Książka "Cud Bożego Narodzenia" - Julianna Wołek ID: d8dzy4

Książka "Cud Bożego Narodzenia" - Julianna Wołek ID: d8dzy4

Aktualności 4

 • Uwaga, uwaga! :)

  1. Drukarnia dostarczyła nam książki i rozpoczynamy pierwsze wysyłki!!!

  2. Przedłużamy zrzutkę do 29.11.2020 r.

  3. Postanowiliśmy ukryć kwotę zrzutki, ponieważ przekroczyliśmy 100% i coraz częściej dochodzą do nas sygnały, że zainteresowani książką myślą, że z tego powodu już nie mogą jej kupić.


  PS Książka wygląda naprawdę wspaniale! Zobaczcie:

  c7a55941d585028d.jpeg

  Czytaj więcej
 • W związku z dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy zwiększyć nakład, dlatego zrzutka trwa nadal. Musimy uzbierać większą kwotę, ale już teraz jest pewne, że każdy otrzyma książkę. :)

  Czytaj więcej
 • Kochani! Udało się! Wydajemy książkę - to już pewne! Jesteśmy wzruszeni każdym Waszym dobrym słowem, każdym gestem wsparcia, dzieleniem się informacją ze znajomymi! DZIĘKUJEMY!!!


  W ciągu tygodnia zebraliśmy 100%. Widząc zainteresowanie książką postanowiliśmy zwiększyć nakład. Koszty wydania wzrosły, ale jesteśmy pewni, że uda się je pokryć. Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej rodzin pozna historię Anielki i razem z nią przeżyje Cud Bożego Narodzenia. Od dziś zrzutka staje się w pełnym tego słowa znaczeniu PRZEDSPRZEDAŻĄ! :)


  A tu niespodzianka dla Was. Zaglądamy do książki :)

  (To w dalszym ciągu wizualizacja. Dzisiaj wysyłamy projekt do drukarni. Ale radość!)

  i4563cec1a5f2030.png


  Czytaj więcej
 • Oto kilka opinii, które od Was otrzymałam. Dziękuję!

  aec47679c4d7e16f.jpeg

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Trzy lata temu, obserwując dziecięcy zachwyt nad szopkami bożonarodzeniowymi, napisałam książkę. Początkowo było to opowiadanie przeznaczone dla mojej rodziny i znajomych. W ubiegłym roku udostępniłam tekst bezpłatnie w Internecie. Odnotowaliśmy blisko 900 pobrań. Otrzymałam wiele bardzo pozytywnych wiadomości z życzeniami wydania książki w tradycyjny sposób. Dzisiaj, z pewną obawą, ale i radością, uruchamiam przedsprzedaż!


Gorąco zachęcam do zakupu jednego z kilku pakietów (np. sama książka lub książka z pocztówkami etc). Obliczyliśmy, że do wydania książki, potrzebujemy w przedsprzedaży zebrać ponad 300 zamówień. Będę ogromnie wdzięczna za przekazanie linku do tego projektu znajomym. Z własnego doświadczenia wiem, jak często mamy problem z wyborem świątecznego prezentu. Przychodzę z pomocą! :) Książka z pewnością będzie trafionym upominkiem dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Górnej granicy nie określam, bo jest bardzo subiektywna! :)


Książka zostanie wydana w twardej, eleganckiej oprawie, będzie liczyć 80 stron. Unikalnego charakteru nadadzą jej piękne, akwarelowe ilustracje Sary Tchorek. Na razie musimy się zadowolić wizualizacjami.

g7c9233654178cd9.png

Cud Bożego Narodzenia

Anielka mieszka razem z babcią. Z niecierpliwością czeka na Wigilię i przyjazd rodziców, którzy na co dzień pracują za granicą. Niestety tuż przed wieczerzą okazuje się, że mama i tata nie dotrą na czas. Rozgoryczona dziewczynka wybiega z domu. Targana emocjami błąka się po ulicach miasteczka. Kiedy rozpętuje się śnieżyca, Anielka chowa się w pustym kościele. Tam odnajduje ruchomą szopkę, która przywodzi jej na myśl wspomnienia z wczesnego dzieciństwa. Kiedyś odwiedzała to miejsce z całą rodziną, marząc o tym, aby stać się tak małą, by zajrzeć do miniaturowych domków, odwiedzić warsztaty rzemieślników, spotkać nowonarodzonego Jezusa. Czy takie marzenie może się spełnić? W ten wigilijny wieczór Anielka wyruszy w niezwykłą podróż. Będzie musiała pokonać wiele przeciwności, w tym własne zwątpienie. Okaże się jednak, że czasami aby prawdziwie wrócić do domu, trzeba wyruszyć w nieznane.


