Debiutancki album Sheeban Celtic Band ID: 525ph6

Debiutancki album Sheeban Celtic Band ID: 525ph6

2 700 zł z 20 000 zł

13%

2 700 zł

2 700 zł

z 20 000 zł

33 dni

33 dni

do końca

41

41

wspierających
13%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Hej!


Tu Aga, Kinga, Błażej, Wojtek i Michał - czyli Sheeban Celtic Band.

q71c0d11a143b53d.jpegW życiu każdego muzyka/zespołu przychodzi taki moment, kiedy pojawia się pytanie: "Kiedy płyta?". Pytają znajomi, pytają przyjaciele, pytają widzowie na koncertach i teraz my pytamy samych siebie. Ale znamy sposób na to, żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie i dlatego znaleźliśmy się tutaj :)


Żeby wcielić w życie pomysł na wydanie debiutanckiego albumu, potrzebujemy Waszego wsparcia. Chcemy jednak potraktować tę zbiórkę w wyjątkowy sposób i dać Wam możliwość zrobienia czegoś na kształt przedpremierowego zakupu naszego debiutanckiego krążka, albo zdobycia innych, nie mniej atrakcyjnych giftów. Za taki gest z Waszej strony będziemy mogli zdecydowanie szybciej spełnić swoje i (mamy nadzieję) Wasze marzenie o pierwszym krążku Sheeban Celtic Band.


Możecie nam pomóc na kilka sposobów:


1. Jeśli tylko macie możliwość, to dokonajcie wpłaty w wybranej przez siebie kwocie, którą możecie wybrać z listy po prawej stronie i tym samym wybierzcie rodzaj nagrody, którą Was obdarzymy (jest w czym wybierać!)

2. Jeśli nie możecie przeznaczyć $, to nic nie szkodzi! Poślijcie w świat informację o naszej zbiórce i udostępnijcie linka do zrzutki na debiutancką płytę Sheeban. Może ktoś z Waszych znajomych dołoży swoją cegiełkę do tego projektu, za co będziemy ogrooomnie wdzięczni!

3. Możecie też połączyć opcję nr 1 i 2 - to wersja idealna :)


Trochę więcej słów na temat naszego zespołu?


Gdybyśmy mieli sami określić zespół Sheeban tylko jednym, krótkim zdaniem, to byłoby to - celtycka energia!

rd073f1feb38ecea.jpegNaszej muzyki nie sposób nazwać tradycyjną, choć utwory, które wykonujemy oparte są o najpiękniejsze irlandzkie i szkockie melodie. W te tradycyjne motywy jednak tajemnym sposobem wkradają się znane z filmów i współczesnej muzyki utwory, dzięki czemu nasze aranżacje są wyjątkowe.


Nasz zespół tworzą dwie urocze dziewczyny i trzech równie uroczych łobuzów. Wykorzystujemy tradycyjnie folkowe instrumenty - skrzypce, bodhran, gitary, szkockie dudy, flet - z rytmicznym wsparciem gitary basowej i instrumentów perkusyjnych.

pf2d9300b1bfb80f.jpegNasza muzyka to moc burzy, energia huraganu i rozbawiona aura zielonej wyspy ;)


*POCHODZENIE NAZWY ZESPOŁU: Banshee to występująca w irlandzkiej mitologii zjawa zwiastująca śmierć i nieszczęście. Nieco uzupełniając tę mitologię stworzyliśmy postać Sheeban, która, jako odwrotność banshee, zwiastuje życie, radość i szczęście ♥


Do tej pory udało nam się zagrać ponad 100 koncertów w Polsce i za granicą. W 2019 roku zdobyliśmy 3 miejsce w muzycznym konkursie na prestiżowym Festiwalu Folklorum w Niemczech.

vc90efad0ba57b69.jpegJuż dziś dziękujemy za każde wsparcie, do zobaczenia na koncertach i do "posłuchania" na płycie!

Wpłacający41

KO
Katarzyna Obal
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
C
Cypis
150 zł
P
Piotr Matusik
100 zł
S
Słodki Grubasek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WK
Waldemar Kozioł
100 zł
M
Maria Ostrowska-Kozioł
100 zł
K
Kuba
100 zł
B
Bartosz Bukowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

Dycha i podziękowanie :-)

Dla Ciebie być może 10 zł to jedno piwo na mieście, ale dla nas jeden krok bliżej do osiągnięcia naszego celu, za co Ci ogromnie dziękujemy i obiecujemy wysłać Ci osobiste, mailowe podziękowanie. Takie tylko dla Ciebie - bez szablonu i wyświechtanych frazesów (sprawdź nas i wesprzyj nas kilka razy w tej kwocie ;))

(podaj nam swój e-mail)

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 20 zł i więcej

Zdjęcie z autografem i singiel

Za te "dwie dyszki" masz od nas wirtualnego przytulasa i szczere - DZIĘKUJEMY! Nie zapomnimy wspomnieć o Tobie w poście dziękczynnym w mediach społecznościowych oraz otrzymasz od nas wybrane przez siebie zdjęcie z naszej sesji zdjęciowej w formie wydrukowanej - z autografem wszystkich członków zespołu oczywiście :) No dobra, zaszalejmy, a co! Dostaniesz od nas jeszcze przedpremierowo singiel z naszej płyty w wersji elektronicznej.

