id: dag4ef

Pomóż spełnić mi marzenia

Pomóż spełnić mi marzenia

1 zł
z 10 000
0%
zakończona
17.03.2020r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 922 zrzutki i zebrali 1 063 734 686 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim !

 Mam na imię Klaudia :) 

Pomyślałam,że może wy pomożecie mi w spełnieniu moich marzeń! Rok temu pokonałam raka jajników wiec wierzę,że tą chorobę tez pokonam ! 


Jestem 19-letnia dziewczyna,która choruje na Otyłość III stopnia. Niektórzy myślą, ze Otyłość to nic takiego,mówią,ze wystarczy tylko zacząć mniej jeść i po problemie. Niestety nie każda otyłość spowodowana jest przez jedzenie. U mnie zaczęło się to 3 lata temu. Od tego czasu mam straszne problemy z kręgosłupem i sercem. Na początku nikt nie wiedział co to jest,a później okazało się ze to przez hormony,lekarze dziwili się ze jest aż tak źle.Tyłam błyskawicznie,sama nawet nie wiedziałem,że jest coś takiego. Niestety nikt nie wiedział jak to zatrzymać i było coraz gorzej. Najwiecej ważyłam w sierpniu 2019r. Czyli ponad 140 kg. Aktualnie  wazę 127 kg. Od września biorę leki,na które co miesiąc muszę wydać prawie dwa tysiące (dla niektórych to grosze,ale dla mnie niestety nie). Potrzebuję tych leków i tez dlatego stworzyłam tą zbiórkę. Oprócz tego pieniądze z tej zbiórki wydam na lekarzy i rehabilitacje,które tez mi sie bardzo przyda. Biore tez tabletki przeciw rakowe,bo tak jak na początku już wspominałam rok temu miałam raka jajników. Oprócz Otyłości mam tez depresje,która czasem nie daje mi w ogóle funkcjonować. Potrafię płakać godzinami a nawet sama nie umiem dokładnie powiedziec z jakiego powodu. Mam tez taki strach trochę przed ludźmi,wstydzę się tego jak wyglądam. 

Co jakiś czas wyjeżdżam na prywatne turnusy,które mi pomagają.Niestety nie mogę często sobie na to pozwolić finansowo. Ostatnio byłam w Olsztynie,gdzie poznałam osoby podobne do mnie i walczące z różnymi chorobami.


Chce wam jeszcze raz napisać,że zebrane tutaj pieniądze wydam na leki,które są teraz najważniejsze,oraz na rehabilitacje i lekarzy. 


PAMIĘTAJCIE,ŻE KAŻDY GROSZ SIĘ LICZY !!!!!! 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KG
Klaudia Gulis
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!