#Wyremontuj z Nami Dom #Dom treningowy dla młodzieży i pełnoletnich osób z Autyzmem ID: daa2yg

#Wyremontuj z Nami Dom #Dom treningowy dla młodzieży i pełnoletnich osób z Autyzmem ID: daa2yg

5 397 zł z 331 000 zł

1%

5 397 zł

5 397 zł

z 331 000 zł

239 dni

239 dni

do końca

92

92

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • Szanowni Państwo, 11 Maja br. ruszyła licytacja Fundacji Radośni ????????????

  https://www.facebook.com/groups/658566754923226

  Serdecznie zapraszamy ❤️⏰f52405d4b2166a5b.jpeg

  #Wyremontuj z Nami Dom #Dom treningowy dla młodzieży i pełnoletnich osób z Autyzmem ????????????????☀️????????????????????⏳

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo obecnie, Fundacja startuje w różnych konkursach, aby zapewnić finanse na remont wspomnianego budynku. Otrzymaliśmy niedawno informację o przyznanej Nam dotacji z Narodowego Instytutu Wolności na budowę nowego przyłącza prądu do naszego budynku, w kwocie 10.000 zł. Na efekt końcowy innych konkursów, Fundacja oczekuje.

  Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że mimo czasów pandemii w naszym kraju, nie siedzimy z założonymi rękoma, tylko działamy: pisząc projekty, odpowiadając na ogłoszenia, planując aukcje w Internecie a także udostępniając Naszą Zrzutkę na remont budynku. Jesteśmy cały czas w kontakcie z gestorami sieci, zlecamy przygotowanie stosownej dokumentacji a także uczestniczymy w rozmowach z inspektorami, projektantami oraz potencjalnymi wykonawcami. Cały czas działamy i nie ukrywamy, ze łatwo nie jest. Trzymajcie za nas kciuki, kochani . I pamiętajcie, każda nawet najmniejsza, symboliczna wpłata zbliża nas do osiągnięcia celu ;-) Dziękujemy za wsparcie, życząc WAM dobrego zdrowia ; -) pozdrawiamy serdecznie ;-)

   

  Czytaj więcej
 • Kochani dziękujemy za wsparcie, za wasze wpłaty ;-) Udało się już uzbierać na kosztorys remontu naszego DOMU a także na przygotowanie dokumentacji, map, projektów na budowę przyłącza wod-kan. Jak tak dalej Nam pójdzie, to uda się jeszcze zebrać finanse na przygotowanie dokumentacji do przyłączenia prądu a także na budowę przyłącza gazowego. Naszym PRIORYTETEM na chwilę obecną, jest doposażenie DOMu w podstawowe i niezbędne media, aby ruszyć z remontem.. Mamy nadzieję , że koronavirus nie przeszkodzi nam w tych działaniach.Pozdrawiamy i życzymy zdrowia. Zarząd Fundacji Rdośni

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za każdą, chociażby symboliczną wpłatę na remont naszego Domu ;-) Zdajemy sobie sprawę, że "obecny czas" nie jest łatwy dla nas wszystkich, tym bardziej doceniamy Państwa wsparcie ;-) Zapewniamy, że Ta zbiórka nie jest jedyną naszą inicjatywą, aby pozyskać środki na remont. Jeśli tylko jest taka możliwość, bierzemy udział w licznych konkursach i składamy projekty. Niestety, często czas oczekiwania na wyniki jest bardzo długi. Nasza Fundacja w tym czasie, przygotowuje dokumentację, aby uzyskać wstępne warunki i pozwolenia, aby przystąpić do robót. Najpierw doprowadzimy media do budynku. Jest to dla nas obecnie PRIORYTET, ponieważ pomoże nam to ruszyć z planowanym remontem do przodu.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  Kwiecień to Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Z tej to Okazji Fundacja Radośni zajmująca się tematyką autyzmu, miała w planach zorganizowanie w Milanówku w kwietniu happeningu "Odczarujmy Autyzm".

  Ze względu na #COVID19 ograniczyliśmy się jedynie do podświetlenia Urzędu Miasta Milanówka na niebiesko przez cały kwiecień oraz do szerzenia informacji o autyzmie w internecie.

  Dziękujemy Panu Burmistrzowi oraz jego współpracownikom za wsparcie naszej inicjatywy.

  Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony www.fundacjaradosni.com.pl oraz zapraszamy na fanpage.

  Szanowni Państwo, nie bądźcie zieloni w temacie Autyzmu 1f609.png w kwietniu bądźcie Niebiescy 1f499.png1f499.png1f499.png1f499.png1f499.png1f499.png

  W imieniu Fundacji Radośni życzymy wszystkim zdrowia w tym niełatwym dla wszystkich czasie #zostanwdomu

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Głównym celem Fundacji „Radośni" działającej na terenie Milanówka oraz powiatu grodziskiego, jest wsparcie młodzieży i pełnoletnich osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzin. Planujemy utworzenie domu mieszkalnictwa treningowego z intencją, że to miejsce stanie się w przyszłości prawdziwym DOMEM dla podopiecznych Fundacji. Pragniemy dać szansę osobom z autyzmem na zdobywanie nowych umiejętności, które przybliżą je do niezależnego, samodzielnego życia, a ich rodzinom przyniosą wytchnienie i dadzą nadzieję na to, że przyszłość ich dorastających dzieci będzie zabezpieczona.

Docelowy Dom jest potrzebny osobom z autyzmem tak, jak tlen do życia - na równi ze wsparciem ze strony opiekunów, asystentów i terapeutów. 

Bieżącym celem Fundacji jest zbiórka funduszy na remont Domu, użyczonego przez Burmistrza Miasta Milanówka. Obecnie budynek jest w bardzo złym stanie, elewacja oraz wnętrze budynku wymagają kapitalnego remontu. Fundacja musi wybudować nowe przyłącza - nie ma bezpośrednio doprowadzonego prądu, gazu i instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wewnętrzne instalacje elektryczna i centralnego ogrzewania wymagają wymiany. Niezbędna jest też wymiana okien, kaloryferów, drzwi, białego montażu. Przygotowany kosztorys przewiduje minimum 331 tysięcy zł. nakładu finansowego, nie wspominając o wyposażeniu budynku, pokoi itp. 

 • Jesteśmy otwarci na każdą pomoc - finansową, wolontariacką a także rzeczową (najbardziej potrzebne są materiały budowlane). Mile widziana pomoc od okolicznych przedsiębiorców i sklepów. Wiemy, że obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich, jednak nie możemy czekać bezczynnie. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i wsparcie - kontakt [email protected] lub tel. 506 19 18 17
 • Do wpłat darowizn na w/w cel uruchomiliśmy konto - prosimy o wsparcie!!! Jeśli każdy, kto właśnie czyta o DOMU, podaruje nam cegiełkę od siebie, cel stanie się realny. Nr konta: 30 1020 1055 0000 9802 0439 3716 (Bank PKO BP w Warszawie).

Razem możemy więcej!

Z całego serca dziękujemy za każdy gest wsparcia!!! Zarząd Fundacji RadośniZdjęcia Domu do remontu są udostępnione na naszej stronie

www.fundacjaradosni.com.pl w zakładce DOM

Wpłacający92

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

493 522 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?