id: dbwhcz

Wrzuć złotówkę na motorówkę - remont łodzi i pomysł by popłynąć pod prąd pandemii :)

Wrzuć złotówkę na motorówkę - remont łodzi i pomysł by popłynąć pod prąd pandemii :)

 
Dariusz Pszczołowski

Opis zrzutki

      Luiza pokazała mi „zrzutkę”. Powiedziała: „Opisz swój pomysł, zaproponuj coś od siebie. Może ktoś poprze twój pomysł…?”. „No nie… chyba nie” powiedziałem w pierwszym odruchu. „Trochę głupio…” „ No co ty – mówi Luiza – spróbuj, a może będziesz bardzo zaskoczony?”. Więc postanowiłem spróbować.

           I tak powstała akcja: Wrzuć złotówkę na motorówkę ☺

ua4794498f090c75.jpeg 

Wymyśliłem sobie, że moją łódź YOKO zwoduję w marinie w Gdańsku. Od maja do października zaoferuję rejsy motorówką po Motławie, gdańskim Starym Mieście i zatoce. Atrakcją mają być rejsy nocne i o wschodzie słońca. To są przepiękne miejsca. Na założonym przeze mnie specjalnym profilu na FB – "Motorówka pod Żurawiem" napisałem do osób potencjalnie zainteresowanych rejsami:

           "Wstajesz rano i mówisz: CZAS NA PRZYGODĘ! Wynajmujesz motorówkę z doświadczonym skiperem. Stajesz się członkiem załogi łodzi motorowej. Poznajesz Gdańsk z perspektywy Motławy i Martwej Wisły. Wpływasz na Stare Miasto Gdańska pod historyczny Żuraw, zabytkowe kamieniczki... Oglądasz Stocznię Gdańską w której narodziła się polska Solidarność. Dopływasz do przepięknej Zatoki Gdańskiej. Jeśli zamarzysz to ruszysz w motorowym ślizgu do Sopotu albo Gdyni".

 

TO MOŻE SIĘ UDAĆ!


p15ef274c3b0b0b0.jpeg Piesek Bigo jest stałym członkiem załogi, którą wspiera bosmanka - Luiza :)


Jednak, żeby zrealizować ten pomysł niezbędny jest remont wysłużonej Yoko. Konieczna jest renowacja siedzeń, naprawa elektroniki... Fotele łodzi pamiętają chyba brytyjskiego króla Artura (motorówka była kupiona w Wielkiej Brytanii). p81eb4486d571718.jpeg

d1766fcc45a21578.jpeg           

Nie pracuję już 12-ty miesiąc. Z powodu pandemii COVID-19 i rządowych obostrzeń, moja firma działająca w branży eventowej została zablokowana wiosną 2020 roku. Co poczułem, kiedy rząd ogłosił pierwszy lockdown? Panikę. „Jeśli zostaniemy zablokowani na wiele miesięcy moja firma może tego nie przetrwać. To koniec. Czy pandemia zniszczy to, co budowaliśmy przez 15 lat? ”.

           Liczyliśmy na to, że koncerty, eventy ruszą pod koniec wakacji, może jesienią. Ale minęło lato, zaczęła się jesień i przyszła druga fala pandemii, późnej trzecia… pewnie będzie czwarta. Nadzieja zgasła. Szacujemy że powrócimy do normalnej

działalności na wiosnę 2022 roku.

           Jak czuje się człowiek, który żył aktywnie, a nagle zostaje bez pracy i bez celu? Możecie się domyślać. Pewnie wielu/wiele z Was jest w podobnej sytuacji.

 

Teraz mam nowy cel. Na pewno go zrealizuję!


h4c8bba070377c9d.jpeg


Chętnie odwdzięczę się osobom, które zechcą uczestniczyć w akcji. Dla 20 osób, które wrzucą 100 zł i więcej proponuję 1,5 godzinne gratisowe rejsy po Starym Mieście i Motławie przy Stoczni Gdańskiej i Westerplatte. Ofertowa cena rejsu dla zainteresowanych to 300 zł. Wszystkich innych zapraszam na rejsy z 30% zniżką.

 

           Pozdrawiam serdecznie

           Darek&Bigo



SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W NASZEJ ZRZUTKOWEJ AKCJI. ZEBRANE ŚRODKI FINANSOWE ZASILIŁY BUDŻET REMONTOWY ŁODZI. DZISIAJ JUŻ WYNAJMUJEMY MOTORÓWKĘ YOKO NA GDAŃSKICH AKWENACH (zajrzyjcie tutaj: https://www.facebook.com/GdanskMotorboat )


WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRE WRZUCIŁY 100 I WIĘCEJ ZŁOTYCH PROPONUJĘ BEZPŁATNY REJS. WYSTARCZY ZADZWONIĆ I POWOŁAĆ SIĘ NA TYTUŁ ZRZUTKOWEJ AKCJI.


DLA WSZYSTKICH INNYCH OSÓB - 30% ZNIŻKI.


JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM NA REJSY :)


https://rejsy-motorowodne.business.site/


Lokalizacja

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez