id: d8bvwx

Przyszłość rodziny po stracie ojca

Przyszłość rodziny po stracie ojca

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
27 630 zł 
z 25 000 zł
110%
24 dni do końca
244 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani, mając na uwadze nie tylko obecne wydatki, ale przede wszystkim przyszłość Darii i dzieci, postanowiliśmy jako rodzina i przyjaciele zjednoczyć siły i osiągnąć coś, co w chwili obecnej jest nie do zrobienia w pojedynkę.


Był dzień 3 października, kiedy po godzinie 19:30 na łuku drogi w lesie wydarzył się tragiczny wypadek samochodowy. Pomimo walki lekarzy, Arka nie udało się uratować. To właśnie wtedy życie Darii i chłopców obróciło się do góry nogami. W jednej chwili rodzina straciła kochającego męża i ojca. Arek w wieku 33 lat osierocił dwójkę malutkich dzieci. Jako przykładny tata z myślą o rodzinie wybudował dom, niestety nie starczyło mu czasu, aby zabezpieczyć przyszłość finansową dzieci.


Życie toczy się dalej, a Daria będzie musiała uporać się ze spłatą kredytu oraz innymi długami, które dopiero po śmierci Arka ujrzały światło dzienne i zwyczajnie mogą przerosnąć samotną matkę.


Arek był pracowitym człowiekiem i nigdy nie pozostawił nikogo bez pomocy. W pewnym momencie jednak problemy zaczęły narastać i zabrakło mu odwagi, aby otwarcie poprosić o pomoc dla siebie. Nie przyznał się do słabej kondycji finansowej prowadzonej przez niego firmy, która z biegiem czasu zamiast generować zyski doprowadziła do zadłużenia.


Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w ich sercu po tej nie do opisania w słowach stracie najbliższej osoby na świecie, ale spróbujmy okazać im wsparcie poprzez zbiórkę środków pieniężnych. Wierzymy w moc internetu i siłę osób o dobrym sercu, które chcą nieść pomoc oraz dla których ta historia nie jest obojętna, aby drobnym wsparciem zrealizować wspólny cel.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 244

MC
Miłosz Chyba
2 000 zł
JJ
Joanna Janek
1 000 zł
TC
Tomasz Czuchwicki
1 000 zł
BM
Bemel Meble Kabiny Sanitarne
1 000 zł
 
Dane ukryte
700 zł
AK
Ania Krystian
600 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
PI
Paweł i Magda
500 zł
AF
Danuta i Franciszek Pera
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 477 zrzutek

i zebrali

577 604 086 zł

A ty na co dziś zbierasz?