id: dfu9e8

Na działalność patriotyczną w Toruniu

Na działalność patriotyczną w Toruniu

Nasi użytkownicy założyli 1 038 427 zrzutek i zebrali 1 110 212 630 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czołem!


Jesteśmy grupą zapaleńców, która wierzy, że można na nowo wskrzesić w Polakach ducha patriotyzmu. Chcemy zacząć od Torunia, bo tu się urodziliśmy, wychowaliśmy i pragniemy działać na rzecz lokalnej społeczności.


Jednym z naszych patronów jest wybitny wojskowy i polityk związany z Pomorzem gen. Józef Haller, który mawiał "dla Ciebie Polsko i dla Twojej chwały"! Dotychczas organizowaliśmy spotkania w rocznice odzyskania niepodległości czy śmierci rotm. Pileckiego, ale mamy apetyt na dużo, dużo więcej. Jednak nasze skromne środki są ograniczone, a wyznajemy zasadę, że jeśli coś robić to dobrze. I właśnie dlatego ta zrzutka.


Zebrane pieniądze przeznaczymy m.in. na wszelkiego rodzaju materiały promocyjne: flagi, banery, ulotki itp., które pomogą nam dotrzeć z przekazem do szerszego audytorium. Przyda nam się także sprzęt nagłaśniający, dzięki któremu nasze postulaty będą lepiej słyszalne wśród mieszkańców Grodu Kopernika. Chcemy również organizować spotkania z ciekawymi ludźmi z obozu patriotycznego, bo nic tak nie inspiruje jak drugi człowiek.


Na koniec zapewniamy, ze uzyskane środki zostaną wydane zgodnie z przeznaczeniem, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.


Z góry dziękuję


Przemek

Patriotyczny ToruńLokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

PD
Życzliwy
 
Dane ukryte
ukryta
JK
Aga
120 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PD
Jan Himilsbach
70 zł
PD
Jan Jan
20 zł
PD
Gal Anonim
60 zł
 
Dane ukryte
ukryta
OK
Aleksandra
100 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!