O NAS


Julianna Wołek | Odkąd pamiętam, miałam dwa marzenia. Chciałam być mamą i pisarką. W wieku czterech lat przystąpiłam do działania i napisałam swoją pierwszą książkę pt. "Bajka o Zielonej Biedronce" :) Później kolejną i kolejną… Szuflada powoli się zapełniała. Dorosłam i w moim życiu spełniło się marzenie o założeniu rodziny. Dziś jestem szczęśliwą żoną Kuby i mamą Amelki, Ani, Marianki, Róży, Leona oraz bliżej niepoznanych jeszcze bliźniąt. Powoli zaczyna się spełniać moje marzenie o wydaniu książki.

W wolnych chwilach utrwalam wspomnienia przy pomocy farb, kredek i wszystkiego, co jest akurat pod ręką, a także tworzę grafiki. Można mnie znaleźć na Instagramie oraz w Magazynie KREDA.

x48922e9d0af5508.jpeg

Sara Tchorek | Skończyłam studia architektoniczne na Politechnice Wrocławskiej, wróciłam do Warszawy i pochłonęło mnie życie rodzinne. Jestem żoną Grzegorza i mamą 4 córek - Emilki, Marianki, Uli i Dorotki. Tak mocno, jak ten rodzinny chaos, kocham malowanie, rysowanie, wzbudzanie kobiecych inicjatyw, prowadzenie swojego Instagrama, Pracowni Saraj i pisanie ikon. Wiele w moim życiu zmienił cytat z Edyty Stein "Kto szuka Prawdy, ten szuka Boga", i dodając do tego poszukiwania Piękna staram się zachwycać życiem każdego dnia.

zda01e6c79f40cac.jpeg

Wysyłka obowiązuje tylko na terenie Polski. W celu zamówienia wysyłki zagranicznej, proszę o kontakt indywidualny.

Na grafikach zaprezentowana jest wizualizacja. Rzeczywista książka będzie się lekko różnić.

Wpłacający613

 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
A
Agnieszka Bichniewicz
200 zł
Katarzyna Łosicka
150 zł
JN
Jacek Neneman
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
JP
Justyna Polak
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
MM
Magdalena Maćkowiak
150 zł
A
ATARA
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze27

 
2500 znaków
 • KB
  Kasia Burchardt

  Kocham Sarę

  110 zł
 • AR
  Aneta Rak - Walasek

  Dziękuję za tę piękną inicjatywę :)

 • Alejandro Podolsky

  Dajecie rachunek za sprzedaną książkę?

 • AD
  Ania, Damian, Maciej i Miś

  Powodzenia w spełnianiu marzeń. 🙂Z radością czekam na książkę.

  45 zł
 • Wiktoria L.e.

  Zrzutka jak zrzutka. Chciałabym jednak poczytać więcej opisów inspiracji i historii ilustracji Sary Tchorek. W przeciwieństwie do opowiadania, ilustracje do książki wymagają oprócz podstawowych zdolności, dużego nakładu pracy. Mam obawy, że ów „cud Bożego Narodzenia” co do treści pisanej polega bardziej na desperackiej próbie zaistnienia niż przekazie o miłości bliźniego

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 15 zł i więcej

Cegiełka - Fundator

Wspierasz wydanie książki.

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 16 listopada, 2020

Wybieram

Wpłać 45 zł i więcej

Książka + dostawa

Książka + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie.

wybrano 326 razy (pozostało 24 z 350)

przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

Wybieram

Wpłać 55 zł i więcej

Książka + 3 pocztówki + dostawa

Książka + 3 pocztówki + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią Sary Tchorek ("Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie." Matka Teresa z Kalkuty)

wybrano 80 razy (pozostało 45 z 125)

przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

Wybieram

Wpłać 75 zł i więcej

Książka + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Książka + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

wybrano 39 razy (pozostało 86 z 125)

przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

Wybieram

Wpłać 110 zł i więcej

2 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

2 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz 2 książki w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

wybrano 50 razy (pozostało 50 z 100)

przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

Wybieram

Wpłać 135 zł i więcej

3 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

3 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz 3 książki w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

wybrano 104 razy (pozostało 46 z 150)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

588 149 zrzutek

i zebrali

330 779 724 zł


A ty na co dziś zbierasz?