id: da8uw5

AED dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi

AED dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi

Nasi użytkownicy założyli 1 186 884 zrzutki i zebrali 1 247 696 407 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chciałbym tę zbiórkę zadedykować pamięci Adasia. Wierzę, że gdyby tylko mógł, pomagałby nam zbierać środki na defibrylator dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi.


Największymi superbohaterami są rodzice - Mama i Tata. Dlatego, drodzy rodzice, kieruję te słowa do Was. Wspólnie zbierzmy fundusze na defibrylator do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi. To będzie dobry początek, aby każda szkoła, niezależnie od tego, jaka jest, miała dostęp do defibrylatorów.


W dzieciństwie wszystko wydaje się możliwe. Każdy dzień to nowa przygoda, a każde marzenie jest na wyciągnięcie ręki. Adaś, otoczony opieką i miłością swoich rodziców, czuł się bezpieczny. Wiedział, że zawsze może liczyć na ich wsparcie, co dawało mu odwagę do odkrywania świata. To poczucie bezpieczeństwa i miłości kształtowało jego przyszłą odwagę i determinację do ratowania innych.


Adaś marzył o byciu superbohaterem, jeszcze nie wiedząc, że jego marzenie mogłoby się spełnić. Niestety, dzisiaj małego Adasia nie ma już z nami. Odszedł zbyt wcześnie, w tragicznych okolicznościach. Być może, gdyby w szkole był defibrylator, którego wtedy zabrakło, Adaś by przeżył. Mógłby dorosnąć i stać się wartościową osobą, która zmienia świat na lepsze. Ta strata uświadamia nam, jak ważne jest przygotowywanie się na nieoczekiwane sytuacje.


My też kiedyś byliśmy „Adasiem”. Dziś większość z nas ma swoje rodziny, pracę, dbamy o swoich najbliższych i włączamy się w różne akcje wspierające różne wydarzenia. Mamy możliwość zmieniania świata na lepsze, jak starsza wersja Adasia, tylko z lepszymi możliwościami. Mamy wpływ na to, co będzie jutro. Jutro w tej szkole może pojawić się defibrylator, który pozwoli uratować osobę w potrzebie, bo może to właśnie ona będzie przyszłością.


Dzieciństwo to magiczny czas, który ma ogromny wpływ na całe nasze życie. To okres, który definiuje naszą tożsamość i wartości. Pamiętajmy o tym, aby dbać o bezpieczeństwo naszych dzieci i być gotowym na nieoczekiwane sytuacje, aby nigdy więcej nie doszło do takiej tragedii. Wspólnie możemy zapewnić bezpieczniejszą przyszłość.

Dołączcie do naszej zbiórki i pomóżcie nam zakupić defibrylator dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi. Razem możemy uratować życie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 73

DM
Dorota Mikłasz
30 zł
EW
Ewelina
20 zł
AB
Anna Bednarska
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AP
Anna P.
20 zł
WO
Wojtek
50 zł
MG
Gorzko
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
ZW
Zuzanna Walocha
10 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!