id: daxw9e
Chora bernardynka nie może wstać bez pomocy potrzebuje drogiego leku na stawy
Chora bernardynka nie może wstać bez pomocy potrzebuje drogiego leku na stawy
Opis zrzutki
Bardzo proszę wręcz błagam o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na trocoxil.Sunia potrzebuje trzy opakowania tego leku bez niego nie może nawet wstać.Nie jestem wstanie sama kupić jej tych leków,od zeszłego roku jest ciągle na różnych lekach przeciwbólowych i przeciwzapalnych,w tej chwili jedyna szansa na to żeby jej pomóc żyć bez bólu jest trocoxil lek bardzo drogi koszt jednego opakowania to ok 400zł.Błagam pomóżcie mi uzbierać na trzy opakowania bez waszej pomocy moja kochana sunia bedzie musiała być uśpiona :-(



Te rude plamy na łapkach są od ciągłego lizania,liże bo ja bardzo bolą ;-(
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Życzę suni powrotu do zdrowia
Na zdrówko ????
Sunia ma 12 lat ma zwyrodnienia stawów i kręgosłupa oprócz tego jest zdrowa i kochana,dostaje na zmianę trocoxil i cartrophen,bez tych leków nie może wstać bez pomocy :-(
Dziękuję❤
❤