id: 4rgmcr

Dajemy młodzieży z domów dziecka szansę na równy start w życiu. Dołączysz?

Dajemy młodzieży z domów dziecka szansę na równy start w życiu. Dołączysz?

10 722 zł 
z 50 000 zł
21%
zakończona 31.07.2021r
78 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności5

 • Cudowne jest to, że mamy koło siebie ludzi, którzy wierzą w to co robimy i wspierają nas!

  W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować za wszystkie wpłaty jeszcze raz.

  Szczególne podziękowania kierujemy dla firmy Forglass, Asi Brzozowskiej oraz Magdy Bryś. Dziewczyny pod koniec czerwca wyruszyły na najdłuższy szlak górski w Polsce - Główny Szlak Beskidzki, liczący 500 km i na poczet tego wydarzenia stworzyły zrzutkę na rzecz Fundacji Marka Kamińskiego! :) Wielkie dzięki! <3

  Czytaj więcej
 • Drodzy Darczyńcy!


  Nasz kolejny Live już we wtorek 06.07!


  ✅ Startujemy o 20:00 

  ✅ Zapisów na wydarzenie możecie dokonać bezpośrednio klikając "wezmę udział" w naszym wydarzeniu

  ✅ Angażujcie się razem z nami! Zapraszajcie na wydarzenie swoich bliskich


  Link do wydarzenia:

  https://www.facebook.com/events/637385300552581of23b93161c70635.png

  Czytaj więcej
 • Nasz kolejny LIVE rusza już dziś! 

  Kamil oraz Magda opowiedzą Wam o kolejnym kroku Metody Biegun oraz podzielą się z nami swoimi przemyśleniami związanymi z pracą z dziećmi oraz młodzieżą. 

  ✅ Startujemy o 20:00 

  ✅ Zapisów na wydarzenie możecie dokonać bezpośrednio klikając "wezmę udział" w naszym wydarzeniu Porozmawiajmy o pomocy dzieciom z domów dziecka!

  ✅ Angażujcie się razem z nami! Zapraszajcie na wydarzenie swoich bliskich


  Link do wydarzenia:

  https://tiny.pl/9qq91


  hcd3c928d4554fa8.png

  Czytaj więcej
 • Kochani Darczyńcy! Zapraszamy Was serdecznie na Live z Joasią Heidtman (trenerką programu LifePlan Academy) już jutro 22.06.2021 o godzinie 20:00

  https://www.facebook.com/events/637385297219248


  Porozmawiamy o pomocy dzieciom z domów dziecka!


  Serdecznie Was zapraszamy i dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty!

  Czytaj więcej
 • Kochani, na dzień dzisiejszy mamy już 41 wspierających! Bardzo Wam dziękujemy i zapraszamy do dalszego współtworzenia z nami programu, który ma na celu pomoc dzieciom.


  W międzyczasie zachęcamy do obejrzenia ciekawego webinaru z udziałem Sandry (jednej z trenerek) i Marka Kamińskiego:

  https://www.facebook.com/FundacjaMarkaKaminskiego/videos/835678564028311

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Każdy młody człowiek powinien mieć szansę na dobry start w przyszłość. Stworzyliśmy program, który pomaga szczególnie tym, którzy są zagrożeni wykluczeniem społecznym i depresją. Wyrównujemy możliwości. Dołączysz? Dołącz! 

Chcemy wspierać dzieci i młodzieży z domów dziecka. Dlaczego? Bo bardzo tego potrzebują, a nie mają wsparcia rodziny lub krewnych.


Obecnie w Polsce blisko 100 tysięcy młodzieży przebywa w ośrodkach zastępczych i placówkach pobytu (pieczy zastępczej, pomocy społecznej, poprawczakach itd.). Nastolatki mierzą się z wyzwaniami, które nie powinny dotyczyć ich wieku. Są zagrożeni depresją (nawet 44% nastolatków) i innymi negatywnymi stanami psychicznymi. Nie cieszą się życiem i nie wierzą w siebie. Grozi im wykluczenie społeczne. 

Dodatkowe spustoszenie spowodowała pandemia - okres przymusowej izolacji i odcięcia od rówieśników pogorszył wiele trudnych stanów. 

A dzieciaki dramatycznie potrzebują wsparcia. Czy możemy temu przeciwdziałać? 

