilogramów.

Moim marzeniem jest, żeby stanąć na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Europy. Włożyłem wiele pracy w przygotowania i postaram się to jak najlepiej pokazać na zawodach.


Polska reprezentacja na ubiegłych Mistrzostwach Europy wygrała klasyfikację generalną, zdobywając tym samym tytuł najlepszej drużyny. Pomimo tego i tak nie możemy liczyć na wsparcie finansowe ze strony Rządu, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc.


Dziękujemy za wszystkie wpłaty i udostępnienia!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 55

 
Dane ukryte
100 zł
SG
Sii Gao - Salon Masażu
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
500 zł
ZY
Zytka
70 zł
AA
Sawiccy Anna i Jacek
100 zł
TO
Tomek
110 zł
ND
Niezłomny Duch
1 000 zł
OW
Ola Włodarczyk
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków