Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Wirtualny serniczek

  Niemniej smaczny niż szarlotka jest nasz serniczek.

  Dla wszystkich, którzy przepis na serniczek już zakupili a ciągle chcą nas wspierać, albo dla tych którzy za jabłkami nie przepadają - mamy przygotowany przepis na sernik szczeliniecki. Prześlemy go darczyńcom w zamian za wsparcie nas tą nagrodą.

  rozwiń
 • Wirtualna Szarlotka

  Wirtualna szarlotka to nagroda dla tych, którzy naprawdę nas lubią. W rewanżu Agnieszka, szefowa naszej kuchni prześle przepis na naszą szarlotkę

  (zdjęcie szarlotki ze Szczelińca wzięliśmy ze strony https://www.kingrunner.com/relacja/gory-stolowe-z-covid-19/269)

  rozwiń
  Wirtualna Szarlotka
 • Nocleg na wynos

  Rządzący uważają, że nic się nie stało, przecież możemy serwować jedzenie na wynos, niektórzy sugerują nawet, żebyśmy tak sprzedawali noclegi...

  No więc spróbujmy - oferujemy 30% zniżki w stosunku do ceny regularnej;

  Nocleg u nas zakupiony można przespać we własnym domu i to bez kłopotliwego zastanawiania się od której można się zameldować i nerwowego zbierania rzeczy rano bo już trzeba opuścić pokój.

  Po zamówieniu wyślemy widok z okna do samodzielnego wydruku i wyklejenia.

  rozwiń
  Nocleg na wynos
 • Voucher na nocleg

  To kupon na nocleg w przyszłości, ważny do końca 2022 roku. Wymagana jest oczywiście wcześniejsza rezerwacja i dopłata, jeżeli rezerwowany nocleg będzie droższy. Oczywiście można łączyć vouchery. I dawać je w prezentach.

  rozwiń
  Voucher na nocleg
 • wejściówka na imprezę ViD (Virus is Dead)

  Razem z Pasterką planujemy imprezę jak się już to wszystko skończy. Przetańczymy całą noc z piątku na niedzielę! O wydarzeniu poinformujemy minimum dwa miesiące wcześniej.

  rozwiń
 • Spacer po Stolove

  Rodzinny spacer po Górach Stołowych z dyrektorem Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju oraz dzierżawcą schroniska na Szczelińcu - Maciejem Sokołowskim. Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć wiele technicznych szczegółów prowadzenia schroniska lub innych obiektów turystycznych, posłuchać o organizacji imprez - tych mniejszych i większych - to to jest dobry pretekst by nas wesprzeć

  rozwiń
 • Wycieczka po Szczelińcu

  Wycieczka po Szczelińcu Wielkim dla 2 osób wraz z wieloletnią kierowniczką schroniska, przewodniczką sudecką Anną Sikorską. Ania opowie i o górach i o pracy w schronisku.

  rozwiń
  Wycieczka po Szczelińcu
 • Tabliczka sponsorska

  Tabliczkę z logotypem lub nazwiskiem sponsora zawiesimy w środku tak, żeby wszyscy mogli zobaczyć. Wisieć będzie co najmniej do końca 2022 roku.

  rozwiń
  Tabliczka sponsorska
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.