id: d84jwm

"DRUŻYNA KAMILA" - wsparcie w procesie leczenia kontuzji stawu kolanowego

"DRUŻYNA KAMILA" - wsparcie w procesie leczenia kontuzji stawu kolanowego

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 359 zrzutek i zebrali 1 163 313 613 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kamil to wieloletni i niezwykle oddany zawodnik Akademii Piłkarskiej AGAPE Białołęka oraz wychowanek Akademii Piłkarskiej BE A STAR WILCZKI. Od najmłodszych lat z wielką pasją i zamiłowaniem trenuje piłkę nożną, kocha ten sport z niespotykanym zamiłowaniem i każdą wolną chwilę poświęca na grę z kolegami, doskonaląc swoje umiejętności. Na treningach i meczach odznacza się olbrzymim sercem, walecznością i zaangażowaniem godnym prawdziwego sportowca! Na boisku typowy lider, wojownik, kochający sportową rywalizację zawsze w duchu "fair play". Kamil jest niezwykle utalentowany, Jego gra sprawia radość nie tylko Jemu samemu, ale również Rodzicom, trenerom, kolegą z drużyny i wszystkim kibicom obserwującym spotkanie, w którym bierze udział. Jest przy tym bardzo pracowity, sumienny, skory do poświęceń. Poza boiskiem "Kama" jest bardzo lubiany i postrzegany wśród kolegów z drużyny oraz szkoły jako chłopiec koleżeński, radosny, zawsze służący pomocą.

Niestety w ostatnim meczu minionego sezonu doznał nieszczęśliwej kontuzji stawu kolanowego. Po serii badań i kilku konsultacjach lekarskich diagnoza okazała się być mało optymistyczna. Doszło do poważnego uszkodzenia więzadła krzyżowego

przedniego II/III stopnia. Powrót do pełnej sprawności tego młodego sportowca wiąże się z bardzo kosztowną operacją, a następnie rehabilitacją. Kamil oczywiście marzy o karierze piłkarza i czyni wiele starań, by te marzenia zrealizować, ale przede wszystkim tęskni za możliwością ponownego wybiegnięcia na boisko i dalszej realizacji swojej pasji, jaką jest gra w piłkę nożną. Operacja może pozwolić Kamilowi powrót do pełnej sprawności, ciesząc się tak przecież ważną dla młodego człowieka aktywnością fizyczną, a kto wie...w przyszłości może nawet realizacją swojego największego marzenia, jakim jest zostanie profesjonalnym sportowcem, czego mu z całego serca życzymy!

Wszystkie osoby otwartego serca bardzo prosimy o wsparcie w procesie leczenia Kamila.

 

Z góry serdecznie dziękujemy!

"DRUŻYNA KAMILA"

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 61

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MS
Michał Swół
250 zł
MK
Marlena Kruszynska
200 zł
RK
Renata K
200 zł
SG
Siostra Grudzińska Kułak
150 zł
BE
BeBe
150 zł
AZ
Amelia Zaw.
121 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!