id: dc7aty

Aplikacja mobilna megaphone - komunikator społecznościowy

Aplikacja mobilna megaphone - komunikator społecznościowy

Nasi użytkownicy założyli 915 957 zrzutek i zebrali 882 186 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

h57000d22098d4a0.png

Uwaga, uwaga!


Mamy Wam coś ważnego do zakomunikowania 


Czy potrzebujesz czasami poinformować innych w okolicy o jakimś zdarzeniu, ale nie masz jak?

Znalazłeś lub zgubiłeś coś i nie wiesz co możesz z tym zrobić? 

Masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić, a być może gdzieś obok jest ktoś kto chętnie udzieliłby Ci pomocy, gdyby tylko o tym wiedział?


To właśnie dla tych wszystkich przykładowych powodów i tysiąca innych o których wiesz tylko Ty tworzymy aplikację  megaphone służącą do lokalnej wymiany informacji z osobami znajdującymi się niedaleko Ciebie. Naprawdę niedaleko – z zasięgiem do około 500-2000 metrów.


Tworzymy aplikację, dzięki której będziesz miał możliwość wymiany informacji, a jednocześnie nikt nie będzie śledził wszystkich Twoich danych oraz znajomych i operował nimi na wszelkie sposoby.

Chcesz coś powiedzieć głośno i być jednocześnie w miarę anonimowym? 


To właśnie dla Ciebie powstaje aplikacja megaphone  dzięki której będziesz mógł porozumiewać się z osobami w najbliższej okolicy.

Damy Ci megafon, abyś mógł coś ogłosić, zakomunikować, czy sprawdzić o czym inni informują.

Zgubione zwierzę, znalezione klucze ma szansę szybciej znaleźć swojego właściciela, jeśli tylko jest odpowiedni środek komunikacji.dd556e7c0b49b02a.pngZepsuł Ci się kran w domu, czy zabrakło paliwa w samochodzie i nie wiesz jak możesz sobie z tym poradzić? Są ludzie obok Ciebie którzy z chęcią pomogą, pod warunkiem że będąc blisko Ciebie będą mieli szansę dowiedzieć się o Twoim problemie

Leżysz w domu chory i nie ma nikogo, kto mógłby zrobić Ci zakupy?

To właśnie z tego powodu tworzymy aplikację megaphone.b329994ed1b32aa4.pngMamy pomysły na setki jej zastosowań w życiu codziennym. A Ty pewnie możesz znaleźć ich dodatkowe tysiące, bo tylko Ty wiesz co w danym momencie jest dla Ciebie ważne i chciałbyś o tym pilnie powiedzieć innym. Niekoniecznie wszystkim, ale tylko tym którzy znajdują się niedaleko. Naprawdę nie wszyscy Twoi znajomi muszą się dowiedzieć, że właśnie złapałeś gumę w trasie nad morze i nie potrafisz zmienić koła, bo raczej pomoże Ci ktoś kto tam właśnie przejeżdża.


Aplikacja jest już zaprojektowana i jest w trakcie zaawansowanych prac programistycznych.


W planie jest, aby była ona dostępna w wielu krajach, chociaż powstaje tu w Polsce i będzie jej to pierwsze miejsce, w którym będzie miała szansę zaistnieć. 

Cały projekt jest obecnie finansowany przez jego twórców z nadzieją, że kiedyś znajdzie się sposób na jego samofinansowanie (jak chociażby reklamy).


Ponieważ aplikacja ma być pomocna dla Was wszystkich którzy zdecydują się na jej użytkowanie, to właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na to, aby uruchomić jej finansowanie poprzez crowdfunding.


Uruchomiliśmy w tym celu zrzutkę, gdzie można dołożyć się do tego projektu oraz wspomóc jego powstanie oraz utrzymanie niezbędnej infrastruktury technicznej.


Każdy, kto dołoży się do organizowanej przez nas zrzutki będzie miał możliwość zostania alfa oraz beta testerem aplikacji w wersji na system Android, a w momencie w którym pojawi się ona na system iOS - również na tę platformę.

Więcej informacji na temat zamkniętych testów dostępna jest w wiadomości po wpłacie.


Kochani, zbiórka opiewa na kwotę 100 tysięcy złotych. Tak, wiemy że to jest naprawdę bardzo duża kwota. Tym bardziej trudno finansować nam to ze swoich środków....


Mamy nadzieję że uda nam się mimo wszystko wspólnymi siłami zrealizować ten projekt, dla którego wyodrębniliśmy kolejne etapy, które będzie można osiągnąć po przekroczeniu kolejnych progów tej zbiórki.


Level 1 - poziom wejściowy "Kadet" - 20 tys. PLN


Ten etap pozwoli nam utworzyć w pełni funkcjonalną wersję aplikacji na system Android wraz z potrzebną infrastrukturą serwerową. Z założenia działamy w chmurze.


Level 2 - poziom stabilny "Kapitan" - 30 tys. PLN


Kwota ta gwarantuje nam działającą aplikację na system Android i finansowanie potrzebnej infrastruktury w chmurze dla 10 tysięcy użytkowników na około jeden rok czasu.


Level 3 - poziom zaawansowany "Major" - 40 tys. PLN


Po zebraniu takiej kwoty będziemy mogli udostępnić również aplikację na system iOS. 


Level 4 - poziom master "Pułkownik" - 70 tys. PLN


Zebranie takiej kwoty pozwoli nam na działanie aplikacji na dwóch platformach (Android, iOS) i działania marketingowe do osiągnięcia pułapu około 100 tysięcy użytkowników. 


Level 5 - poziom guru "Generał" - 90 tys. PLN


Zebranie takiej kwoty pozwoli nam na obsłużenie około 100 tysięcy użytkowników platformy przez okres około roku czasu.


Level 6 - poziom top guru master all inclusive ;-) "Marszałek" - 100 tys. PLN


Poziom ten pozwoli nam na działania w celu zapewnienia aplikacji obsługi reklam, aby aplikacja miała samofinansowanie się, jak również znalezieniu potencjalnych inwestorów.
Zapraszamy również do otwartej grupy na FB gdzie będzie można na bieżąco dyskutować o naszej aplikacji oraz do polubienia funpage FB oraz odwiedzenie naszej strony WWW - www.megaphone.fun

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!