id: d8dzy4

Książka "Cud Bożego Narodzenia" - Julianna Wołek

Książka "Cud Bożego Narodzenia" - Julianna Wołek

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
64 442 zł 
z 21 830 zł
295%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności6

 • Jeszcze raz dziękujemy Wam za zaufanie, którym obdarzyliście nas, zamawiając książki! To wielka radość czytać Wasze pozytywne komentarze.


  Od dziś "Cud Bożego Narodzenia" można zamawiać online w sklepie Magazynu KREDA https://magazynkreda.pl/cudbozegonarodzenia


  Mamy nadzieję, że to nie ostatnia książka Wydawnictwa Wołek i Osiołek, jaką będziecie chcieli mieć w swoim domu :)


  Życzymy Wam radosnego czasu oczekiwania i pięknych Świąt Bożego Narodzenia.

  Czytaj więcej
 • Kochani! Przedsprzedaż kończy się jutro, czyli w niedzielę. Zostało już tylko 60 egzemplarzy!


  Kiedy trzy lata temu pisałam "Cud Bożego Narodzenia" dla moich córek, tworzyłam opowieść, jakiej brakowało mi na rynku wydawniczym. Chciałam podarować dzieciom nie tylko świąteczny klimat, ale autentyczne przeżycie tego niezwykłego wydarzenia, jakim jest Boże Narodzenie. Nie spodziewałam się wówczas, że tak wiele osób myśli podobnie i że powstanie książka, której pierwszy nakład rozejdzie się tak szybko!


  Jeśli zależy Wam, by książka dotarła do Was przed mikołajkami, możecie dokonać zakupu jeszcze do końca weekendu. Zostało ostatnie 60 sztuk.

  30.11 książki będą dostępne w sklepie Magazynu Kreda, jednak wysyłka nastąpi, kiedy otrzymamy drugi nakład z drukarni - przewidywany termin to 15.12.

  Jestem ogromnie wdzięczna za wszystkie dobre słowa! ❤ Miłego weekendu! 

  Czytaj więcej
 • Uwaga, uwaga! :)

  1. Drukarnia dostarczyła nam książki i rozpoczynamy pierwsze wysyłki!!!

  2. Przedłużamy zrzutkę do 29.11.2020 r.

  3. Postanowiliśmy ukryć kwotę zrzutki, ponieważ przekroczyliśmy 100% i coraz częściej dochodzą do nas sygnały, że zainteresowani książką myślą, że z tego powodu już nie mogą jej kupić.


  PS Książka wygląda naprawdę wspaniale! Zobaczcie:

  c7a55941d585028d.jpeg

  Czytaj więcej
 • W związku z dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy zwiększyć nakład, dlatego zrzutka trwa nadal. Musimy uzbierać większą kwotę, ale już teraz jest pewne, że każdy otrzyma książkę. :)

  Czytaj więcej
 • Kochani! Udało się! Wydajemy książkę - to już pewne! Jesteśmy wzruszeni każdym Waszym dobrym słowem, każdym gestem wsparcia, dzieleniem się informacją ze znajomymi! DZIĘKUJEMY!!!


  W ciągu tygodnia zebraliśmy 100%. Widząc zainteresowanie książką postanowiliśmy zwiększyć nakład. Koszty wydania wzrosły, ale jesteśmy pewni, że uda się je pokryć. Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej rodzin pozna historię Anielki i razem z nią przeżyje Cud Bożego Narodzenia. Od dziś zrzutka staje się w pełnym tego słowa znaczeniu PRZEDSPRZEDAŻĄ! :)


  A tu niespodzianka dla Was. Zaglądamy do książki :)

  (To w dalszym ciągu wizualizacja. Dzisiaj wysyłamy projekt do drukarni. Ale radość!)

  i4563cec1a5f2030.png


  Czytaj więcej
 • Oto kilka opinii, które od Was otrzymałam. Dziękuję!

  aec47679c4d7e16f.jpeg

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Trzy lata temu, obserwując dziecięcy zachwyt nad szopkami bożonarodzeniowymi, napisałam książkę. Początkowo było to opowiadanie przeznaczone dla mojej rodziny i znajomych. W ubiegłym roku udostępniłam tekst bezpłatnie w Internecie. Odnotowaliśmy blisko 900 pobrań. Otrzymałam wiele bardzo pozytywnych wiadomości z życzeniami wydania książki w tradycyjny sposób. Dzisiaj, z pewną obawą, ale i radością, uruchamiam przedsprzedaż!


