id: da6hts

Koreański ferment - reaktywacja! Nowe wydanie książki Inessy Kim

Koreański ferment - reaktywacja! Nowe wydanie książki Inessy Kim

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 402 zrzutki i zebrali 1 199 714 223 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele! Jak większość z was wie, pierwszy nakład mojej książki „Koreański ferment… o KIMCHI, życiu i gotowaniu” już dawno się wyprzedał. Drugie wydanie miało nastąpić dużo wcześniej. Jednak życie potrafi zaskakiwać. Rok 2020 wszyscy będziemy długo pamiętać… Dla mnie jest to rok ogromnych zmian życiowych i wielu wyzwań. Za wszystko jestem wdzięczna! Głęboko wierzę w to, że wszystko, co się nam przydarza ma swój ukryty cel…


Jest takie powiedzenie „Kiedy życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę…” Moja wersja brzmi: „Kiedy życie sypnie w Ciebie garścią płatków ostrej papryczki chili gochugaru, zrób pyszne kimchi!” Między innymi o tym jest moja książka, która zawiera nie tylko przepisy kuchni koreańskiej.


Drugie wydanie książki będzie uzupełnione o kilka dodatkowych smacznych przepisów. Będą też zupełnie nowe zdjęcia wszystkich potraw. Zdjęcia wykonała wspaniała Agnieszka Sochal.


Wszystkich wspierających, niezależnie od wybranego pakietu, czeka prezent w postaci dwóch eBooków (eBooki będą wysyłane od początku grudnia 2020 na wskazany adres mailowy). Pierwszy to wyodrębniony pierwszy rozdział książki „Kimchi – koreański skarb: 6 przepisów Inessy”. W końcu teraz jest najlepszy czas na robienie kimchi, więc możecie korzystać z moich przepisów na tą niezwykłą, zdrową i pyszną kiszonkę, nie czekając na papierowe wydanie książki! A ponieważ kimchi może być nie tylko dodatkiem to wielu dań, ale również znakomitym składnikiem wielu ciekawych potraw, przygotowałam dla was we współpracy z Old Friends Kimchi eBook z moimi przepisami dla tej marki. Z tego eBooka dowiecie się, m.in., jak zrobić rozgrzewającą zupę mocy z kaczki z dodatkiem kimchi, bigos z kimchi, orzeźwiające sałatki oraz inne dania. W książce oczywiście też są przepisy na dania z kimchi w roli składnika, ale inne - koreańskie :-).


A oto kilka opinii o książce:


"Kuchnia Koreańska jest nam bliższa niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Kapusta kiszona, pierogi, wieprzowina, grzyby, szczypiorek, grill i Inessa Kim. Mamy wiele szczęścia, że związała swoje życie z Polską bo dzięki Niej i Jej pracy ta niezwykła kultura kulinarna jest nam bliższa niż kiedykolwiek wcześniej. Warto wybrać się w tę podróż razem z Nią bo oprócz wspaniałych receptur i pięknych smaków po drodze czeka nas masa anegdot, osobistych historii i wiedzy, która z pewnością przyda się w codziennym gotowaniu."

Grzegorz Łapanowski


"Mnóstwo książek jest o gotowaniu, ale takich od serca niewiele. Ty, Inesso, jesteś przykładem, że nie ma granic, jak są chęci..."

Daria J.

 

"Dziękuję bardzo za tę pięknie wydaną książkę. Studiuje ją moja córka, także ja. Napisana "z

sercem", okraszona osobistymi wspomnieniami, historiami, no i wspaniałymi przepisami.

Genialne źródło kulinarnych inspiracji!"

Marek P.


"Od momentu, kiedy dowiedziałam się, że Inessa wydaje książkę, wiedziałam, że to będzie hit. W końcu, wszystko, czego dotknie się Dobra Wróżka Inessa musi zamienić się w coś miłego, radosnego i pysznego. Książka jest niesamowitym przewodnikiem po kuchni koreańskiej i z niemałą dumą przyznam, że miałam przyjemność spróbować sporej części zamieszczonych dań przyrządzonych przez Inessę, część z nich próbowałam odtworzyć samodzielnie, reszta czeka cierpliwie na swoją kolej. Ale oprócz inspiracji kulinarnych książka jest przede wszystkim zbiorem osobistych wspomnień i przemyśleń - często dowcipnych, często wzruszających. To, że miałam możliwość przez kilka sezonów pracować z Inessą, podpatrywać jej działania kuchenne, chłonąć wiedzę i pomysły, całkiem zmieniło moje podejście do gotowania. Inessa jest mistrzynią w swojej sztuce, ale przede wszystkim jest niezwykle ciepłą osobą, która ma serce na właściwym miejscu. Każdemu życzę tak inspirujących i dobrych osób wokół siebie."

Aleksandra M.


Jestem przekonana, że dzięki Waszemu wsparciu moja książka w nowej odsłonie ukaże się najpóźniej na początku 2021 roku! Cena detaliczna książki po zakończeniu zrzutki będzie 55 zł (bez gratisów!). Jeżeli jednak z jakiegoś powodu książka nie zostanie wydana, wszyscy wspierający dostaną pieniądze z powrotem.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 12

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
1 egzemplarz książki z wysyłką
plus:- eBook „Kimchi – koreański skarb: 6 przepisów Inessy”- eBook „Przepisy Inessy dla Old Friends Kimchi”
55 zł

Kupione 56 z 150

Zakończona
Inne
2 egzemplarze książki z wysyłką
plus:- eBook „Kimchi – koreański skarb: 6 przepisów Inessy”- eBook „Przepisy Inessy dla Old Friends Kimchi”
95 zł

Kupione 15 z 50

Zakończona
Inne
4-5 godzinne szkolenie dla zawodowych kucharzy
(maks. dla 5-osobowej załogi restauracji) w restauracji wspierającegoTermin i menu warsztatów: do uzgodnieniaplus:- po 1 egzemplarzu książki dla każde...
3500 zł
Zakończona

Wpłaty 109

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • AM
    Ola Malinowska

    Ineska, jak zawsze - trzymam za Ciebie kciuki! Idziesz jak burza Kochana!

    100 zł