Wybierz ile chcesz wpłacić

 • pocztówki z autografami

  Dwie pocztówki formatu A5 ze zdjęciami Kanczendzongi i Wandy Rutkiewicz z autografami 12 polskich himalaistów, m.in. Anny Czerwińskiej, Sylwii Bajek, Kingi Baranowskiej, Krystyny Palmowskiej, Leszka Cichego, Jerzego Natkańskiego, Krzysztofa Wielickiego, Dariusza Załuskiego. Na zdjęciu przykładowa pocztówka.

  rozwiń
  pocztówki z autografami
 • Unikalne mapy laminowane Tatr

  Unikalne mapy turystyczne, dwustronnie laminowane, wygodne w składaniu, bogate w treść turystyczną. Do wyboru są cztery rodzaje: 1. Tatry Wysokie i Bielskie, polskie i słowackie, 2. Tatry Zachodnie, polskie i słowackie, 3. Tatry panoramiczne, 4. Tatry i Zakopane map&guide.


  1-2. Na mapach m.in.: • szlaki piesze i czasy przejść, • nartostrady i trasy zjazdowe, • schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, • parkingi, postoje busów i dorożek, przystanki autobusowe, • cieniowane plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu.


  3. To wyjątkowa publikacja, w której zastosowano rzut panoramiczny do prezentacji ukształtowania terenu, co w połączeniu z cieniowaniem dało niezwykle realistyczny efekt przestrzenny przypominający widok na góry z lotu ptaka. Jednocześnie mapa prezentuje wszystkie niezbędne dla turysty elementy, m.in.: - szlaki i czasy przejść, - źródła, wodospady, - schroniska turystyczne, wiaty, - parkingi, postoje busów i dorożek, - muzea, zabytki i inne interesujące turystycznie obiekty.


  Mapa panoramiczna to unikatowa na rynku propozycja zarówno dla turystów zaczynających swoją przygodę z Tatrami, jak i wytrawnych wędrowców, którzy dzięki niej spojrzą na góry z nowej perspektywy.


  4. W Tatrach każdy znajdzie coś dla siebie. Comfort! map&guide XL „Tatry i Zakopane” pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków tego regionu. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map&guide w nowej odsłonie – większy format i jeszcze więcej treści.


  • Panorama z Gubałówki i spacer po Krupówkach • Baseny termalne: Tatralandia i Białka Tatrzańska • Giewont, Świnica, Morskie Oko, panorama Zakopanego z Gubałówki, Wielka Krokiew, Willa Koliba i Muzeum Władysława Hasiora - to tylko część spośród wielu atrakcji.


  Wydawnictwo ExpressMap, które wspiera budowę czortenu, jest liderem na rynku kartografii i jednym z większych wydawców przewodników turystycznych w Polsce. Unikalnym produktem są mapy laminowane (rozwiązanie techniczne chronione patentem), wygodne w użytkowaniu, imponująco trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

  rozwiń
  Unikalne mapy laminowane Tatr
 • statuetka ośmiotysięcznika

  Dzięki zaangażowaniu się w akcję pana Tomasza – artysty z woj. świętokrzyskiego, wykonawcy statuetek, ich liczba została poszerzona do wszystkich 14 ośmiotysięczników, a nie tylko tych, które zdobyła Wanda Rutkiewicz (Mount Everest, Nanga Parbat, K2, Sziszapangma, Gaszerbrum II, Gaszerbrum I, Czo Oju, Annapurna). Prosimy zatem o podanie mailem ([email protected]) wybranej góry z zaznaczeniem, czy statuetka ma być z imienną tabliczką. Jeśli tak, to należy przesłać dane - imię/nazwisko/firmę... Po wykonaniu skontaktujemy się z daną osobą, celem uzgodnienia sposobu dostarczenia.

  rozwiń
  statuetka ośmiotysięcznika
 • książki

  Do wyboru jest kilkanaście książek. Oto przykładowe tytuły: Atak rozpaczy. Dzikowska. Pierwsza biografia legendarnej podróżniczki. Godzina prawdy. GórFanka na himalajskiej ścieżce. Góry, ludzie, kontynenty w obiektywie ekstremalnej kamery. Kukuczka. Na szczytach Himalajów. Pani od szympansów. Pierwsze Polki na krańcach świata. Poławiaczki pereł. Rozmowy o Evereście. Trzy bieguny.

  Co jakiś czas dochodzą nowe tytuły. Osobom, które chciałyby otrzymać jakąś książkę z imienną dedykacją autorów, jak również sławnych himalaistów, przesłany zostanie mailem spis aktualnie dostępnych pozycji. Natomiast sposób dostarczenia książki nastąpi w drodze bezpośrednich ustaleń po podaniu kontaktu na [email protected]

  rozwiń
  książki
 • 14 statuetek wszystkich ośmiotysięczników

  Dzięki zaangażowaniu się w akcję pana Tomasza – artysty z woj. świętokrzyskiego, wykonawcy statuetek, ich liczba została poszerzona do wszystkich 14 ośmiotysięczników: Mount Everest, K2, Kanczendzonga, Lhotse, Makalu, Czo Oju, Dhaulagiri, Manaslu, Nanga Parbat, Annapurna, Gaszerbrum I, Broad Peak, Gaszerbrum II, Sziszapangma. Sposób dostarczenia należy uzgodnić z [email protected]  rozwiń
  14 statuetek wszystkich ośmiotysięczników
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.