Opis zrzutki

Nosimy w sobie pragnienie, aby nie czekać na scenariusz włoski. Dlatego uruchamiamy program "Dzwonek na ZDROWIE". Jest to inicjatywa charytatywna, której celem jest zebranie środków pieniężnych na wyposażenie w respiratory i sprzęt ochronny szpitali w Polsce.


Intencją pierwszej naszej zbiórki jest zakup respiratora i innego sprzętu na potrzeby oddziału intensywnej terapii w szpitalu św. Anny w Piasecznie. Chcemy dzięki aktywności wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego wesprzeć szpital św. Anny w Piasecznie.


Szpital jednak pilnie potrzebuje wsparcia i w obecnej sytuacji nie mamy innego rozwiązania jak zbiórka pieniędzy przez organizację non profit, aby jak najszybciej wyposażyć szpital w sprzęt, który być może uratuje niejedno życie. Choć szpital nie jest szpitalem zakaźnym, zdarza się, że trafiają do niego pacjenci w ciężkim stanie, z niewydolnością oddechową. Nie można też wykluczyć, że przy dużej dynamice epidemii, nie będą w nim leczone osoby z COVID-19. Respirator jest ważnym sprzętem niezależnie od COVID-19.


Pomóżmy i zbierzmy kwotę, która umożliwi kupno co najmniej jednego takiego urządzenia - niezbędnego w pomocy u osób z chorobą układu oddechowego wywołaną przez koronawirusa. W sytuacji dużego wzrostu liczby osób z powikłaną infekcją koronawirusem, personel medyczny może zostać zmuszony do wybierania między chorymi, kto z pomocy respiratorów będzie mógł skorzystać. Tych wyborów chcemy uniknąć, bo sytuacja dotyczy każdego z nas oraz członków naszych rodzin - wirus nie wybiera.

Dzięki zbiórce Fundacja "Być Bardziej" zakupi określony sprzęt i użyczy go szpitalowi św. Anny. Sprzęt ten będzie służył mieszkańcom powiatu, ale formalnie pozostanie on własnością Fundacji "Być Bardziej". W momencie przekształcenia Szpitala piaseczyńskiego w placówkę publiczną, respirator zostanie przekazany przez Fundację "Być Bardziej" tej placówce jako darowizna.

t356ae2858583648.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 96

AS
5 000 zł
EK
Ewa i Cezary
1 000 zł
JL
Jacek
1 000 zł
WK
Wanda Kawka
500 zł
MI
Michał
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
TZ
Tomasz z Piaseczna
200 zł
EA
Elżbieta Antosik
200 zł
A
AgataP
200 zł
IP
Izabela Pytlak
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

720 861 zrzutek

i zebrali

497 079 537 zł

A ty na co dziś zbierasz?