id: dbhcpc

Remont szkloy w Wierszynie na Syberii oraz budowa domu dla nauczycieli

Remont szkloy w Wierszynie na Syberii oraz budowa domu dla nauczycieli

246 zł 
z 50 000 zł
0%
zakończona 20.04.2018r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witam was serdecznie , podczas przygotować do mojej wyprawy do Rosji będę prowadzic zbiorke funduszy na remont szkoły w Polskiej wsi Wierszyna oraz budowę domku dla nauczycieli którzy będą tam nauczać .

22 Maja wybieram się na wyprawe do Rosji ,aby przeplynac samotnie pontonem rzeke Jenisej ,dlugosc rzeki to około 3500 km ,a czas do realizacji tego to 40 dni i mam zamiar doplynac do morza Karskiego z miejscowości Kyzyl . Podczas moich przygotować będę prowadzic zbiorke funduszy na remont i budowę domu dla nauczycieli we wsi Wierszyna na Syberii Rosja .Jest to Polska wies w glebi Rosji gdzie mieszkają potomkowie Polakow ,do dziś mowie się tam w jezyku Polskim ,a to dzięki szkole w której nauczany jest jezyk Polski .W tym momencie szkola potrzebuje remontu jak i wybudowania zaplecza sanitarnego z dostępem do wody oraz budowę domku dla nauczycieli ,który zawita do wsi aby nauczać Polskiego ,obecne lokum nie nadaje się do zamieszkania , nie ma biezacej wody , sanitariat jest zamarznięty oraz był pozar ,a piec który ma dawac cieplo niedługo się rozleci . Dom ten jest bardzo potrzebny aby moc kontynuować nauke Polskiego oraz oderwać dzieci od szarej zimnej rzeczywistości .W zeszłym roku odwiedziłem szkole i przywiozłem trzy nowe laptopy oraz drukarke ze zbiorki pieniazkow przeprowadzonej w moim miejscu pracy , w tym roku tez będę prowadzic zbiorke na terenie mojej pracy ,ale niestety potrzebne sa większe fundusze dlatego tez proszę was moi drodzy o pomoc w uzbieraniu funduszy na remont szkoły w Wierszynie oraz budowę domu dla nauczycieli . Dziekuje Serdzecznie za okazana pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 8

EZ
Ewa
50 zł
A
Artur
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SR
Sylwia Richert
50 zł
MR
mira rybicka
10 zł
MB
Marcin Burzynski
10 zł
 
Łukasz Rybicki
1 zł
LG
Lukasz glazer
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 083 zrzutki

i zebrali

620 164 695 zł

A ty na co dziś zbierasz?