id: d9r5u4

Wydanie płyty mix kultur "MANTRA - REGGAE" z muzyką, która może zmienić Twoje życie na lepsze. Moje zmieniła :-)

Wydanie płyty mix kultur "MANTRA - REGGAE" z muzyką, która może zmienić Twoje życie na lepsze. Moje zmieniła :-)

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 961 zrzutek i zebrali 1 162 554 406 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


 Witaj na moim profilu :-)

Nazywam się Dominika Dominiak

 

Chcę się z Tobą podzielić muzyką,

która może zmienić Twoje życie na lepsze, moje już zmieniła :-)


MANTRY, KTÓRE OCZYSZCZAJĄ UMYSŁ Z NEGATYWNYCH MYŚLI

MUZYKA, KTÓRA WPROWADZI CIEBIE W POZYTYWNY NASTRÓJ 💛🎶

Starożytne MANTRY mają niesamowitą moc uzdrawiania umysłu i duszy,

ja tego doświadczyłam i cały czas doświadczam kiedy śpiewam mantry!


Gdy tylko zaczynam śpiewać mantry w pozytywnej aranżacji reggae mój umysł po kilku minutach się uspokaja i napełnia wspaniałą energią!


Zaczynam czuć wtedy radość i wypełnia mnie światło i miłość. 

Jestem w Tu i Teraz i wszystkie obawy znikają...


Ty też możesz tego doświadczyć :-)

 Nawet tylko słuchając mantr!


W obecnej sytuacji na Świecie słuchanie i śpiewanie mantr jest bardzo przydatne, ze względu na podniesienie odporności organizmu i uspokojenie umysłu.  Duchowy przywódca Dalaj Lama, poproszony przez grupę swoich wielbicieli z Chin z miasta Wuhan, żeby powiedział im w jaki sposób mają sobie poradzić  z Coronavirusem powiedział żeby wszyscy zaczęli intonować mantry i zwrócił się z tą prośbą do wszystkich klasztorów buddyjskich w Chinach.


 Poniżej link do artykułu:

https://www.ndtv.com/world-news/coronavirus-dalai-lama-tells-followers-to-chant-mantra-to-contain-coronavirus-threat-2171224


Czy mantry są antywirusowe?


 Naukowcy: "Dźwięki to dzwony pogrzebowe dla wirusów". Poniżej link do artykułu o obecnych badaniach naukowców:

 https://www.livescience.com/7472-kill-viruses-shake-death.html 


Były też robione badania naukowe jaki mantry mają wpływ na mózg człowieka.

Z tych badań wynika, że po 9 minutach intonowania i słuchania mantr umysł się wycisza i dwie półkule mózgowe zaczynają się harmonizować i dzięki mantrom można osiągnąć stan Alfa, Theta i Beta i tak jak jogini i mnisi wyższe stany świadomości i oświecenia. Sama byłam świadkiem jak niesamowity wpływ mantry mają na dzieci zarówno te, które dopiero zaczynają uczyć się mówić jak i te starsze w wieku przedszkolnym z różnymi problemami stanami nadpobudliwości czy lękliwości. 


Przez 2 lata robiłam koncerty mantr w programie "rozwoju świadomości" dla dzieci w prywatnych przedszkolach w Warszawie i we Wrocławiu.

Efekty były niesamowite!


W Wielkiej Brytanii w jednej z prywatnych szkól wprowadzono jako zajęcia obowiązkowe dla wszystkich dzieci, które na pierwszych lekcjach każdego dnia w szkole recytowały mantry i teksty w sanskrycie ponieważ zaobserwowano, że wtedy lepiej się uczą i są spokojniejsze. Tak więc gorąco polecam puszczać mantry sobie i swoim dzieciom zarówno przed nauką jak i przed snem i o poranku żeby nastroić swój umysł pozytywnie na cały dzień :-)


***

WIELE LAT TEMU MANTRY STAŁY SIĘ MOJĄ PRAKTYKĄ DUCHOWĄ


Śpiewanie stało się moją pasją i swego rodzaju misją duchową,  by dawać radość innym i pomóc ludziom uwolnić się od cierpienia, tak jak ja kiedyś tego doświadczyłam dzięki mantrom i medytacjom.

Śpiewanie mantr pomogło mi uwolnić się od bardzo trudnych wspomnień z przeszłości, a także pomogły mi odstawić używki jak papierosy, alkohol i narkotyki, które brałam jako nastolatka w ucieczce od swoich bolesnych uczuć w wyniku bardzo traumatycznych doświadczeń, których doświadczyłam jako dziecko i nastolatka.


W trakcie śpiewania mantr zaczęłam doświadczać tego za czym moja dusza bardzo tęskniła miłości i radości, a mój umysł wypełniał się czystym boskim światłem. Moje osobiste doświadczenie z Mantrami i wszystkie płynące z nich  korzyści sprawiły, że postanowiłam nagrać płytę MANTRA & REGGAE" z 13 Mantrami z różnych tradycji duchowych jak: słowiańska, wedyjska, sikhijska, buddyjska i hinduska. Wszystkie mantry na płycie są we współczesnej aranżacji reggae, ska, rock i ambient czyli w bardzo pozytywnych dla ucha i ciała brzmieniach :-)


Łącząc starożytne mantry ze współczesną aranżacją zależało mi aby płyta ta mogła trafić do każdego człowieka, kobiet i mężczyzn, nastolatek i nastolatków, młodzieży i dzieci, bez względu na wiek, doświadczenia życiowe, status społeczny i pochodzenie. 


Cała płyta będzie w wyższym stroju Solfegio 528hz, który ma bardzo pozytywny wpływ na ludzkie DNA.


Płytę "MANTRA & REGGAE" nagrywam już 9 lat i jestem na końcowym etapie jej tworzenia tuż przed zrobieniem mixu i masteringu w studio wszystkich mantr i finalnym wydaniem płyty. Jest to niesamowity projekt muzyczny łączący kultury z wybitnymi muzykami światowej sławy z Polski i Jamajki, na którą wybrałam się sama w 2017 roku po tym jak przyśnił mi się Bob Marley. Na Jamajce poznałam synów Boba Marleya, nagrałam mojego singla z muzykami w legendarnym Grafton Studio w Kingston do mantry "Om Mani Padme Hum", który miał premierę w Radio Czwórka w 2017 roku:

https://www.polskieradio.pl/10/3960/Artykul/1946595,Dominika-Dominiak-mantra-to-muzyka-serca-i-umyslu  


W 2019 roku Julian Marley zaprosił mnie do swojego studia w Miami abym mogła dograć do mojej płyty z mantrami basy i perkusję przez wybitnego muzyka Astona Baretta juniora z formacji "The Wailers"- pierwszego zespołu Boba Marleya. Do dwóch mantr na płytę dograł się też z perkusją Jamajczyk Paul Kastick ze znanej formacji ENIGMA- Michaela Cretu. W Polsce część nagrań do płyty odbyła się w studio u Leszka Możdżera - jazzowego światowej sławy pianisty. Wśród gości na płycie trzeba wymienić Paprodziada z Łąki Łan, legendarnego saksofonistę Alka Koreckiego czy wokalistę, o którym ostatnio głośno zrobiło się nawet w Indiach, Michała Rudasia i Ricky Lion z Afryki, który mieszka już od kilkunastu lat w Polsce.


Mix i mastering całej płyty realizuję w Gagarin Studio obok mnie na warszawskim Mokotowie u uznanego producenta Marcina Kwazara, na jego wspaniałym analogowym sprzęcie.Na płycie znajdą się mantry:1. Słowiańska Mantra- Radoro Daro Slavo 

2. Wedyjska mantra- Gayatri Mantra

3. Buddyjska mantra- Om Mani Padme Hum

4. Mantra Sikhijska "Ra Ma Da Sa"

5. Sikhijska mantra- "Ad Guray Name"

6. Sikhijska Mantra- "Ong Namo Gurudev Namo"

7. Buddyjska mantra- "Teyata Om Gate Gate Paragate Parasam Gate Bodhi Svaha"

8. Buddyjski tekst starożytny - "Dehino Smin Yatha..."

9. Buddyjska mantra medycyny - "Om Bhajshadże..."

10. Pieśń hinduska nazywana bhadżan - "Jay Ram Sita Ram Sita Ram"

11. Mantra ku czci energi żeńskiej- Jaya Ma

12. Mantra joginów- "Om Namaha Śivaya"

13. Suplement- Mantra- "Om Namaha Śivaya" w wersji remix Dub


DO TEJ PORY WYDAŁAM 3 SINGLE:

Dominika-banner-01-800x266px.jpg


​​Moje 3 single: Gayatri Mantrę, Mantrę buddyjską "Om Mani Padme Hum" i Mantrę Słowiańską "Radoro Daro Slavo" można posłuchać na wszystkich portalach muzycznych między innymi na Spotify, Itunes, w empik.com i na mojej stronie internetowej:Moja muzyka jest radosna i potrafi dodać energii.

Można słuchać jej zarówno w samochodzie, kuchni czy w trakcie medytacji i praktyki jogi. Można pobujać ciało, odprężyć się i poczuć jamajskie słońce :-)


Serdecznie zapraszam do posłuchania moich 3 singli do tej pory wydanych :-) 
***

KIM JEST DOMINIKA DOMINIAK?


Zaczęłam śpiewać w 2006 roku i uczęszczałam na emisje głosu do jednych z najlepszych nauczycieli śpiewu, Tadeusza Konadora z Warszawy, Olgi Szwajgier z Krakowa i Ewy Głowackiej z Wrocławia. Wcześniej byłam pochłonięta sztuką, aktorstwem (zagrałam kilka epizodów w znanych serialach), studiowałam projektowanie mody. Byłam też tancerką, w wieku 13 lat dostałam się do warszawskiego musicalu METRO Janusza Józefowicza.

W wieku 17 lat miałam poważny wypadek na motorze, w którym byłam pasażerką. W wypadku doświadczyłam urazu kręgosłupa w 3 miejscach, miałam nie władną lewą nogę na szczęście tylko przez dwa tygodnie choć diagnoza lekarzy była inna. W trakcie wypadku gdy leciałam w powietrzu ok 20 metrów i upadłam na asfalt wyszłam duszą z ciała i widziałam całe zdarzenie jakby z lotu ptaka, przyszły po mnie istoty światła i powiedziały, że muszę wracać na ziemię bo mam tu dużo do zrobienia. To było bardzo głębokie mistyczne doświadczenie Po wypadku dochodziłam 2 lata do sprawności fizycznej i psychicznej. 3 lata po wypadku skupiłam się na swoim rozwoju duchowym. Zajmowałam się też malarstwem. Przez wiele lat prowadziłam medytacje światła i zajęcia z jogi i malowałam Mandale na indywidualne zamówienie.


Miałam mistyczne doświadczenie duchowe słuchając mantr intonowanych na spotkaniu z mistrzem duchowym Svamim Vishwanandą z Mauritiusa, który przyjechał do Warszawy w 2006 roku. Postanowiłam śpiewać mantry i występować z koncertami dla dorosłych i dzieci, ku rozwojowi świadomości, aby nieść radość i światło. Można mnie było zobaczyć w prywatnych przedszkolach, joga klubach i różnych salach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Występowałam kilkukrotnie na festiwalu Harmonia Kosmosu - Zlot Wolnych Ludzi, gościłam na festiwalu Kazimiernikejszyn 2018. O moich początkach ze śpiewem mantr opowiadałam w Czwórka Polskie Radio. 


Tak niewiele do wydania płyty "MANTRA & REGGAE" :-) 


Do wydania płyty pozostało mi nagrać moje wokale i chórki w studio, zrobić miksy i mastering wszystkich utworów - czyli proces końcowy zanim utwory znajdą się na płycie. W ubiegłym roku mój projekt z mantrami został doceniony przez ZAiKS i zdobyłam grant. To jednak wciąż za mało, żeby móc dokończyć projekt i wydać płytę.


Wszystkie dotychczasowe wydatki związane z produkcją pokrywałam oczywiście sama. Dzięki każdym wpłatom, które tutaj od Was otrzymam kochani, mogę realizować końcowe nagrania w studio. Jak uzbieram odpowiednią na to sumę, to wtedy wydam płytę, która oczywiście trafi do każdego z Was kto zdecyduje się na to żeby mieć ją dla siebie, a może też i na prezent dla kogoś bliskiego ;-)


Aby otrzymać płytę "MANTRA & REGGAE" zarówno w wersji audio jak i cd -

wystarczy wesprzeć mój projekt :-)


 Planowane wydanie płyty kwiecień- czerwiec 2020 rok,

w zależności od tego jak szybko uda mi się zebrać na to fundusze.


Wierzę, że się uda bo to jest naprawdę wartościowy projekt, który może wnieść do życia każdego dużo pozytywnych wartości tak jak było to w moim przypadku, a zawsze rekomenduję tylko to co mam sprawdzone na sobie i wiem, że to działa!


Dla takich osób jak Ty, My tworzę właśnie ten projekt z mantrami, abyśmy mogli każdego dnia napełnić się pozytywnymi wibracjami :-)


Płyta "MANTRA & REGGAE" zostanie wydana dzięki Waszym wpłatom za płytę jeszcze na etapie końcowym jej tworzenia właśnie tutaj za pośrednictwem portalu Zrzutka.pl


Poniżej rozpisałam wszystkie koszta związane z wydaniem płyty "MANTRA & REGGAE"


1. PIERWSZY KROK:

Nagranie moich wokali do wszystkich utworów na płytę i chórków do wszystkich mantr na płytę:

  • Koszty studia: 2520zł (czas studyjny z realizatorem dźwięku)- 70zł za 1h , licząc 2,5h na nagranie wokali do jednej mantry z edycją końcową
  • Nagrania wokalne będą zrealizowane w jaśniejszym, bardziej otwartym, wyższym stroju, Solfeggio, w którym częstotliwość A= 444hz , a wyższego C (C5)= 528hz


Mix i mastering wszystkich 13 utworów :

  • Koszta studia: 5200 zł (400zł za jeden utwór)
  • Wszystkie 13 utworów na płycie będą przestrojone bezstratnie z częstotliwości 440hz na strój 444hz
  • Koszt przetransponowania z 440hz na 444hz: 780zł ( 60zł za jeden utwór)


Potrzeba kwoty 8500zł żebym mogła dokończyć nagrania w studio

i mieć wszystkie 13 utworów w wersji audio, które znajdą się na płycie w częstotliwości stroju Solfegio 528hz (dźwięk C5)


2. DRUGI KROK:

  • Wydanie płyty 500 szt. CD 
  • Płytę planuje wytłoczyć w wytwórni i produkcji płyt Rockers pro we Wrocławiu: https://rockerspro.pl/
  • Koszt 500szt DigiPac: 2000zł (4zł brutto za jedną płytę)
  • Okładka do płyty z książeczką (praca grafika) - 500zł
  • Przesyłki z nagrodami na terenie kraju i za granicą szacowany koszt ok. 2000zł


Łączny koszt wytłoczenia płyty: 2500 zł na wydanie płyty 500 szt w DigiPac

+ koszty związane z przesyłkami 2000zł razem = 4500zł


Łączna kwota potrzebna na dokończenie nagrań w studio mix i mastering ( 8500zł) 

i wydanie płyty cd 500 sztuk ( 2500zł)+ koszt związany z nagrodami ( 2000zł)


RAZEM= 13 000 zł - to właśnie tyle pieniędzy potrzebuję na dokończenie mojego projektu


Płyta "MANTRA & REGGAE" będzie wydana w limitowanej serii 500 sztuk.

Zarezerwuj płytę "MANTRA & REGGAE" dla siebie i/lub dla swoich bliskich

dokonując wpłaty właśnie TUTAJ

TU i TERAZ :-)


***

Kochani :-*

Liczy się każda wpłacona złotówka na projekt

ziarnko do ziarnka :-)

Za każdą wpłatę postaram się Was hojnie wynagrodzić

oczywiście muzyką :-)

od albumu w wersji CD oraz w plikach, po zaproszenia na koncert mantr.Darczyńcy z tytułem Sponsora w tym DJ'e i stacje radiowe mogą zdobyć specjalne wersje dowolnych utworów z płyty, z wartością dodaną- wgranymi pozdrowieniami. A jeżeli ktoś ma ochotę wejść na całego i stać się oficjalnym mecenatem płyty w podziękowaniu otrzyma prywatny koncert- Zapraszam!

 

Wpłacając 15 zł otrzymasz na maila w wersji audio moje 3 do tej pory wydane single: Mantre "Om mani padme hum", "Gayatri Mantre" w wersji 17 minutowej i mantrę Słowiańską "Radoro Daro Slavo".


Wpłacając 35 zł otrzymasz płytę MANTRA & REGGAE w wersji audio + single w audio


Wpłacając 50zł otrzymasz 1 płytę MANTRA & REGGAE w wersji audio i CD + single w audio


Wpłacając 130zł otrzymasz bilet na koncert Mantr w Warszawie + 1 płytę MANTRA & REGGAE w wersji audio i CD + single w audio


Jeżeli masz możliwość wpłacić większą kwotę odwdzięczę się w większej ilości płyt :-)


A jeżeli ktoś ma ochotę wejść na całego i stać się oficjalnym mecenatem płyty w podziękowaniu otrzyma prywatny koncert + duży pakiet płyt "MANTRA & REGGAE" na prezenty- Zapraszam!


Dziś i Ty możesz stać się częścią tego niecodziennego przedsięwzięcia! Wesprzyj album „Mantra & Reggae” i odbierz swoją płytę z autografem w przedpremierowym wydaniu :-)


   Jeśli zechcesz mieć płytę "Mantra & REGGAE" sprawisz mi dużą radość :-) 


Przesyłam Wam podziękowania i wdzięczność za każdą wpłatę tworzę tę płytę właśnie dla Ciebie:-*Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 77

JJ
Jolanta Jacowicz
300 zł
SB
300 zł
DD
Daniel Darowski
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PS
Piotr S
200 zł
PH
Piotr Hyclak
150 zł
DK
Daniel Kubach
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
HC
Hanna Chlebny
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków