id: dbbssy

Kalendarz charytatywny #12MiesięcyzRafikiem

Kalendarz charytatywny #12MiesięcyzRafikiem

Nasi użytkownicy założyli 1 067 783 zrzutki i zebrali 1 164 066 228 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Uwaga!!! Uwaga!!! Uwaga!!!
  Kalendarze zostały WYPRZEDANE :)
  W schronisku na odbiór czekają 3 zarezerwowane i nie opłacone sztuki. Bardzo proszę o odbiór do 27.12.2022 lub ich opłacenie poprzez zrzutkę. W przeciwnym razie wrócą do obiegu i będą dostępne dla chętnych, którzy już pytają o dodruk.
  Kalendarze które zostały zarezerwowane i opłacone grzecznie czekają na odbiór w schronisku lub u wolontariuszy i poczekają tyle, ile będzie trzeba.
  Jeśli ktoś miałby ochotę zakupić jeszcze nasz kalendarz to od dziś jest to możliwe jedynie po wcześniejszej przedpłacie i potwierdzeniu z mojej strony. Odbiór / dostawa w pierwszym tygodniu stycznia 2023 r. 
  ZAMÓWIENIA NA DODRUK PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE DO 30.12.2022 !!!
  Bardzo proszę o kontakt, jeśli coś jest niejasne, chętnie odpowiem na wszystkie pytaniaimage

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mam zaszczyt zaprezentować Wam Kalendarz charytatywny na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Rafik w Bolesławiu koło Olkusza, który jest efektem wielu miesięcy przygotowań, zdjęć i pracy grupy wolontariuszy w ramach projektu #12MiesięcyzRafikiem.


Projekt zakładał comiesięczną publikację sesji tematycznych, w których brały udział psiaki ze schroniska wraz ze wspaniałymi ludźmi pragnącymi ukazać Wam inne oblicze bezdomności... efekty mogliście oceniać od stycznia, a ich zwieńczeniem jest powstający właśnie kalendarz na 2023 rok, z którego sprzedaży dochód przeznaczymy na pomoc najbardziej potrzebującym podopiecznym Rafika.


Kalendarz można nabyć w cenie 40,00zł.


W tej chwili ruszamy z przedsprzedażą - fizycznie dostępny będzie od grudnia, po ostatniej sesji zdjęciowej i zamknięciu projektu.

Wpłacając kwotę 40,00zł rezerwujecie sobie jeden egzemplarz, który będzie następnie do odbioru w punktach dystrybucji na terenie Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Bukowna, Bytomia, Olkusza i w Schronisku w Bolesławiu.

Wysyłka będzie dostępna za dodatkową opłatą.


Dokonując wpłaty proszę o podanie imienia, nazwiska i preferowanego miejsca odbioru.

Jeśli zamierzacie nabyć więcej sztuk wystarczy wpłacić wielokrotność kwoty 40,00zł i dodatkowo podać ilość.


Jeśli chcecie wesprzeć psiaki i wyceniacie kalendarz na więcej niż my - zrzutka jest otwarta, a psiaki przyjmą i ucieszą się z każdej pomocy <3


Sprzedaż stacjonarna również będzie prowadzona od 10 grudnia, jednak nie gwarantujemy dostępności, ponieważ ilość jest ograniczona i w pierwszej kolejności kalendarze trafią do osób, które zrobiły rezerwacje poprzez wpłatę na zrzutkę.


Poniżej możecie zobaczyć część kart wydrukowanego już próbnego kalendarza <3


Kalendarz ma format A3 w pionie, składa się z okładki i 12 kart z miesiącami. Każdy miesiąc reprezentują podopieczni i byli podopieczni schroniska, a pod zdjęciami znajdziecie dużo miejsca na notatki - przypomnienie o szczepieniu Waszych pupili, zapłacie OC, czy nadchodzącym urlopie - już nic Wam nie umknie ;)


Chcesz wiedzieć więcej - zapraszam do grupy na FB 12MiesięcyzRafikiem i wrzucam przydatne linki, gdzie znajduje się opis projekt, wraz z setką już zdjęć.


Serdecznie zachęcam do zakupu, Kalendarz może być ozdobą Waszej ściany, praktycznym prezentem, ale przede wszystkim ogromnym wsparciem dla potrzebujących psiaków <3


x8b06a52aa6ac5a7.jpg

A tak kalendarz prezentuje się na ścianie <3

n829d63c242be018.jpg


fe626ce761e892cb.jpge78c9cd75fa57bca.jpgve1534452556e0c6.jpgl514463c0e27119d.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 64

EC
Eleonora
40 zł
IP
Sylwia Skrobacz-Celadyn
120 zł
IG
Iga
100 zł
KP
Kateryna
40 zł
 
Dane ukryte
40 zł
ML
Molier
100 zł
IP
K.Jurczyk
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków