id: dfdxaz

POKOJE MARZEŃ - pomóż nam wyremontować pokoje w Domu Samotnej Matki!

POKOJE MARZEŃ - pomóż nam wyremontować pokoje w Domu Samotnej Matki!

Nasi użytkownicy założyli 1 190 200 zrzutek i zebrali 1 254 668 112 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mamy do wyremontowania 8 pokoi - mamy już dużą część kwoty, a zrzutką chcemy uzupełnić 22 000 zł, czyli koszt remontu 1 aneksu, czyli 2 pokoje mieszkalne, przedpokój i łazienka. Projekt „Pokoje marzeń”, do którego chcemy Cię zaprosić to okazja dania naszym mieszkankom i ich dzieciom szansy na to, aby poczuli ciepło domowego ogniska. 

Tak wiele razy mogliśmy liczyć na Was - naszych przyjaciół i darczyńców!


„Chciałbym mieć swoje łóżko i... poduszkę z McQueenem…” (Mateusz lat 6)


Cały Dom Samotnej Matki posiada 28 pokoi mieszkalnych. W 2022 r. dzięki wsparciu Darczyńców, którzy wsparli DSM udało się przeprowadzić remonty w 8 aneksach!! Teraz chcemy pójść dalej i przygotować kolejne POKOJE MARZEŃ!


Realizacja będzie przebiegała w kilku etapach. Po zebraniu funduszy w okresie wakacji odbędzie się projektowanie, wybór i zakup mebli oraz elementów wyposażenia oraz farb i przyborów remontowych. Same prace remontowe planujemy przeprowadzić na przełomie września i października. Wierzymy, że uda nam się to zrobić i deszczowa jesień będzie promieniowała uśmiechami w Domu samotnej Matki :D


Zobacz jak wyglądają pokoje do remontu:

zV2Bw5xRv1gmo9gW.jpg

oeOB1YDEDgM6lxU1.jpg


Zobacz jak mogą wyglądać remoncie:

dQHw0JvxMqqDguU7.jpg

AGa2IT4ZZHP6e33G.jpg

VG0l2n2wIxh3AhIB.jpg

W zakres prac remontowych wchodzą:

malowanie ścian

całkowita wymiana mebli i wyposażenia

wprowadzenie do pokoi elementów wystroju i dekoracji, które sprawią, że ich mieszkańcy będą czuli się w nich jak w ciepłym, przytulnym i bezpiecznym miejscu.


Dom to swoista oaza, do której wracamy, by odpocząć i nabrać sił do kolejnego starcia z życiem. Najważniejsze miejsce w życiu każdego człowieka, dające poczucie BEZPIECZEŃSTWA, MIOŚCI I AKCEPTACJI. 


Mieszkanki Domu Samotnej Matki często nie miały szansy tego doświadczyć.

Do Ośrodka trafiają w różnych kryzysowych momentach swojego życia, uciekając przed przemocą domową, toksycznymi relacjami czy ostatecznie przed bezdomnością.


Przewidywany koszt wyremontowania jednego pokoju, oszacowaliśmy na kwotę 11 000 zł. Chcemy nie tylko je odnowić i wyposażyć w podstawowe sprzęty, ale także wypełnić drobiazgami, które stworzą atmosferę domu i uczynią go przytulnym. Nasze maluchy marzą tak jak ich koledzy, o chociaż najmniejszej przestrzeni dla siebie, w której ich dziecięce MARZENIA będą mogły się rozwijać, a ich świat nabierać KOLORÓW.

Mamom chcemy dać bezpieczne i PRZYTULNE miejsce, w którym będą mogły się schronić w chwili, gdy ich świat i życie nagle się rozsypują. Miejsce, do którego wracają z rosnącą w sercu NADZIEJĄ, że jest bezpieczne dla nich i ich dzieci. Miejsce, w którym znajdą wymarzoną wiklinową lampkę i fioletowe zasłony (marzenie mamy Ani).


Mamy nadzieję, że te pragnienia będą możliwe do zrealizowania, jak najszybciej.

Wierzymy, że także dzięki Twojej pomocy i wsparciu, spełnimy marzenia wszystkich naszych Podopiecznych, nie pomijając nikogo i damy w ten sposób NADZIEJĘ wszystkim na lepsze jutro.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 6

Marta i Michał
50 zł
KG
Krystyna
100 zł
RO
Robert
20 zł
ML
Marcin Lefik
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MP
Kartki na Dobre
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!