id: d95jgx

Na nowy start w zyciu dla Agaty Wrobel

Na nowy start w zyciu dla Agaty Wrobel

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
zakończona 28.02.2019r
3564 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Chciałam rozwniez z całego serca złożyć podziękowania dla Pana Ministra Sportu Witolda Bańki ,związkowi PZPC ,jak i innym osobom zaangażowanym w pomoc dla mnie i znalezieniu pracy,naprawdę wierzcie mi ,że szczerze dziękuję. Dużo to dla mnie znaczy i nigdy tego nie zapomnę. Zrozumcie tylko wszyscy o co Was szczególnie proszę tak po ludzku. Muszę doprowadzić się do dobrego stanu psychicznego ,wierzcie lub nie to wymaga czasu i walka na pomoście trwa.Nie poddam się bo wiem, że mam o co walczyć! Potrzebuję tylko teraz od tego wszystkiego co mnie naprawdę onieśmieliło spokoju i psychicznej stabilizacji i uporania się z moimi zmorami☹️ Nie zmarnuje szansy od tylu dobrych ludzi. Obiecuje. Proszę tylko o czas...
    Czytaj więcej
  • Witam wszystkich ,sama nie wiem jak zacząć...chciałam po prostu z całego mojego góralskiego walecznego zagubionego serducha podziękować każdemu kto zechciał wysłuchać mej prośby i mi pomóc....Poprosiłam o pomoc ponieważ nie widziałam innego wyjścia..a Wy mnie nie zawiedliśmy! Onieśmieliło mnie to,zaskoczyło, zszokowało. Nie spodziewałam się takiego odzewu i takiej pomocy. Że łzami w oczach dziękuję wszystkim. Dziś wiem że można poprosić o pomoc i to nie jest nic złego. Że są ludzie którzy zawsze otworzą swe serca .Te komentarze jakże budujące dla mnie . Nie spodziewałam się że tylu ludzi o mnie pamięta i dobrze mi życzy,to był naprawdę szok. Tyle dobrych ciepłych słów,takich magicznych z mocą przesłania. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Dziękuję jeszcze raz wszystkim i obiecuje że was nie zawiodę! Daliście mi światełko w tunelu,kompas który poprowadzi mnie.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Kiedy odnosiłam sukcesy, starałam się pomagać ludziom wokół mnie Kiedy moja kariera się skończyła zbyt wczesnie .Teraz znajduję się w sytuacji, w której mam na sobie stres związany z wieloma zobowiazaniami finansowymi przez naiwnosc dobre serce a także z powodu wielu innych rzeczy, które wydarzyły się w moim życiu,w ciagu krotkiego okresu czasu.Nagla smierć mojej mamy w 2016 r. Jest czymś, czego wciąż nie moge zaakceptować po dzien dzisiejszy.Choruje na cukrzycę i mam neuropatię cukrzycową, która powoduje ciągły ból w moich rękach i stopach .Muszę codziennie przyjmować silne środki przeciwbólowe Koszty tych leków są kolejnym obciążeniem .Gleboka depresja leki napady paniki towarzysza mi codziennie.Szukam pomocy, aby móc stanąć na nogi splacic zobowiazania odnalezc siebie sprzed lat .Kazdy ma swoje problemy choroby dobre zle dni,kazdy ma swoja historie zycia ktorej nie da sie opowiedziec w parunastu zdaniach.Wiem, że miałam wielu fanów, gdy rywalizowałam na pomoscie jeśli niektórzy z nich to widzą i czują, że chcieliby mi pomoc i przekazać nawet najmniejszą kwotę, byłabym bardzo wdzięczna.Nie wiem czy moja glowa wytrzyma to upokorzenie ale kilku przyjaciol ktorzy chcieli mi pomoc jak tylko mogli (a ja nie potrafilam przyjac pomocy) powiedzieli ze ja tez mam prawo o nia poprosic.Anna A (lala) .Katarzyna L. Katarzyna M.dziekuje wam za wsparcie i kazdemu z osobna ktorzy zaoferowali pomoc.

Wpłacający 3564

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 500 zł
K
Krasnal
1 200 zł
B
Bombuzal
1 100 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
ET
Ewa Tomanek
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 534

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 660 zrzutek

i zebrali

371 139 055 zł

A ty na co dziś zbierasz?