id: d7mde4

DOM Ewy Zgrabczyńskiej dla Nieumarłych

DOM Ewy Zgrabczyńskiej dla Nieumarłych

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 319 zrzutek i zebrali 1 197 643 303 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

DOM Ewy Zgrabczyńskiej dla Nieumarłych w podpoznańskiej wiosce to miejsce, w którym schronienie, miłość, godność, szacunek, pełną miskę, pomoc weterynaryjną i leczenie, znalazły zwierzęta chore, niechciane, porzucone, bite, zaniedbane, uznane przez człowieka za niepotrzebne i za inwazyjne.

To zwierzęta po szczególnych przejściach w spotkaniu z człowiekiem - zwierzęta okaleczone, skrzywdzone psychicznie i fizycznie, straumatyzowane, wymagające psycho - fizycznej rehabilitacji i pomocy weterynaryjnej. 

To Osoby Zwierzęce szczególnej troski. Bardzo szczególnej troski.

Są wśród nich psy, koty, uratowane z fermy jenoty i lisy, są osierocone szopki, którym myśliwi zabili matki.

DOM Ewy Zgrabczyńskiej to również dom zwierzęcych ofiar wojny w Ukrainie. 

Ich szczególnych potrzeb wyjaśniać nie trzeba, bo ukraińskie zwierzęta uratowane i przyjęte bez wahania przez Ewę Zgrabczyńską potrzebują wszystkiego, co jest niezbędne do osiągnięcia spokoju, równowagi, odbudowania zaufania do człowieka. Potrzebują spokoju, czasu i intensywnej rehabilitacji niezbędnej do złagodzenia traumy powstałej wskutek bombardowań, strzałów, wybuchów, krzyku ludzi i krzyku zwierząt po kontakcie z okrutnym rosyjskim ludobójcą i zwierzobójcą. Wskutek nagłej bezdomności, niedożywienia na ukraińskich ulicach i wynikających z tego kłopotów zdrowotnych, potrzebują leków i specjalistycznej karmy.

W aktualnie bardzo trudnym ekonomicznie czasie i trudnej sytuacji dla nas wszystkich - i dla zwierzaków, i dla ich ludzi - każda pomoc jest na wagę złota. Ceny mięsa, karm dla zwierząt, opału, usług poszybowały w górę. 

Wzrosły też ceny usług weterynaryjnych oraz koszty leczenia i rehabilitacji.

Każdy z Państwa zwierzolubów sam o tym wie najlepiej, bo każdy z nas dotkliwie odczuwa te zmiany.

Jeśli jednak zechcą Państwo włączyć się w pomoc na rzecz zwierząt mających swą dobrą i spokojną życiową przystań w DOMu Ewy Zgrabczyńskiej dla Nieumarłych, będę bardzo wdzięczna i z góry najserdeczniej dziękuję.


Ewę Zgrabczyńską zna każdy zwierzolub - zoolożka z doktoratem, naukowczyni, autorka prac naukowych i popularnonaukowych, Gość Jurka Owsiaka na ASP na Pol'and' Rock Festiwal, ponadto laureatka nagród Fundacji Zacny Uczynek i Fundacji POLCUL, superbohaterka Wysokich Obcasów, laureatka MocArta oraz Człowiek Roku 2019 RMF Classic, laureatka Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk, niezłomna aktywistka walcząca o prawa zwierząt.

Aktywistka od lat zaangażowana w interwencje dotyczące ratowania zwierząt dzikich i egzotycznych, pisarka, dyrektorka Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu, która uratowała od śmierci tygrysy na polsko - białoruskiej granicy, a aktualnie za zgodą i we współpracy z Władzami Miasta Poznania ratuje zwierzęce ofiary wojny w Ukrainie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 761

preloader

Komentarze 37

 
2500 znaków