id: dey2w8

Na operację i rehabilitację kolana

Na operację i rehabilitację kolana

2 922 zł 
z 30 000 zł
9%
zakończona 15.09.2020r
43 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witamy wszystkich, z tej strony zawodnicy klubu GKS Bełchatów. Nasz kolega z drużyny Marcin Ryszka potrzebuje naszej i waszej pomocy. Wszyscy wiemy, że kontuzje to jedne z najgorszych rzeczy jakie mogą spotkać sportowca i niestety one w ostatnim czasie nie opuszczają Marcina.


Prawie rok temu podczas wyjazdowego meczu ze Stalą Mielec Marcin zerwał więzadła krzyżowe. Po długiej i ciężkiej rehabilitacji wrócił do nas w pełni sił jeszcze tego samego sezonu by pomóc nam w utrzymaniu. Od razu wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce na mecz z Sandecją Nowy Sącz, jednak tego meczu również nie będzie wspominał dobrze. Rycha doznał urazu tego samego kolana, które było operowane rok temu i po kilku konsultacjach medycznych lekarze stwierdzili, że trzeba wykonać kolejną operacje.


Kilka dni temu w piątek Marcin miał wykonany zabieg naprawy uszkodzonej chrząstki stawowej i regeneracji więzadła krzyżowego przedniego ACL. Koszt tego zabiegu to 21 tys. zł. Przy wszystkich problemach finsnsowych naszego klubu są to na prawdę duże pieniądze, a przecież dochodzą jeszcze koszty rehabilitacji, dlatego pomóżmy Marcinowi w tym trudnym monencie! Wierzymy w wasze dobre serce i chęć niesienia pomocy! Liczy się każda złotówka! Dziękujemy z góry za każdą możliwą pomoc. Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą!

#CałaGieKSaZawszeRazem

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 43

MG
Mikołaj Grzelak
500 zł
WT
Witold
221 zł
DA
GKS.net.pl
220 zł
GF
GKS FC Piotrków!
101 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŁW
Łukasz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

853 691 zrzutek

i zebrali

740 519 124 zł

A ty na co dziś zbierasz?