id: dbndzt

Żółto-Niebieski Mikołaj 2021 | #AkcjaMikolaj

Żółto-Niebieski Mikołaj 2021 | #AkcjaMikolaj

22 695 zł 
z 20 000 zł
113%
zakończona 26.12.2021r
233 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Startujemy! To już siedemnasty raz kiedy Żółto-Niebieski Mikołaj wraz ze swoją Ekipą rusza w Polskę na pomoc najbardziej potrzebującym. Przez te siedemnaście lat pomogliśmy tysiącom dzieci które święta spędzały w szpitalach, podopiecznym hospicjów, domów dziecka, specjalistycznych ośrodków, bezdomnym… i nie mamy dość! Każda końcówka roku, każda kolejna edycja Mikołaja nakręca nas jeszcze bardziej do działania. Jedyne co nas ogranicza w rozmachu tej akcji to niestety… finanse.


Od poprzedniej edycji, sytuacja związana z różnymi obostrzeniami spowodowała, że największa część zbiórki finansów na potrzeby #AkcjaMikołaj ma formę online. Tak samo robimy w tym roku. Pojawią się też wyjątkowe cegiełki Mikołajowe z których całkowity dochód będzie przeznaczony na tegoroczną akcję. Koniec wątków informacyjnych, przechodzimy do konkretów! 


W tym roku mamy w planach pomóc Hospicjum Św. Wawrzyńca oraz Bursztynowej Przystani w Gdyni. Odwiedzić młodocianych pacjentów Szpitali w Tczewie, Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku, Wejherowie, Pucku, Gdyni i wręczyć upominki. Pomóc najbardziej potrzebującym kibicom Arki Gdynia. Odwiedzić wraz z prezentami podopiecznych Ośrodków Specjalnych. 


Nie mówimy stop. Jeśli finanse pozwolą, niesienia pomocy nikomu nie odmówimy. Przy każdej edycji #AkcjaMikołaj w trakcie jej trwania pojawiały się nowi potrzebujący. Jak choćby zeszłoroczny zakup materiałów i remont mieszkania potrzebującej rodzinie. Nigdy nie zostaniesz sam!    


Wszystkie ręce na pokład? Arka Gdynia! 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 233

KG
ARKA GDYNIA GNIEWINO
1 019,29 zł
MJ
MaciejjasAG
1 000 zł
PA
Przemek
1 000 zł
PK
Kamienna Góra i przyjaciele ze Srodmiescia
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MI
Michał Barzowski
1 000 zł
MS
michaltag
655 zł
EH
Ela Hennig
615 zł
KH
Krzysztof Hołtyn
400 zł
BP
Bartosz Pohl
365 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

865 012 zrzutek

i zebrali

764 001 704 zł

A ty na co dziś zbierasz?