id: dfrk3w

Na spotkanie sióstr, które rozdzieliła wojna

Na spotkanie sióstr, które rozdzieliła wojna

Nasi użytkownicy założyli 1 036 413 zrzutek i zebrali 1 105 174 530 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nataliia Lytowczenko i Irina Kramczaninowa to siostry, które rozdzieliła wojna na Ukrainie...

Nataliia wraz z synami - Maksymem (14 lat) i Denysem (9 lat) trafiła do Polski, do miejscowości Leszno w Wielkopolsce, gdzie próbuje ułożyć swoje życie na nowo.

Jej siostra - Irina trafiła do Pragi w Czechach, wraz ze swoją 13-letnią córką Poliną.


Siostry nie widziały się od początku wojny. Teraz pojawiła się szansa na to, by Nataliia mogła odwiedzić siostrę, by spędzić z nią jej 36-te urodziny, a stęsknione za sobą kuzynostwo - Maksym, Denys i Polina, miałoby okazję do wspólnej zabawy i spędzenia beztroskich chwil razem.


Wizyta ma być krótka - siostry spotkałyby się późnym wieczorem w piątek 7.10.2022 a rozstały rano w niedzielę 9.10.2022. Jednak dla nich nawet tych kilkanaście godzin razem, jest na wagę złota!


Jedynym ograniczeniem w tej wyprawie są...finanse.


Koszt biletów na FlixBus z Leszna do Pragi i z powrotem dla trzech osób to 759,94 zł (stan na 4.10.2022), co zdecydowanie przewyższa możliwości finansowe Natalii, wychowującej samotnie dwójkę dzieci w Polsce.


Nataliia podejmuje się prac dorywczych, jednak do tej pory nie udało jej się znaleźć pracy na etat, stąd środki jakimi dysponuje każdego miesiąca na utrzymanie swojej rodziny, nie są wystarczające.


Dla wielu z nas, kwota ta nie jest nieosiągalna, jeśli więc znalazłoby się kilka osób, które wpłaciłyby mniejsze sumy na tę zrzutkę, jeszcze w ten piątek (7.10.2022) Nataliia wraz z synami może wyruszyć na spotkanie ze swoją ukochaną siostrą i jej córką.


Dla Iriny byłoby to spełnienie urodzinowego marzenia, a dla Natalii bezcenne chwile razem, które brutalnie odebrała im wojna.


Czasu jest mało, liczymy na Wasze otwarte serca!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
10 zł
MG
Marta
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AB
Ania
30 zł
RE
Renata
50 zł
LC
Luki
30 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!