id: d8bvwx

Przyszłość rodziny po stracie ojca

Przyszłość rodziny po stracie ojca

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
27 640 zł 
z 25 000
110%
zakończona 31.12.2021r
245 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani, mając na uwadze nie tylko obecne wydatki, ale przede wszystkim przyszłość Darii i dzieci, postanowiliśmy jako rodzina i przyjaciele zjednoczyć siły i osiągnąć coś, co w chwili obecnej jest nie do zrobienia w pojedynkę.


Był dzień 3 października, kiedy po godzinie 19:30 na łuku drogi w lesie wydarzył się tragiczny wypadek samochodowy. Pomimo walki lekarzy, Arka nie udało się uratować. To właśnie wtedy życie Darii i chłopców obróciło się do góry nogami. W jednej chwili rodzina straciła kochającego męża i ojca. Arek w wieku 33 lat osierocił dwójkę malutkich dzieci. Jako przykładny tata z myślą o rodzinie wybudował dom, niestety nie starczyło mu czasu, aby zabezpieczyć przyszłość finansową dzieci.


Życie toczy się dalej, a Daria będzie musiała uporać się ze spłatą kredytu oraz innymi długami, które dopiero po śmierci Arka ujrzały światło dzienne i zwyczajnie mogą przerosnąć samotną matkę.


Arek był pracowitym człowiekiem i nigdy nie pozostawił nikogo bez pomocy. W pewnym momencie jednak problemy zaczęły narastać i zabrakło mu odwagi, aby otwarcie poprosić o pomoc dla siebie. Nie przyznał się do słabej kondycji finansowej prowadzonej przez niego firmy, która z biegiem czasu zamiast generować zyski doprowadziła do zadłużenia.


Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w ich sercu po tej nie do opisania w słowach stracie najbliższej osoby na świecie, ale spróbujmy okazać im wsparcie poprzez zbiórkę środków pieniężnych. Wierzymy w moc internetu i siłę osób o dobrym sercu, które chcą nieść pomoc oraz dla których ta historia nie jest obojętna, aby drobnym wsparciem zrealizować wspólny cel.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 245

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 657 zrzutek

i zebrali

839 106 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?