My mamy na to plan! 


Nasz plan

Z Twoim wsparciem uda nam się pomóc 400 dzieciom z domów dziecka. Ten plan nazywa się Life Plan Academy (LPA). Wiemy przecież, jak trudno się prawidłowo rozwijać, gdy brak nam bliskich, a codzienność też nie pomaga. Wieczne bycie online, pandemia, pędzący świat i osamotnienie…


Dlatego zapraszamy Cię do współtworzenia z nami Life Plan Academy i zmiany świata na lepszy!


LifePlan Academy: 

 • To kilkumiesięczny program, który nauczy nastolatka osiągać swoje cele 
 • Realnie wesprze w rozwoju i odnalezieniu sensu i celu swojego życia
 • Rozwinie samodzielność, zaradność, poczucie sprawczości
 • Pomoże odnaleźć własne talenty
 • Pokaże, jak zbudować poczucie własnej wartości 
 • Pomoże zbudować trwałą motywację do działania na drodze do wymarzonego życia
 • Nauczy pozytywnego postrzegania siebie, innych i świata,
 • Wszystko czego potrzebujesz jest już w Tobie. Uczymy, jak to odkryć i w to uwierzyć. 


j6f416f7820ab92e.jpegNa co zbieramy? 

Im więcej zbierzemy, tym więcej dobra zrobimy. Ty masz realny wpływ na to, jak bardzo pomożemy. 

Ustawiliśmy cel tej zrzutki na 50 tys., a nasze etapy podzieliliśmy następująco: 

 • Każde 10 tys. zł to udział w LPA dla 80 nastolatków z pieczy zastępczej,
 • Każde 10 tys. zł to też przeszkolenie 16 osób na co dzień zajmujących się młodzieżą z pieczy zastępczej do pracy w programie (nie trzymamy tych metod dla siebie, uczymy jak uczyć, aby pomagać jeszcze bardziej),
 • Przekazanie materiałów merytorycznych (manuale, ćwiczenia, filmy motywacyjne, podręczniki do pracy własnej),
 • Przeprowadzenie badania osiągniętej zmiany wśród dzieci.


Jeśli zbierzemy całą kwotę będziemy w stanie dać wsparcie 400 nastolatkom! To już realna zmiana! 


Wiemy i widzimy, że program naprawdę skutecznie odmienia życie młodych ludzi. Każdy jeden sukces, czyli każde jedno dziecko, które przechodzi przez program i przestaje czuć się zagubione i mniej ważne, to gigantyczna motywacja do dalszych działań Fundacji.


Masz wpływ

Twoje wsparcie ma moc. Wpłać dowolną kwotę, a dzięki Tobie pomożemy kolejnemu dziecku pokonać trudności, wyznaczyć cel i poczuć w sobie moc do działania. Każda złotówka się liczy! 

ue928d9384f21b8d.jpeg

Pomogliśmy już Łukaszowi, Sandrze, Dominice i wielu innym! A z Tobą możemy pomagać kolejnym nastolatkom.

Poznajcie historie naszych podopiecznych.


Koniecznie obejrzyjcie krótkie filmiki z naszymi uczestniczkami i posłuchajcie co mówią o programie!


I druga uczestniczka:A poniżej zdjęcie z oficjalnej gali podsumowującej LPA

z572bf01e6dd0349.jpeg

Więcej historii dzieci...

Dominika - Dominika widziała wokół siebie wiele smutku i problemów, dlatego była wycofana, zalękniona, wcześniej miała nawet myśli samobójcze. Dzięki LPA przezwyciężyła swój strach. LPA zmienił Jej patrzenie na siebie samą i dodał jej wiary w siebie.


Łukasz - często nie radził sobie z emocjami, bywał agresywny... Dzięki LPA pierwszy raz w życiu poczuł się bezpiecznie. Zrozumiał, że nie zawsze jest tak jak się chce żeby było, ale warto zmieniać siebie i dążyć do realizacji marzeń.


Iga - „6 razy chciałam, aby mnie tu nie było, a teraz mam 6 milionów powodów aby tu być".

LPA dał Jej siłę i motywację do walki o siebie. Zbudował poczucie wartości, którego w ogóle nie miała. Iga coraz mniej boi się świata i coraz bardziej akceptuje siebie.


Dominika - nie czuje wsparcia ze strony najbliższej rodziny. Jej Babcia często krytykuje jej zachowanie i wprost nazywa ją „czarną owcą”. LPA nauczył Ją radzić sobie z takimi sytuacjami. Program dał Jej siłę i wiedzę, jak wierzyć w siebie i pomógł odkryć swoje zalety.


LifePlan Academy dał również wolność i wiarę w lepsze jutro chłopcom z Domu Poprawczego w Poznaniu. Posłuchajcie Kamila, trenera LPA, który wspólnie z nami daje szansę na zmianę życia. Bo każdy jest ważny i zasługuje na wsparcie i drugą szansę.  
Więcej informacji o programie

Program LPA oparty jest o praktyczną i skuteczną motywacyjną Metodę Biegun Marka Kamińskiego, innowatora, podróżnika ekstremalnego i mentora, wpisanego do Księgi Guinessa za zdobycie obu biegunów ziemi w jednym roku.  

Nauczymy dzieci budowania skutecznego planu działania, czerpania z własnego potencjału i odkrywania swoich talentów. Pokażemy jak radzić sobie z porażkami. Przygotowujemy dzieci do stosowania niestandardowych rozwiązań, kreatywności i elastyczności myślenia. A wszystko to zrobimy w formie ciekawych warsztatów inspirowanych wyprawami Marka Kamińskiego, który nie raz pokazał, że niemożliwe nie istnieje. 

A co najważniejsze - wyposażymy dzieci i młodzież w kapitał, który zaprocentuje do końca ich życia. Dla nas w Fundacji każde dziecko jest ważne i chcemy, by tak się poczuło w swoim życiu. 

LPA to dla dzieci nie tylko nauka, ale radość bycia ze sobą i czas, kiedy często po raz pierwszy doświadczają poczucia, że komuś na nich zależy! Nasze dzieci nie chcą opuszczać programu.


Life Plan Academy to:

 • 150 godzin szkoleniowych w formie warsztatów
 • 25 godzin zajęć indywidualnych dziecka z trenerem
 • 25 godzin pracy własnej dziecka (ćwiczenia)
 • gala podsumowująca


Schemat działania programu Life Plan Academy bazuje na wyprawach Marka Kamińskiego. W celu dostosowania formy dla dzieci i uatrakcyjnienie programu, dzieci, w trakcie projektu same planują własną wyprawę, by później przenieść w praktyce to, co poznały w teorii. Zwieńczeniem projektu jest gala.


Dlaczego crowdfunding? 

Wierzymy w moc tłumu. Wiemy, że im więcej nas - tych, którym zależy na przyszłości naszej młodzieży, tym więcej możemy zrobić. Wyobraź sobie, jak wyglądałby nasz świat, gdyby każdy potrafił wyznaczać cele, realizować marzenia i czuł sprawczość we własnym działaniu? 

Możesz nas wesprzeć dowolną kwotą. Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne nagrody: ebooki, udział w kursie online, spotkanie z Markiem Kamińskim. Wierzymy w ten projekt i jego moc, więc chcemy byście czerpali z naszych działań jak najwięcej. Wspólnie tworzymy przyszłość! 


Są już z nami

To oni postanowili już nam zaufać i wspierają rozwój programu Life Plan Academy

ndf7b373805e8393.jpeg


Kim jesteśmy? 

p9288533a5c334bd.png


Więcej o Fundacji Marka Kamińskiego

Fundacja Marka Kamińskiego, wykorzystując autorski program motywacyjno-rozwojowy samego podróżnika, od 7 lat zmienia życie dzieci i młodzieży, której brakuje wsparcia, motywacji i wiary w siebie. 

Dzięki nam niejednokrotnie dzieci pierwszy raz w życiu czują się ważne, zaczynają wierzyć że mogą coś w życiu osiągnąć i poznają swoje talenty. Uczymy, jak radzić sobie z trudnościami i konsekwentnie dążyć do realizacji swoich marzeń.

Life Plan Academy to program bazujący na 5 krokach Metody Biegun Marka Kamińskiego, osobistych doświadczeniach zdobytych podczas ekstremalnych wypraw. Celem programu jest zmiana jakości życia, zapobieganie depresji i budowa własnej wartości, poprzez naukę osiągania indywidualnych celów.

