Cocofli - wsparcie i ratunek ID: d83ys9

Cocofli - wsparcie i ratunek ID: d83ys9

10 793 zł z 39 000 zł

27%

10 793 zł

10 793 zł

z 39 000 zł

zakończona

zakończona

31.05.2020r

142

142

wspierających
27%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele,

Cocofli zamknęliśmy wcześniej niż zamknięto inne kawiarnie. Nie czekaliśmy na zalecenia odgórne, bo w obliczu coraz poważniejszej sytuacji dobro i zdrowie naszych Gości i naszego wspaniałego Personelu było i jest na pierwszym miejscu. Sytuacja jest dla nas bardzo trudna; Cocofli zawsze finansowało się na bieżąco – wszystkie koszty (płace, czynsz, opłaty za media, za towary, za muzykę w tle, ogródek, ubezpieczenia, podatki i in.) opłacane były z bieżących wpływów lokalu. Teraz zostaliśmy z większością tych kosztów, ale bez przychodów. Mamy do Was gorącą prośbę: każda Wasza wpłata złoży się na fundusz dla Pracowników, którzy utrzymują się dzięki pracy w Cocofli, oraz pomoże nam spłacić część kosztów. Kwota pomocowa odzwierciedla zredukowane do minimum potrzeby, by Cocofli przetrwało 3 miesiące. 

Za Wasze serce i pomoc odwdzięczymy się na wiele sposobów. Kiedy minie kryzys i będziemy mogli wrócić do działania, dzięki wsparciu naszych Przyjaciół z Wydawnictwa Format, Czarnego Deszczu, Ars Vini, będziemy mogli przekazać Wam vouchery. Jeśli interesuje Was konkretny z wymienionych poniżej voucherów, napiszcie o tym od razu po dokonaniu wpłaty na zrzutkę. Mail wyślijcie na adres: [email protected], wpisując w temacie: ZRZUTKA - wybór vouchera. Możecie wybierać vouchery:

 • 10 PLN, 25 PLN, 50 PLN, 75 PLN, 100 PLN i więcej - na kawę, napoje i wszelkie pyszności z całego menu Cocofli - bezterminowe, do realizacji w dowolnym terminie po otwarciu Cocofli
 • od 30 PLN wzwyż (dowolna kwota) - książki wydawnictwa Format (bezterminowe, do realizacji w dowolnym terminie po otwarciu Cocofli lub od razu, po zamówieniu mailowym: [email protected])
 • 120 PLN "białe kruki" wydawnictwa Format, czyli ostatnie egzemplarze nakładów: "Puszka cacuszko" Lecha Janerki i Tomasza Brody, "Płaszcz Józefa" Simmsa Tabacka, "Wynalazca" Jeana-Francois Martina, "Cyrkowcy" Marie Desplechin i Emmanuelle Houdart, "Szczęśliwi rodzice" Laeticii Bourget i Emmanuelle Houdart (liczba egzemplarzy bardzo ograniczona, prosimy o mail od razu po wpłacie na zrzutkę - mail na adres: [email protected])
 • 100 PLN książka „Zgubiona dusza” z autografami autorek: Olgi Tokarczuk i Joanny Concejo (niedostępne; pula egzemplarzy wyczerpana)
 • 30 PLN udział w warsztatach dla rodziców „Mali czy duzi - dla kogo książka obrazkowa?” (do realizacji w wyznaczonym terminie po otwarciu Cocofli)
 • 39 PLN Wrocławski Klasyk - kawa paczkowana od Czarnego Deszczu; 250 g (bezterminowe, do realizacji w dowolnym terminie po otwarciu Cocofli lub po zamówieniu mailowym: [email protected])
 • 90 PLN udział w degustacjach win w Cocofli z Ars Vini: włoskich / francuskich / z Półwyspu Iberyjskiego (do realizacji w wyznaczonym terminie po otwarciu Cocofli)
 • 1150 PLN szkolenie zawodowe baristów z Czarnym Deszczem (do realizacji po indywidualnym ustaleniu terminu)
 • 300 PLN seminarium podst. Czarnego Deszczu ekspres&młynek (do realizacji po indywidualnym ustaleniu terminu)
 • 400 PLN seminarium podst. Czarnego Deszczu Latte art (do realizacji po indywidualnym ustaleniu terminu)
 • 300 PLN seminarium podst. Czarnego Deszczu Metody alternatywne (do realizacji po indywidualnym ustaleniu terminu)
 • 300 PLN seminarium podst. Czarnego Deszczu Domowy kawiarz (do realizacji po indywidualnym ustaleniu terminu)
 • 300 PLN seminarium zaawansowane Czarnego Deszczu ZAPARZANIE (do realizacji po indywidualnym ustaleniu terminu)
 • 615 PLN seminarium zaawansowane Czarnego Deszczu 1 LATTE ART – ROZSZERZONY (do realizacji po indywidualnym ustaleniu terminu)


Wpłacający142

K
kro_ze
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
FB
Filip B
200 zł
M
Marzenix
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AM
Aleksandra Magaczewska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
R
Radek Przychoda
200 zł
C
Cronenbergalia.pl
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

556 983 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?