Gorąco zachęcam do zakupu jednego z kilku pakietów (np. sama książka lub książka z pocztówkami etc). Obliczyliśmy, że do wydania książki, potrzebujemy w przedsprzedaży zebrać ponad 300 zamówień. Będę ogromnie wdzięczna za przekazanie linku do tego projektu znajomym. Z własnego doświadczenia wiem, jak często mamy problem z wyborem świątecznego prezentu. Przychodzę z pomocą! :) Książka z pewnością będzie trafionym upominkiem dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Górnej granicy nie określam, bo jest bardzo subiektywna! :)


Książka zostanie wydana w twardej, eleganckiej oprawie, będzie liczyć 80 stron. Unikalnego charakteru nadadzą jej piękne, akwarelowe ilustracje Sary Tchorek. Na razie musimy się zadowolić wizualizacjami.

g7c9233654178cd9.png

Cud Bożego Narodzenia

Anielka mieszka razem z babcią. Z niecierpliwością czeka na Wigilię i przyjazd rodziców, którzy na co dzień pracują za granicą. Niestety tuż przed wieczerzą okazuje się, że mama i tata nie dotrą na czas. Rozgoryczona dziewczynka wybiega z domu. Targana emocjami błąka się po ulicach miasteczka. Kiedy rozpętuje się śnieżyca, Anielka chowa się w pustym kościele. Tam odnajduje ruchomą szopkę, która przywodzi jej na myśl wspomnienia z wczesnego dzieciństwa. Kiedyś odwiedzała to miejsce z całą rodziną, marząc o tym, aby stać się tak małą, by zajrzeć do miniaturowych domków, odwiedzić warsztaty rzemieślników, spotkać nowonarodzonego Jezusa. Czy takie marzenie może się spełnić? W ten wigilijny wieczór Anielka wyruszy w niezwykłą podróż. Będzie musiała pokonać wiele przeciwności, w tym własne zwątpienie. Okaże się jednak, że czasami aby prawdziwie wrócić do domu, trzeba wyruszyć w nieznane.


O NAS


Julianna Wołek | Odkąd pamiętam, miałam dwa marzenia. Chciałam być mamą i pisarką. W wieku czterech lat przystąpiłam do działania i napisałam swoją pierwszą książkę pt. "Bajka o Zielonej Biedronce" :) Później kolejną i kolejną… Szuflada powoli się zapełniała. Dorosłam i w moim życiu spełniło się marzenie o założeniu rodziny. Dziś jestem szczęśliwą żoną Kuby i mamą Amelki, Ani, Marianki, Róży, Leona oraz bliżej niepoznanych jeszcze bliźniąt. Powoli zaczyna się spełniać moje marzenie o wydaniu książki.

W wolnych chwilach utrwalam wspomnienia przy pomocy farb, kredek i wszystkiego, co jest akurat pod ręką, a także tworzę grafiki. Można mnie znaleźć na Instagramie oraz w Magazynie KREDA.

x48922e9d0af5508.jpeg

Sara Tchorek | Skończyłam studia architektoniczne na Politechnice Wrocławskiej, wróciłam do Warszawy i pochłonęło mnie życie rodzinne. Jestem żoną Grzegorza i mamą 4 córek - Emilki, Marianki, Uli i Dorotki. Tak mocno, jak ten rodzinny chaos, kocham malowanie, rysowanie, wzbudzanie kobiecych inicjatyw, prowadzenie swojego Instagrama, Pracowni Saraj i pisanie ikon. Wiele w moim życiu zmienił cytat z Edyty Stein "Kto szuka Prawdy, ten szuka Boga", i dodając do tego poszukiwania Piękna staram się zachwycać życiem każdego dnia.

zda01e6c79f40cac.jpeg

Wysyłka obowiązuje tylko na terenie Polski. W celu zamówienia wysyłki zagranicznej, proszę o kontakt indywidualny.

Na grafikach zaprezentowana jest wizualizacja. Rzeczywista książka będzie się lekko różnić.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty

  Wpłać 15 zł i więcej
  Cegiełka - Fundator

  Wspierasz wydanie książki.

  rozwiń

  wybrano 7 razy

  przewidywana dostawa: 16 listopada, 2020

  Wpłać 45 zł i więcej
  Książka + dostawa

  Otrzymasz książkę w twardej oprawie.

  rozwiń

  wybrano 350 razy (pozostało 0 z 350)

  przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

  Wpłać 55 zł i więcej
  Książka + 3 pocztówki + dostawa

  Otrzymasz książkę w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią Sary Tchorek ("Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie." Matka Teresa z Kalkuty)

  rozwiń

  wybrano 150 razy (pozostało 0 z 150)

  przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

  Wpłać 75 zł i więcej
  Książka + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

  Otrzymasz książkę w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

  rozwiń

  wybrano 70 razy (pozostało 0 z 70)

  przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

  Wpłać 110 zł i więcej
  2 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

  Otrzymasz 2 książki w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

  rozwiń

  wybrano 87 razy (pozostało 0 z 87)

  przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

  Wpłać 135 zł i więcej
  3 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

  Otrzymasz 3 książki w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

  rozwiń

  wybrano 170 razy (pozostało 0 z 170)

Wpłaty 854

preloader

Komentarze 30

 
2500 znaków
 • Ania Taborska Taborska

  Ania • Witam, czy ksiązki zostały juz wysłane tym którzy wpłacili na zrzutce? Wciąż czekam, wplaciłam 135zł

 • Użytkownik anonimowy

  Nawiązując do komentarzy Wiktorii Le. i Sebastiana Janika, uważam że nawet jeśli chcieli przekazać coś faktycznego, uważam że mogła być to za ostra forma :) nie jest to konkurs Nobla dla najlepszych, recenzowanych pisarzy, a zwykła hobbystyczna inicjatywa, w której autorka zrzutki chciała się czymś podzielić ze znajomymi. Powodzenia dla wszystkich w spełnianiu marzeń :) :)

 • IS
  Iwona Szlązak

  Z radością kupiłam książkę. Jest piękna! Będzie idealnym prezentem dla siostrzenicy. A druga dla siebie. Warto mieć ją w domu. Już nie mogę doczekać się jak będę mieć ją w rękach. Pozdrawiam. I życzę wszystkiego dobrego. 💚

  110 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Obie jesteście super! :)))

  ukryta
 • KB
  Katarzyna Burchardt

  Kocham Sarę

  110 zł

Nagrody / oferty

Wpłać 15 zł i więcej
Cegiełka - Fundator

Wspierasz wydanie książki.

rozwiń

wybrano 7 razy

przewidywana dostawa: 16 listopada, 2020

Wpłać 45 zł i więcej
Książka + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie.

rozwiń

wybrano 350 razy (pozostało 0 z 350)

przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

Wpłać 55 zł i więcej
Książka + 3 pocztówki + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią Sary Tchorek ("Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie." Matka Teresa z Kalkuty)

rozwiń

wybrano 150 razy (pozostało 0 z 150)

przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

Wpłać 75 zł i więcej
Książka + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz książkę w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

rozwiń

wybrano 70 razy (pozostało 0 z 70)

przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

Wpłać 110 zł i więcej
2 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz 2 książki w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

rozwiń

wybrano 87 razy (pozostało 0 z 87)

przewidywana dostawa: 4 grudnia, 2020

Wpłać 135 zł i więcej
3 książki + 3 pocztówki + obrazek + dostawa

Otrzymasz 3 książki w twardej oprawie oraz w prezencie 3 świąteczne pocztówki z kaligrafią i mini plakat z akwarelą Sary Tchorek.

rozwiń

wybrano 170 razy (pozostało 0 z 170)

Nasi użytkownicy założyli

880 990 zrzutek

i zebrali

811 802 798 zł

A ty na co dziś zbierasz?