Postawmy Jarka po fatalnym wypadku na nogi !!! ID: ddmxku

Postawmy Jarka po fatalnym wypadku na nogi !!! ID: ddmxku

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

84 926 zł z 150 000 zł

56%

84 926 zł

84 926 zł

z 150 000 zł

11 dni

11 dni

do końca

414

414

wspierających
56%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dla kogo zbieramy ?


Dla wspaniałego kolegi z pracy, przyjaciela, ojca i sportowca, który zawsze wszystkim pomagał a teraz samemu potrzebuje pomocy !


Co się stało ?


Jarek Kozłowski, koszykarz, ojciec utalentowanego sportowca, uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, który wykluczył go z życia codziennego i fizycznie unieruchomił. W wyniku wypadku doznał porażenia czterokończynowego. Jego marzenie jest proste. Odzyskać czucie w dłoniach i nogach. Niestety po podstawowej rehabilitacji finansowanej z NFZ pozostaje samemu. Jak sfinansować kilkuletnią prywatną rehabilitację, będąc niezdolnym do pracy, której koszt wynosi 4000 zł miesięcznie ?


Co chcemy uzyskać ?


Za zgodą Jarka Kozłowskiego uruchomiłem zbiórkę. Jestem jego kolegą i byłym szefem. Chcemy zebrać niezbędne środki na przynajmniej 3 letnią specjalistyczną prywatną rehabilitację. Pomóżmy dobremu człowiekowi !Kilka słów od Jarka Kozłowskiego;"Niestety powoli dobiega mój 215 dzień na rehabilitacji w szpitalu (ostatni raz w domu byłem 27.02.2020) i czeka mnie powrót do rzeczywistości,dalszej koniecznejrehabilitacji ,która może potrwać jeszcze kilka lat zawsze zazwyczaj ja pomagałem ale cóż teraz sam potrzebuję pomocy i niestety dlatego proszę o wsparcie w dalszej rehabilitacji


Moja historia:

29.02.2020 miałem wypadek na kuligu w wyniku którego doszło do złamania wyrostka poprzecznego C5,wstrząśnienie i obrzęk odcinka szyjnego rdzenia kręgowego w wyniku czego doznałem porażenia czterokończynowego. Przeszedłem bardzo skomplikowaną i poważną operację kręgosłupa w Szpitalu Śląskim w Cieszynie ( stabilizacja złamania kręgów C5 i C6 ,odbarczenie rdzenia i usunięcia wolnych kostnych fragmentów i uszkodzonego dysku ) po której zaczęła się dalsza walka o życie i stopniowe odzyskiwanie utraconej w wyniku wypadku sprawności. Po osiemnastu dniach pobytu w szpitalu w Cieszynie trafiłem na rehabilitację neurologiczną do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka gdzie obecnie przebywałem od 18.03.2020 r do 29.09.2020 r. Przez pierwsze dwa miesiące rehabilitacji jeździłem na wózku inwalidzkim przez kolejny miesiąc chodziłem z chodzikiem na ten moment od 48 dni chodzę sam-powoli ale sam 1f642.png:-). To była niesamowicie ciężka walka o każdy kolejny dzień mojego życia i wielka niepewność co dalej. Cały mój świat się zawalił, ten potworny wypadek przekreślił w jednej minucie moje plany, marzenia i cele życiowe. Zrozumiałem, że muszę walczyć, że nie mogę się poddać bo mam dla kogo żyć. Ta walka wciąż trwa chociaż bywają okresy zwątpienia i załamania ale każdy najdrobniejszy sukces jaki osiągam w wyniku ciągłej i systematycznej rehabilitacji jest dla mnie bodźcem i motywacją do dalszej walki o lepsze jutro i lepszą przyszłość. Po odbytej rehabilitacji w REPTACH będę nadal kontynuował prywatną dzienną rehabilitację w Jastrzębiu Zdroju , stan mojego zdrowia po 6 miesięcznej i ciągłej rehabilitacji uległ znacznej poprawie ale abym doszedł do znacznie większej sprawności fizycznej i samodzielnego poruszania się potrzebna jest jeszcze długa i specjalistyczna rehabilitacja dla osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, która niestety jest bardzo droga i nie refundowana przez NFZ. Dalsza choć jeszcze długa specjalistyczna rehabilitacja daje mi szansę na odzyskanie czucia w dłoniach oraz kończynach dolnych oraz samodzielne poruszenie się co jest największym marzeniem mojego życia. Głęboko wierzę, że dzięki WASZEJ pomocy i wsparciu uda się mi to marzenie spełnić."

Wpłacający414

K
Krystyna Janda sp. z o.o.
15 000 zł
KP
Krzysztof Pytel Szkolenia-Biznes
7 000 zł
P
PW BEATUS Beata Waleczek
4 000 zł
A
Art Silesia Sp. z o. o. Suszec
4 000 zł
A
Art Farm Sp. z o. o. Suszec
4 000 zł
 
Jarosław Cybulski
3 000 zł
PP
Piotr Piecuch
2 000 zł
SK
Sebastian Kowalczyk
1 800 zł
M
Małgorzata Lewandowska
1 000 zł
TW
Tomasz WYSOKIŃSKI
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze17

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 150 zrzutek

i zebrali

330 780 978 zł


A ty na co dziś zbierasz?