id: d8dzy4

Książka "Cud Bożego Narodzenia" - Julianna Wołek

Książka "Cud Bożego Narodzenia" - Julianna Wołek

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
64 442 zł 
z 21 830
295%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 6 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 957 440 zrzutek i zebrali 964 062 229 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Jeszcze raz dziękujemy Wam za zaufanie, którym obdarzyliście nas, zamawiając książki! To wielka radość czytać Wasze pozytywne komentarze.


  Od dziś "Cud Bożego Narodzenia" można zamawiać online w sklepie Magazynu KREDA https://magazynkreda.pl/cudbozegonarodzenia


  Mamy nadzieję, że to nie ostatnia książka Wydawnictwa Wołek i Osiołek, jaką będziecie chcieli mieć w swoim domu :)


  Życzymy Wam radosnego czasu oczekiwania i pięknych Świąt Bożego Narodzenia.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Trzy lata temu, obserwując dziecięcy zachwyt nad szopkami bożonarodzeniowymi, napisałam książkę. Początkowo było to opowiadanie przeznaczone dla mojej rodziny i znajomych. W ubiegłym roku udostępniłam tekst bezpłatnie w Internecie. Odnotowaliśmy blisko 900 pobrań. Otrzymałam wiele bardzo pozytywnych wiadomości z życzeniami wydania książki w tradycyjny sposób. Dzisiaj, z pewną obawą, ale i radością, uruchamiam przedsprzedaż!


Gorąco zachęcam do zakupu jednego z kilku pakietów (np. sama książka lub książka z pocztówkami etc). Obliczyliśmy, że do wydania książki, potrzebujemy w przedsprzedaży zebrać ponad 300 zamówień. Będę ogromnie wdzięczna za przekazanie linku do tego projektu znajomym. Z własnego doświadczenia wiem, jak często mamy problem z wyborem świątecznego prezentu. Przychodzę z pomocą! :) Książka z pewnością będzie trafionym upominkiem dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Górnej granicy nie określam, bo jest bardzo subiektywna! :)


Książka zostanie wydana w twardej, eleganckiej oprawie, będzie liczyć 80 stron. Unikalnego charakteru nadadzą jej piękne, akwarelowe ilustracje Sary Tchorek. Na razie musimy się zadowolić wizualizacjami.

g7c9233654178cd9.png

Cud Bożego Narodzenia

Anielka mieszka razem z babcią. Z niecierpliwością czeka na Wigilię i przyjazd rodziców, którzy na co dzień pracują za granicą. Niestety tuż przed wieczerzą okazuje się, że mama i tata nie dotrą na czas. Rozgoryczona dziewczynka wybiega z domu. Targana emocjami błąka się po ulicach miasteczka. Kiedy rozpętuje się śnieżyca, Anielka chowa się w pustym kościele. Tam odnajduje ruchomą szopkę, która przywodzi jej na myśl wspomnienia z wczesnego dzieciństwa. Kiedyś odwiedzała to miejsce z całą rodziną, marząc o tym, aby stać się tak małą, by zajrzeć do miniaturowych domków, odwiedzić warsztaty rzemieślników, spotkać nowonarodzonego Jezusa. Czy takie marzenie może się spełnić? W ten wigilijny wieczór Anielka wyruszy w niezwykłą podróż. Będzie musiała pokonać wiele przeciwności, w tym własne zwątpienie. Okaże się jednak, że czasami aby prawdziwie wrócić do domu, trzeba wyruszyć w nieznane.


O NAS


Julianna Wołek | Odkąd pamiętam, miałam dwa marzenia. Chciałam być mamą i pisarką. W wieku czterech lat przystąpiłam do działania i napisałam swoją pierwszą książkę pt. "Bajka o Zielonej Biedronce" :) Później kolejną i kolejną… Szuflada powoli się zapełniała. Dorosłam i w moim życiu spełniło się marzenie o założeniu rodziny. Dziś jestem szczęśliwą żoną Kuby i mamą Amelki, Ani, Marianki, Róży, Leona oraz bliżej niepoznanych jeszcze bliźniąt. Powoli zaczyna się spełniać moje marzenie o wydaniu książki.

W wolnych chwilach utrwalam wspomnienia przy pomocy farb, kredek i wszystkiego, co jest akurat pod ręką, a także tworzę grafiki. Można mnie znaleźć na Instagramie oraz w Magazynie KREDA.

x48922e9d0af5508.jpeg

Sara Tchorek | Skończyłam studia architektoniczne na Politechnice Wrocławskiej, wróciłam do Warszawy i pochłonęło mnie życie rodzinne. Jestem żoną Grzegorza i mamą 4 córek - Emilki, Marianki, Uli i Dorotki. Tak mocno, jak ten rodzinny chaos, kocham malowanie, rysowanie, wzbudzanie kobiecych inicjatyw, prowadzenie swojego Instagrama, Pracowni Saraj i pisanie ikon. Wiele w moim życiu zmienił cytat z Edyty Stein "Kto szuka Prawdy, ten szuka Boga", i dodając do tego poszukiwania Piękna staram się zachwycać życiem każdego dnia.

zda01e6c79f40cac.jpeg

Wysyłka obowiązuje tylko na terenie Polski. W celu zamówienia wysyłki zagranicznej, proszę o kontakt indywidualny.

Na grafikach zaprezentowana jest wizualizacja. Rzeczywista książka będzie się lekko różnić.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Książka + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie.

45 zł

Kupione 350 z 350

Zakończona
Inne
Książka + 3 pocztówki + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią Sary Tchorek ("Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie." Matka Teresa z Kalkuty)

55 zł

Kupione 150 z 150

Zakończona
Inne
Książka + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

75 zł

Kupione 70 z 70

Zakończona
Inne
2 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz 2 książki w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

110 zł

Kupione 87 z 87

Zakończona
Inne
3 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz 3 książki w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

135 zł

Kupione 170 z 170

Zakończona

Wpłaty 854

MT
Maciej Trzebiatowski
 
Dane ukryte
250 zł
MG
Magdalena Gaj
 
Dane ukryte
200 zł
AB
Agnieszka Bichniewicz
200 zł
KB
Grzegorz Brzozowski
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
JG
J.G
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 30

 
2500 znaków
 • Ania Taborska Taborska

  Ania • Witam, czy ksiązki zostały juz wysłane tym którzy wpłacili na zrzutce? Wciąż czekam, wplaciłam 135zł

 • Użytkownik anonimowy

  Nawiązując do komentarzy Wiktorii Le. i Sebastiana Janika, uważam że nawet jeśli chcieli przekazać coś faktycznego, uważam że mogła być to za ostra forma :) nie jest to konkurs Nobla dla najlepszych, recenzowanych pisarzy, a zwykła hobbystyczna inicjatywa, w której autorka zrzutki chciała się czymś podzielić ze znajomymi. Powodzenia dla wszystkich w spełnianiu marzeń :) :)

 • IS
  Iwona Szlązak

  Z radością kupiłam książkę. Jest piękna! Będzie idealnym prezentem dla siostrzenicy. A druga dla siebie. Warto mieć ją w domu. Już nie mogę doczekać się jak będę mieć ją w rękach. Pozdrawiam. I życzę wszystkiego dobrego. 💚

  110 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Obie jesteście super! :)))

  ukryta
 • KB
  Katarzyna Burchardt

  Kocham Sarę

  110 zł