Wspólnie z Markiem Kamińskim zabieramy dzieci w podróż w głąb siebie. Dzięki tej podróży dzieci przeżywają piękną wyprawę, poznają same siebie, odkrywają swoją wartość i znajdują swój cel, swój BIEGUN.


Wspólnie wyrównajmy możliwości. Dołączysz? Dołącz! 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 78

 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
NB
Natallia Bochra
10 zł
GS
2 300 zł
Magdalena Ćwiklińska
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
DG
Danuta Glińska
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • Fundacja Marka Kamińskiego

  Nasze serce się raduje gdy mamy koło siebie ludzi, którzy wierzą w to co robimy i wspierają nas! W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować za wszystkie wpłaty jeszcze raz. Szczególne podziękowania dla firmy Forglass, Asi Brzozowskiej oraz Magdy Bryś. Dziewczyny pod koniec czerwca wyruszyły na najdłuższy szlak górski w Polsce - Główny Szlak Beskidzki, liczący 500 km i na poczet tego wydarzenia stworzyły zrzutkę na rzecz Fundacji Marka Kamińskiego! :) Wielkie dzięki! <3

 • MT
  Marta Tomaszewska

  Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za realizację!

  350 zł
 • Karolina Wolnikowska

  W życiu, często w pojedynkę, przeżywałam oraz adresowałam różne wyzwania (z różnym skutkiem!). Jeżeli wcześniej w młodości ktoś zaoferowałby mi taki kompas w formie Life Planu oraz konkretne narzędzia pomocne w adresowaniu zagubienia oraz braku wiary we własne siły to wiem, moja ścieżka nie byłaby tak zawiła!Wspierajmy więc młodzież w rozwijaniu potencjału, kreatywności oraz wdrażaniu niestandardowych rozwiązań. Wiele ciekawych informacji w związku z Projektem pojawia się na stronie Fundacji na LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/fundacja-marka-kami%C5%84skiego/posts/?feedView=all

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Podziękowanie niespodzianka

Wesprzyj naszą zrzutkę w kwocie 10 zł, a otrzymasz podziękowanie niespodziankę! :)

*Nagrody zostaną dostarczone do darczyńców po zakończeniu zrzutki (przewidywany termin do 31.08.2021)

rozwiń

wybrano 16 razy

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2021

Wpłać 20 zł i więcej
Ebook "Wyprawa" Marka Kamińskiego

Wesprzyj naszą zrzutkę w kwocie 20 zł, a otrzymasz ebook Marka Kamińskiego "Wyprawa"

*Nagrody zostaną dostarczone do darczyńców po zakończeniu zrzutki (przewidywany termin do 31.08.2021)

rozwiń

wybrano 15 razy

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2021

Wpłać 50 zł i więcej
Ćwiczenia i porady motywacyjne wraz z ebookiem "Wyprawa" Marka Kamińskiego

Wesprzyj naszą zrzutkę w kwocie 50 zł, a przez 3 miesiące, raz w miesiącu otrzymasz ćwiczenia i porady motywacyjne wysyłane mailowo oraz ebook Marka Kamińskiego "Wyprawa"

*Nagrody zostaną dostarczone do darczyńców po zakończeniu zrzutki (przewidywany termin do 31.08.2021)

rozwiń

wybrano 16 razy

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2021

Wpłać 350 zł i więcej
Program rozwojowy - kurs online

Wesprzyj naszą zrzutkę w kwocie 350 zł, a otrzymasz dostęp do programu rozwojowego z kursem online.

*Nagrody zostaną dostarczone do darczyńców po zakończeniu zrzutki (przewidywany termin do 31.08.2021)

rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2021

Wpłać 500 zł i więcej
Wirtualna kawa z Markiem Kamińskim

Wesprzyj naszą zrzutkę w kwocie 500 zł, a będziesz miał możliwość spotkać się z samym Markiem Kamińskim na wirtualnej kawie.

*Nagrody zostaną dostarczone do darczyńców po zakończeniu zrzutki (przewidywany termin wirtualnego spotkania 09.2021)

rozwiń

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2021

Nasi użytkownicy założyli

771 394 zrzutki

i zebrali

569 840 214 zł

A ty na co dziś zbierasz?