id: d989p8

SpaceX Polska - domena internetowa i konkursy

SpaceX Polska - domena internetowa i konkursy

Nasi użytkownicy założyli 980 695 zrzutek i zebrali 1 002 385 711 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • OPŁACONO DOMENĘ NA KOLEJNY ROK (do 18 października 2023 roku)


  d75de50659450ce1.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

SpaceX Polska

SpaceX Polska to facebookowy, fanowski fanpage SpaceX, firmy z sektora kosmicznego założonej przez Elona Muska w 2002 roku. Fanpage jest przeze mnie prowadzony nieprzerwanie od 13 kwietnia 2016 roku. Niestrudzenie i całkowicie za darmo staram się za jego pośrednictwem promować astronautykę i szerzyć wiedzę na jej temat. Na bieżąco informuję o wszystkich najważniejszych wydarzeniach ze świata SpaceX, przybliżając tę tematykę coraz to szerszemu gronu odbiorców. Zachęcam do odwiedzenia zarówno fanpage'a (KLIK), jak i grupy (KLIK).


spacexpolska.pl

W roku 2021 nareszcie wystartowałem ze stroną internetową powiązaną z moim fanpage'em. Znajdują się na niej wszystkie najważniejsze informacje dotyczące SpaceX, tj. m. in. opisy stosowanych przez firmę typów rakiet i statków kosmicznych, obszerne kalendarium wskazujące wszystkie najważniejsze wydarzenia z historii SpaceX, lista wszystkich misji przeprowadzonych przez firmę wraz z podstawowymi danymi na ich temat i opisami, spis misji załogowych czy też lista rakiet i statków kosmicznych stanowiących flotę SpaceX wraz z informacjami o ich startach i lądowaniach.


Zbiórka

Niniejsza zbiórka ma na celu pomoc w opłaceniu wskazanej wyżej domeny oraz jej certyfikacji, a także opłacenie wysyłki nagród w konkursach dla fanów, które niedługo pojawią się na stronie i fanpage'u. Koszty odnowienia domeny to około 50 zł na rok (płaciłem około 175 zł, ale zgodnie z Waszymi sugestiami domena zostanie przeniesiona do tańszego operatora), a koszty wysyłki paczki z nagrodą konkursową to około 17 zł za paczkę. Ostateczny cel zbiórki to dokonanie opłat za domenę na kilka lat do przodu oraz możliwość wysłania kilku nagród konkursowych.


Wszystkim wpłacającym serdecznie dziękuję za pomoc w promowaniu astronautyki! To the Moon, Mars and beyond!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

TK
TKa
50 zł
MF
Maciej Felczak
50 zł
RL
Rafal
22 zł
XY
XYZ
20 zł
DR
Dariusz Rokicki
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MP
Miłosz Parzniewski
20 zł
JS
Jacek Sadaj
20 zł
TZ
Tomasz Zdziarski
20 zł
AL
Agata L
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków