Reprezentacja Polski w Mistrzostwach Świata w Akrobatyce Powietrznej - Aerial Hoop ID: ddcnat

2 700 zł z 8 000 zł

33%

2 700 zł

z 8 000 zł

zakończona

01.09.2019r

41

wspierających
33%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

8 czerwca brałam udział w Mistrzostwach Polski 2019 w Akrobatyce Powietrznej w kategorii Aerial Hoop Amateur.

Jeszcze do niedawna nie pomyślałabym, że kiedykolwiek będę startować w Mistrzostwach Polski w jakiejkolwiek dziedzinie, a dodatkowo, że zakwalifikuję się na Mistrzostwa Świata! To były moje pierwsze zawody, a już stanęłam na podium z brązem i marzę o tym, by powalczyć o więcej reprezentując godnie Polskę jak i swoje miasto rodzinne - Legnicę.

Od dziecka rozwijałam się tanecznie z grupą tańca Fuego z Lubina, a także baletowo z baletmistrzem Waldemarem Wołk-Karaczewski. Następnie poznałam i zakochałam się w świecie akrobatyki dzięki Akademii Avatara oraz Everest Art Agency, a z niej było już blisko do akrobatyki powietrznej, w której pokochałam koło powietrzne. Chcę się rozwijać jak najmocniej, a Mistrzostwa przyniosły mi nowy cel w życiu i wiarę w to, że naprawdę mogę coś osiągnąć.

Chciałabym kiedyś uczyć i zabierać dzieciaki na takie zawody, by same mogły czerpać radość z takiej przygody. Jednak zdaję sobie sprawę, że najpierw sama muszę zebrać doświadczenie i poznać ten "mistrzowski świat".

Mistrzostwa Świata odbywają się na Ibizie 7-8 września. Niestety nie stać mnie ani mojej rodziny na zafundowanie mi kosztów przelotu, zakwaterowania z wyżywieniem przez 2-3 dni oraz obowiązkowych kostiumów.

Zebraną sumę przeznaczę na:

* przelot wraz z opiekunem

* obowiązkowe wpisowe za wzięcie udziału w zawodach

* obowiązkowy kostium startowy

* obowiązkowy strój sportowy federacji

* zakwaterowanie i wyżywienie dla mnie i opiekuna

* warsztaty wspomagające udział w Mistrzostwach

Aby wzbudzić moją wiarygodność możecie zobaczyć skan zaświadczenia od Polskiej Federacji Akrobatyki Powietrznej o zajęciu 3 miejsca na tegorocznych mistrzostwach oraz o kwalifikacji na Mistrzostwa Świata.

Bardzo dziękuję

za każdą pomoc!

Aktualności2

  • Kochani, został już tylko miesiąc! Jestem niesamowicie pod wrażeniem ile wsparcia już od Was dostałam - dziękuję! Cały czas trenuję na zawody, muszę opłacić jeszcze kostium startowy, dresy reprezentacji i pozostałą kwotę (około 2000 tysiące) za przelot/zakwaterowanie. Proszę jeśli jeszcze ktokolwiek może wspomóc to śmiało, liczy się każde nawet 5 zł!

  • Dziękuję pięknie za każdą złotówkę, która przybliża mnie to spełnienia marzenia! <3 Jeśli mogę Was również prosić o udostępnienie linku do zrzutki dalej - będę wdzięczna z całego serduszka!

Wpłacający41

AS
Anna Stępień
1 000 zł
AG
Agnieszka Gabler
200 zł
L
Leszek Leszek
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BC
Barbara Chańska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DM
Dawid Mila
50 zł
P
Piotr
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze11

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

398 496 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?