id: d989p8

SpaceX Polska - domena internetowa i konkursy

SpaceX Polska - domena internetowa i konkursy

Nasi użytkownicy założyli 1 177 132 zrzutki i zebrali 1 229 283 848 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • OPŁACONO DOMENĘ NA KOLEJNE 6 LAT (do 18 października 2030 roku)!20Z2t1P1LtLMPa9A.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

SpaceX Polska

SpaceX Polska to facebookowy, fanowski fanpage SpaceX, firmy z sektora kosmicznego założonej przez Elona Muska w 2002 roku. Fanpage jest przeze mnie prowadzony nieprzerwanie od 13 kwietnia 2016 roku. Niestrudzenie i całkowicie za darmo staram się za jego pośrednictwem promować astronautykę i szerzyć wiedzę na jej temat. Na bieżąco informuję o wszystkich najważniejszych wydarzeniach ze świata SpaceX, przybliżając tę tematykę coraz to szerszemu gronu odbiorców. Zachęcam do odwiedzenia zarówno fanpage'a (KLIK), jak i grupy (KLIK).


spacexpolska.pl

W roku 2021 nareszcie wystartowałem ze stroną internetową powiązaną z moim fanpage'em. Znajdują się na niej wszystkie najważniejsze informacje dotyczące SpaceX, tj. m. in. opisy stosowanych przez firmę typów rakiet i statków kosmicznych, obszerne kalendarium wskazujące wszystkie najważniejsze wydarzenia z historii SpaceX, lista wszystkich misji przeprowadzonych przez firmę wraz z podstawowymi danymi na ich temat i opisami, spis misji załogowych czy też lista rakiet i statków kosmicznych stanowiących flotę SpaceX wraz z informacjami o ich startach i lądowaniach.


Zbiórka

Niniejsza zbiórka ma na celu pomoc w opłaceniu wskazanej wyżej domeny oraz jej certyfikacji, a także opłacenie wysyłki nagród w konkursach dla fanów, które niedługo pojawią się na stronie i fanpage'u. Koszty odnowienia domeny to około 60 zł na rok (płaciłem około 180 zł i miałem płacić ponad 200 zł, ale zgodnie z Waszymi sugestiami domena została przeniesiona do tańszego operatora), a koszty wysyłki paczki z nagrodą konkursową to około 17 zł za paczkę. Ostateczny cel zbiórki to dokonanie opłat za domenę na kilka lat do przodu oraz możliwość wysłania kilku nagród konkursowych.


Wszystkim wpłacającym serdecznie dziękuję za pomoc w promowaniu astronautyki! To the Moon, Mars and beyond!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 54

MI
Michał
202 zł
ST
STEVEN
100 zł
MK
Marek Kowalski
100 zł
KK
Karol K
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MK
mkk
55 zł
TK
TKa
50 zł
MF
Maciej Felczak
50 zł
AD
Adrian
50 zł
AS
Alicja
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków