id: da4vrk

Szlachetna Paczka - pomagajmy razem!

Szlachetna Paczka - pomagajmy razem!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 050 zł
z 2 500
82%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 982 797 zrzutek i zebrali 1 005 818 114 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już po raz DZIEWIĄTY wspólnie tworzymy Szlachetną Paczkę! 🎁 Tym razem pomagamy rodzinie, w której mąż poświęcił wszystko dla ukochanej, ciężko chorującej żony.


UWAGA! Do grona naszych Szlachetnych Rodzin dołączyła także samotna p. Krysia! Poniżej informacje także o niej.


Od 2000 roku Pani Joanna choruje na chorobę Crohna-Leśniowskiego. Choroba spowodowała, że kobieta ma tylko 80 cm jelita cienkiego i odżywia się pozajelitowo. Mąż Pani Joanny - Pan Rafał, opiekuje się nią, dlatego też nie może podjąć się pracy na pełen etat. W wolnym czasie Pan Rafał dorabia na sprzątaniu i stara się zwiększyć budżet rodziny. Pani Joanna mimo choroby chce się kształcić - uczęszcza na kurs pracownika administracyjnego RODO.


Najtrudniejsze dla rodziny jest to, że leczenie Pani Joanny jest bardzo drogie. Czasami zdarza się, że rodzinie nie wystarcza pieniędzy na wszystkie potrzebne leki. Rodzina utrzymuje się głównie ze świadczeń i pracy dorywczej Pana Rafała. Po odliczeniu kosztów leczenia i utrzymania mieszkania, dochód na jedną osobę wynosi zaledwie 232 zł❗️

Rodzina mimo trudnej sytuacji życiowej, nie poddaje się. Małżeństwo jest dla siebie wsparciem i mimo, że nie może liczyć na nikogo z dalszej rodziny, wspólnie walczą o lepsze jutro. Pani Joanna jest oczkiem w głowie dla Pana Rafała. Są wdzięczni Bogu za to, że są razem. Marzą o tym, aby ich życie stało się łatwiejsze. Chcieliby, aby choroba ustąpiła i przestała niszczyć zdrowie Pani Joanny. Rodzinę wspiera ukochany pies, który, jak mówi sama Pani Joanna- jest pełnoprawnym, trzecim członkiem rodziny.


Najważniejsze potrzeby rodziny to zakup nowej wersalki, poduszek, żywności i chemii.


Szczegółowe informacje o potrzebach Pani Joanny i Pana Rafała znajdziecie tutaj:

https://bit.ly/3noFJTX


KOD RODZINY: LDZ-863-30207Gdy usłyszałam, że największym marzeniem p. Krysi jest ciepła kołdra na zimę to od razu podjęłam decyzję... że musimy stworzyć Szlachetną Paczkę także dla niej!🎁 Kochani, serdecznie proszę Was o UDOSTĘPNIENIE tej zrzutki, ponieważ kończymy ją już jutro, a od dzisiaj potrzeby są podwójne! ❤

Tutaj możecie wpłacić pieniążki na zakup łóżka dla p. Krysi! Zostało tylko kilka godzin❗

Historia Pani Krysi 👇

Pani Krystyna przez wiele lat pracowała dorywczo u ogrodnika, gdzie niezależnie od pory roku i warunków pogodowych przez większość czasu wykonywała różne prace na kolanach. W ciągu 30 lat pracowała także w kilku innych miejscach i dopiero 4 lata temu jej problemy z nogami zaczęły poważnie dawać o sobie znać. Problemy zdrowotne zmusiły pani Krystynę do tego, by ok. 1,5 roku temu ostatecznie odejść na emeryturę. Mieszka w malutkim mieszkanku, w którym to obecnie koncentruje się cała jej codzienność. Jej pokój znajduje się na piętrze budynku, a ona sama ma problemy z chodzeniem. Jeśli wychodzi z domu, to na rehabilitację do przychodni, do lekarza albo na zakupy. Czasem odwiedza miejską bibliotekę. Z pieniędzy, które otrzymuje (727 zł), w pierwszej kolejności opłaca swoje leczenie i dopiero resztę przeznacza na pozostałe miesięczne wydatki, a w miesiącu po odliczeniu wydatków na leki i wizyty u lekarza zostaje jej 113zł.


Pani Krystyna nie potrzebuje wiele do szczęścia, jest niezwykle ciepłą i komunikatywną osobą. Niedawno postanowiła rozpocząć walkę ze swoją nadwagą i jak dotąd osiągnęła duży sukces, jako że zrzuciła 13 kg od sierpnia i wierzy, że dalsza praca nad sobą pozwoli jej osiągnąć maksymalnie możliwą sprawność fizyczną. Ma wiele lat pracy za sobą, w tym spore doświadczenie zawodowe i ogrom determinacji, jeśli chodzi o walkę z przeciwnościami losu.


Kiedy jest cieplej, pani Krystyna chętnie wychodzi na rynek, aby porozmawiać ze znajomymi. Jest bardzo pozytywną osobą, która przyzwyczaiła się do warunków, w których mieszka. Nie ma wygórowanych oczekiwań, a wręcz bardzo niewielkie.


KOD RODZINY: LDZ-843-50253

Informację o potrzebach Pani Krysi znajdziecie tutaj 👇

https://bit.ly/3oE1dwQ


👇👇👇

W tamtym roku dzięki Waszemu zaangażowaniu do potrzebującej rodziny, która w wyniku pożaru straciła wszystko, trafiły łącznie 52 PACZKI! ❤ Mam głęboką nadzieję, że i tym razem będziemy w stanie nieść ogrom mądrej pomocy ludziom znajdującym się w niezwykle trudnej sytuacji życiowej! 🤝

xbc6cbbcad0edf94.jpeg

y0939cdc5b98ed06.jpegy17e047a594a5bf6.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

PA
Miętówki
200 zł
MK
Marcin
160 zł
JG
Jarosław Głowiński
100 zł
EG
Ewelina Gralicka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!