Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Traktoriada - Traktorem Dookoła Świata - Tractor Around The World Expedition ID: d9fpmk

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Kup kilometry - 1 cegiełka = 1 km = 3 zł 

  mapa i wolne kilometry na naszej stronie www.traktoriada.org 

  Możesz tym sposobem wypchnąć nas na księżyc:) Słowo się rzekło 

 • To wesołe pyknięcie z komina traktorem dla Ciebie i dzięki Tobie!

  Dziękujemy my i traktor:)

 • Pocztówka z trasy z pozdrowieniami od ekipy

 • Kubek firmowy z logo traktoriady oraz jedną z naszych grafik ciągników z serii "Kolekcja Traktoriady"

 • koszulka firmowa Traktoriady

 • Plakat + kalendarz 2018 z autografami załogi

 • Twoje imię i nazwisko lub nazwa firmy zostanie zamieszczone na projekcie mapy naszej trasy, wydrukowane na folii i przyklejone do boku przyczepy. Plansze wykorzystamy też w innych celach promocyjnych więc pojedziecie z nami hen hen...

 • Zestaw grafik - reprodukcji w formacie A4 ciągników zabytkowych z "Kolekcji Traktoriady" autorstwa naszej fotoreporter Moniki Filipiuk-Obałek

 • Ufunduj w dowolnej szkole, ośrodku kultury czy miejscowości na trasie naszego przejazdu spotkanie edukacyjne z pokazami zdjęć i filmów dla dzieciaków.

  Na te chwilę i do zebrania środków na prom operujemy w Grecji.

 • Egzotyczna niespodzianka przywieziona z podróży, którą wręczymy Tobie osobiście po zakończeniu wyprawy - zaprosimy na kawę lub piwo w dowolnym dla Ciebie miejscu w kraju...a może i poza granicami?

 • Spotkanie autorskie, prezentacja ze zdjęciami i filmami z podróży w wybranym przez Was miejscu (szkoła, biblioteka, firma, remiza itp)  w terminach do uzgodnienia

 • Naklejka Waszej firmy na przyczepie, minimum aż do finału w Afryce  pole 10x10 cm

 • Naklejka Waszej firmy na przyczepie, minimum aż do finału w Afryce  pole 20x20 cm

 • Naklejka Waszej firmy na przyczepie, minimum aż do finału w Afryce  pole 10x10 cm

 • realizacja profesjonalnej sesji zdjęciowej z twoim produktem np...na Saharze lub pod Kluczborkiem lub w Twojej firmie czy na targach. Opcjonalnie wzbogacenie Twojej imprezy czy stoiska targowego bliźniakiem naszego ekspedycyjnego traktora jako atrakcja i magnes przyciągający gości i media.

 • Udział w jednym z etapów Traktoriady w charakterze uczestnika wyprawy

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij