id: d8yf26

Na topkę - Trans FTM

Na topkę - Trans FTM

Nasi użytkownicy założyli 1 016 333 zrzutki i zebrali 1 064 608 075 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

yvzEg5npQADGBYia.jpgTdM33WKIRyLRnMkx.jpgifFWSMhQHbWcOVpm.jpgCześć wszystkim!

Mam na imię Armin, mam 22 lata i jestem transpłciowym mężczyzną. Zbieram fundusze na pokrycie kosztów operacji rekonstrukcji klatki piersiowej (mastektomia), którą muszę przejść. Jest to kluczowy krok w mojej tranzycji i pomoże mi poczuć się bardziej komfortowo i pewnie we własnym ciele.

Na co dzień borykam się z przytłaczającą dysforią płciową, która nie pozwala mi w pełni komfortowo uczestniczyć w życiu społecznym. W domu nie mogę być sobą, w dalszym ciągu ukrywam swoją tożsamość przed rodziną w strachu przed reakcją. Niestety, nie mogę liczyć na ich wsparcie w kwestii tranzycji, więc muszę podjąć niezbędne kroki sam. Chciałbym móc pewnego dnia spojrzeć w lustro bez niesmaku, jaki czuję do siebie teraz i nie bać się, że ludzie będą widzieć mnie jako osoba, którą nie jestem.

Niestety, jak wiele osób wie, koszt operacji jest wysoki, więc potrzebuję pomocy, aby to zrealizować. Koszt operacji wynosi 18 000 PLN, dlatego proszę o wasze wsparcie, aby pomóc mi pokryć te wydatki.

Każda darowizna, bez względu na to, jak mała, może mieć ogromny wpływ na dotarcie do celu zbiórki. Każda najmniejsza pomoc przybliży mnie do tego, bym mógł poczuć się wreszcie komfortowo we własnej skórze i móc cieszyć się pełnią życia jako osoba, którą jestem naprawdę.

Rozumiem również, że nie każdy może przekazać darowiznę, ale już samo udostępnienie tej zbiórki funduszy wśród znajomych i rodziny może mieć duży wpływ.

Dziękuję bardzo za Wasze wsparcie i proszę nie wahajcie się skontaktować ze mną, jeśli macie jakieś pytania lub chcecie dowiedzieć się więcej.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

EM
Ewa
50 zł
MP
Misza Pawlik
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AJ
Alicja Janta
10 zł
PA
Patrycja
50 zł
KL
Klaudia
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
[email protected]
70 zł
MN
Mikołaj
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków