id: d84jwm

"DRUŻYNA KAMILA" - wsparcie w procesie leczenia kontuzji stawu kolanowego

"DRUŻYNA KAMILA" - wsparcie w procesie leczenia kontuzji stawu kolanowego

5 200 zł 
z 20 000
26%
zakończona 30.05.2021r
61 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kamil to wieloletni i niezwykle oddany zawodnik Akademii Piłkarskiej AGAPE Białołęka oraz wychowanek Akademii Piłkarskiej BE A STAR WILCZKI. Od najmłodszych lat z wielką pasją i zamiłowaniem trenuje piłkę nożną, kocha ten sport z niespotykanym zamiłowaniem i każdą wolną chwilę poświęca na grę z kolegami, doskonaląc swoje umiejętności. Na treningach i meczach odznacza się olbrzymim sercem, walecznością i zaangażowaniem godnym prawdziwego sportowca! Na boisku typowy lider, wojownik, kochający sportową rywalizację zawsze w duchu "fair play". Kamil jest niezwykle utalentowany, Jego gra sprawia radość nie tylko Jemu samemu, ale również Rodzicom, trenerom, kolegą z drużyny i wszystkim kibicom obserwującym spotkanie, w którym bierze udział. Jest przy tym bardzo pracowity, sumienny, skory do poświęceń. Poza boiskiem "Kama" jest bardzo lubiany i postrzegany wśród kolegów z drużyny oraz szkoły jako chłopiec koleżeński, radosny, zawsze służący pomocą.

Niestety w ostatnim meczu minionego sezonu doznał nieszczęśliwej kontuzji stawu kolanowego. Po serii badań i kilku konsultacjach lekarskich diagnoza okazała się być mało optymistyczna. Doszło do poważnego uszkodzenia więzadła krzyżowego

przedniego II/III stopnia. Powrót do pełnej sprawności tego młodego sportowca wiąże się z bardzo kosztowną operacją, a następnie rehabilitacją. Kamil oczywiście marzy o karierze piłkarza i czyni wiele starań, by te marzenia zrealizować, ale przede wszystkim tęskni za możliwością ponownego wybiegnięcia na boisko i dalszej realizacji swojej pasji, jaką jest gra w piłkę nożną. Operacja może pozwolić Kamilowi powrót do pełnej sprawności, ciesząc się tak przecież ważną dla młodego człowieka aktywnością fizyczną, a kto wie...w przyszłości może nawet realizacją swojego największego marzenia, jakim jest zostanie profesjonalnym sportowcem, czego mu z całego serca życzymy!

Wszystkie osoby otwartego serca bardzo prosimy o wsparcie w procesie leczenia Kamila.

 

Z góry serdecznie dziękujemy!

"DRUŻYNA KAMILA"

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Myśliborska 100, 03-126

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 61

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Myśliborska 100, 03-126

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

894 064 zrzutki

i zebrali

837 528 265 zł

A ty na co dziś zbierasz?