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 30 zł i więcej

Płyta w wersji elektronicznej

No pięknie, przyjacielu - masz gest. A za to leci do Ciebie przedpremierowo CAŁY debiutancki album w wersji elektronicznej! Nagrodzimy Cię też osobistym mailem z podziękowaniem, zdjęciem zespołowym z sesji zdjęciowej w formie wydrukowanej oraz wymienimy Cię w poście w naszych mediach społecznościowych.

wybrano 4 razy

Wybieram

Wpłać 40 zł i więcej

Przedpremierowa płyta z autografem

Znalazłeś/aś się w miejscu, gdzie nic innego oprócz debiutanckiej płyty Sheeban Cię nie interesuje. Śnisz o niej każdej nocy, a w swoim pokoju przygotowujesz już specjalne miejsce, które ozdobi nasz pięknie wydany album. Nie interesują Cię pisemne podziękowania i honory w mediach społecznościowych, nie dbasz o gadżety, za to jedyne, czego pragniesz, to nasz krążek. I my to marzenie spełnimy! Za przekazanie 40 zł dostaniesz od nas, jako jedna z pierwszych osób we wszechświecie, debiutancki album Sheeban Celtic Band!

wybrano 6 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Przedpremierowa płyta i zdjęcie z autografem

Robi się coraz goręcej - 50 zł to nie przelewki i puls nam przyspiesza z radości! Dzięki za ten gest. Wzamian otrzymasz osobistego maila od zespołu z podziękowaniem, wydrukowane zdjęcie zespołowe, oficjalne podziękowanie w poście na naszym profilu w mediach społecznościowych oraz UWAGA - leci do Ciebie przedpremierowa płyta z autografem!

wybrano 3 razy

Wybieram

Wpłać 80 zł i więcej

Płyta z autografem i koszulka zespołowa

Nasza duma puchnie! Bardzo dziękujemy za Twoją hojność, którą nagrodzimy osobistym mailem od zespołu, wydrukowanym zdjęciem zespołowym, podziękowaniem w mediach społecznościowych, przedpremierową płytę z autografem i dorzucimy jeszcze naszą koszulkę zespołową (S-XXL do wyboru)

wybrano 8 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

3 płyty z autografem i zdjęcie zespołowe

100 zł to okrągła, niezła sumka i chcemy docenić ten wielki gest, dlatego dostaniesz w zamian:

- osobistego, przemiłego maila od zespołu

- wydrukowane zdjęcie zespołowe

- podziękowanie w poście w mediach społecznościowych

- i uwaga! Leci do Ciebie nie jedna przedpremierowa płyta, a aż 3 sztuki - wszystkie z autografami.

wybrano 8 razy

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

2x płyta, 2x koszulka, 2x zdjęcie zespołowe + specjalna dedykacja podczas koncertu

No, no... przecieramy oczy ze zdumienia i pijemy melisę na uspokojenie! Dwie stówy, więc i nagroda musi być podwójna. Dostaniesz od nas podziękowania w mediach społecznościowych i wszystko podwójnie: 2 wydrukowane zdjęcia, 2 przedpremierowe płyty z autografami, 2 koszulki zespołowe oraz jako wisienka na torcie specjalną dedykację dla Ciebie podczas koncertu. Jeśli nie będziesz mógł się pojawić na żadnym, to nic straconego - nagramy dla Ciebie tę dedykację ;)

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Płyta z autografem i aranżacja wybranego utworu przez zespół

I jak tu Cię nie kochać? Nie ukrywamy, że łezka nam się kręci w oku. Chcemy obdarować Cię zdjęciem z autografem, koszulką zespołową, przedpremierową płytą z autografem, napiszemy Ci odręczny "list miłosny" oraz mamy coś specjalnego w zanadrzu: wskaż dowolny utwór, który zaaranżujemy dla Ciebie na celtycką nutę. Nagramy go dla Ciebie naszym sprzętem na jednej z naszych prób najlepiej, jak tylko potrafimy. Obiecujemy specjalną dedykację, a film opublikujemy na naszych profilach w mediach społecznościowych.

(pozostało 5 z 5)

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Prywatny, godzinny koncert

Trudno nam się otrząsnąć z szoku... Dziękujemy! Rozpiera nas duma i wdzięczność. W sumie jesteś prawie, jak rodzina, dlatego mamy dla Ciebie coś ekstra: oprócz prywatnego maila z podziękowaniem, przedpremierowej płyty, koszulki zespołowej, zdjęcia z autografem i pisemnego podziękowania w mediach społecznościowych zagramy dla Ciebie lub wskazanej przez Ciebie osoby prywatny, godzinny koncert muzyki celtyckiej!* Może to dobra okazja na romantyczny prezent dla ukochanej/ukochanego albo na szalony wieczór panieński lub kawalerski?


*do 150 km od Krakowa (ok, jak będzie ciut więcej, to na pewno coś wymyślimy)

(pozostało 3 z 3)

Wybieram

Wpłać 2000 zł i więcej

Honorowy mecenat płyty

Wow! Jesteś niesamowity i przekraczasz nasze najśmielsze oczekiwania! :O Zatkało nas i nie wiemy, co powiedzieć. Zwykłe "dziękuję" to za mało, dlatego oprócz osobistego maila z podziekowaniem, wydrukowanego zdjęcia zespołowego, 2 przedpremierowych płyt z autografem, 2 koszulek zespołowych, Twoje nazwisko/ksywka lub nazwa i logo Twojej firmy wyląduje na okładce naszej płyty, jako sponsor debiutackiego albumu zespołu Sheeban. Oprócz tego pochwalimy się Tobą w osobnym poście w naszych mediach społecznościowych i będziemy dumni, że mamy tak wspaniałych przyjaciół <3

(pozostało 2 z 2)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

559 464 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?